Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jazz
    Smím se zeptat, jak to renderujete, že to je tak plynulý a ostrý ?
    • jo aha tak games.tiscali prave pouziva tu druhou metodu kdy nekvalitni HD video downsamplujou do mensiho okna aby meli tu ostrost a malou narocnost na bitrate..
      • = 1270x720, h264-mpeg4 avc, variabilni bitrate jede jim to od 2000kbps do 6000kbps
    • jestli myslis to video tak je to JW player tam si muzes nastavit parametry jaky chces... ale myslim ze tam trosku sharpenu je :)
      • Jazz
        Ne, myslím v jakym kodeku to renderujou a v jakým nastavení
        • jeste muzes pouzit takovy triky jako pouzva steam ze mas video ve vetsim rozliseni ale s nizsim bitratem takze kdyz ho downsamplujes do mensiho okna tak to vypada ostre... (aspon teda hrany)
          • h*vno steam ale youtube
        • to ti nereknu ale jestli se ti libi tohle tak H264/x264 @ 6000kbps+ acc 96-128zvuk 960xneco:

          http://www.terra-empire.com/jwplayer/dirt3.html

          jen musis chvily cekat nez se to naloaduje... webovy hosting nema takovy download aby se to nesekalo (placeny) na to se pouzivaji download severy...
  • muze mi nekdo nejakou hru s roku 2003 a se stejnou grafikou doporučit? Dřív byli hry zábavnější a když mají stejný design proč ne.
    • ja moc FPS nehram, som RPG hrac, ale take starsie a dobre su jednocnacne HL2 a.. FEAR:P. popripade prvy Far Cry
    • Lukas rikal "po levne plasticke operaci", nebo tak neco (=> vylepseni textur, atp.)
      Z roku 2005 bych doporucil HL2 + potom epizody. To teda urcite znas, ale ja si tim ted po zapujceni Dukea nadherne zpravuju chut...
      (Teda i ten Duke me nakonec tak nejak bavil, ale kdyz si predstavim ze bych za nej dal litr, nebo si dokonce chtel predstavovat tvurce, jak vymyslej ty "uzasny fory", tak se mi dela zle : D)
      • Tak koukam ze je dokonce z roku 2004. Ted jsem ho hral po letech znovu, a kdyz si zpetne rekapituluju vsechny nasledujici strilecky, tak se mu podle me opravdu zridka neco aspon priblizilo...
        TG recenze dokonce hodnotila desitkou, coz tenkrat urcite nebylo az tak prehnany... :
        http://games.tiscali.cz/recenze/half-life-2-50022
      • Jo - HL teda = Half Life
        Half-Life 2 ... kdyby nahodou... : P
        Ty dve dalsi (datadiskovy) epizody jsou i lepsi nez puvodni hra. Bohuzel misto zaverecnyho dilu tvurci ctyri roky mlci...
  • Hru jsem dohrál. Překvapilo mě jak je to krátké... Každopádně já byl spokojen. Dostal jsem to co jsem očekával, nic víc nic míň. Grafika mi nepřišla zas tak nějak ukrutně špatná. A ta voda jak psal Vávra... Škoda mluvit, jasné bioshock to není, ale je naprosto v pohodě. Nevím no recenzentům schází krapet nadhled:)

    Ale na druhou stranu bylo to krátké, vtipnosti tam nebylo zas tolik, mohlo tam být mnohem víc vtipů a narážek. Dvě zbraně nejsou problém, všude se povětšinou válí všechny, protože jich stejně moc není. A i kdyby je Duke nosil všechny nosil u sebe, stejně máte náboje jen na ty, které konkrétně používají nepřátelé (ale ano jsou tam zásobovací bedny). V tom případě není problém jednu odhodit. Třeba se tak chtěli vyhnout balancu hry. Aby to někdo neproběhnul s devastatorem.
    • Nadhled? Spíše recenzi začínají být pořádně přísní a je to jen dobře. Hry se dnes nabízejí za velké peníze, mnohdy hru koupit a za 4 hodiny nemáte co hrát, jindy koupíte třeba tuto hru o které jsem už pár slov řekl. Jen tak dál, jsem rád, že recenzenti a nejen u nás začínají být přísní, protože za poslední roky dobré hry najdete na prstech jedné ruky, většinou hra bez nápadu, několikrát okopírovaná od konkurence, krátká, smrdí bugetovkou a prodávají se za plně ceny. Co na tom, že je to kolem 899,- plus/mínus. Peníze to jsou a na ulici je nenajdete. Kdyby se Duke prodával za 299,- nebo 399,- tak se k němu přistupovalo úplně jinak
    • prudislav
      souhlasím - jinak hra je záměrně parodie sama na sebe a na ameriku
      BTW: a někerý ty bugy s postavama co byli vidět ve videorecenzi jsem tam fak neměl
  • Ash měl i lepší hlášky, třeba "Good, bad, I'm the guy with the gun"
  • prudislav
    Ne že by jsem chtěl nějak moc obhajovat DNF ale tahle recenze mi moc nesedla.
  • Lukas, si panko. vezmes si ma?
  • Nevíte jak vyřešit problém stim že se hra seká v menu a nedá se hrát? Má to víc lidí ale žádnou radu jsem eště nenašel.
    • Cosi
      Slabý PC.
    • sežen si lepší crack a nebo počkej na patch
  • Odulin
    Ale jo, pěkně a trefně řečeno, tomu se asi nedá nic vytknout. Jen ten limit 2 zbraní mi postupem času začíná připadat spíš jako dobrý rozhodnutí...
    • taky si myslim ze limit 2 zbrani ve vysledku se tam hodi, ale ne kvli tomu ze je to duke to vubec, spis kvuli tomu konceptu hry a level designu... ja bych tam ani takovy arzenal jako v DN3D nedokazal moc dobre vyuzit... takhle hra proste pana na level designu ta grafika by se taknejak obejit se zavrenym jednim okem dala...
  • Nechci tady moc kibicovat, ale Duke byl pro mě vždy hlavně o multiplayeru. Proto si ho všichni tak nostalgicky pamatujeme, kdy jsme ho hrávali na LANkách nebo ve škole. A za sebe můžu říct, že nový Duke mě ani v tomhle směru nezklamal. Ja jen, že tady na Games na multiplayerovou platformu moc nehrajete, což mi příjde škoda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit