Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grafiku neřeším, ale co mi na novém Dukovi opravdu hodně chybí, jsou ty vypalovačky, jako ve trojce. Bez nich je to poloviční, jako by Duke přišel o jednu kouli... *4*
  • Na ty videa se neda divat. Se to seka.
    • Nu... koukal jsem na to na kompu v práci, slabá sra.ka P4 3.0 ghz s 1GB RAM a integrovanou 64MB grafárnou. Ostatní videa tu jsou v pohodě, ale videa na tiscali mi tu jsou tak 5 fps *3* a to není dobré jak pro požitek, tak pro mé oči. Nutno poznamenat, že jsem to zkoušel i po úplném na bufferování a... kulový... *4*. Zvláštní je, že třeba na Gametrailers.com mi tu v práci videa jedou v poho i pod HD, jen se to chvilku déle načítá, ale to je pomalým netem tu *7*. Teď raďte mínusáci *3*.
    • Joha
      Video ako take ide dobre... aly kym sa to nacita tak hroza... ak sa bojite licencii na YouTube tak to trebars davajte na Vimeo alebo Dailymotion... alebo na hocijaky iny servis kde maju rychlejsi server ako vy :/
    • Musite to nechat nabufferovat, lamky.
      • USER47
        Tím to opravdu není, lamko.
        • Žeby Flash Player ? lol
    • USER47
      Jo, taky s tím mám problém...
    • přesně tak .... nemohli byste to dávat třeba na youtube!?
      • no já nevím chlapci, ale mně t jede naprosto v pořádku
        • Asi to chce dvoujadro a vic, nebo grafiku, ktera akceleruje video coz nemam.
  • ty zabery na zacatku a na konci z jakyho filmu to je ?
    • USER47
      Začátek:
      http://www.csfd.cz/film/1328-jsou-mezi-nami/

      Konec:
      http://www.csfd.cz/film/7552-armada-temnot/
      • A ja jsem podle hlasu myslel, ze je to neco s Jeffem Bridgesem... Diky za tip.
  • Privital bych moznost zapnout si k tomu cz titulky. Ne vzdy ma clovek moznost zapnout si zvuk ci mit to zesileny aby slysel. *9* Jinak tahle hra mela vyjit v roce 2001 kdyz tehdy vyslo to herni video. To byla hra podle me na vrcholu.
  • skoro kazdy tu pisete ze grafika ujde ale pri najnovsich hrach ktore maju 100x lepsiu grafiku tak vseci placete ako slabo to vyzera
    - na Duka som bol zvedavy ale po zahrati (som v polovici hry) som sklamany, mi to skor pripada ako keby to robil niekto vo Flashku a zadarmo to hodil na net
    - nie som zatazeny na najnovsiu grafiku ale toto je fakt hroza *9* vsetko je hrozne plasticke, umele a o level design - to radsej n ejdem ani rozoberat *1*

    tych par hlasok pobavi ale to je tak vsetko

    povodneho DUKE som nehral, vtedy som este komp nemal, zacinal som so Serious Sam *2*, Medal of Honor, Half life, Unreal Tournament

    je mi jasne ze ma vseci zastanci DUKE zminuskujete ale ako NEFANATIK hodnotim tuto "hru" maximalne 4/10, niektore studia ktore robia dobre hry by toto CUDO zvladli asi za vikend :D *10*
    • ten nasraty smajl tam na konci nema byt *1*
  • Duke Nuke Forever a ma jen dve zbrane!? Grafika je jak kdyby to chteli jeste vydat na PS2 a podle recenze to vypada ze level design skoncil vyvoj tak dva roky po tom co vysel puvodni Duke a kdo by nezboznoval prepubescentni humor lamany pres koleno. Dvojitej facepalm a uber epic fail k tomu. Fakt bych necekal ze nekdo dokaze tak moc asrejpovat Duka ale gearbox spolu s neschopnym 3D Realms to dokazali! Gratuluju!

    DNF mel asi fakt zustat jen legenda.
  • v recenzích pořád padají slova jeko retro, remake, nostalgie, kterými se bídné kvality DNF omlouvají, ale úplně se zapomíná na to, že DNF nebyl zamýšlen jako nějaká předělávka, ale jako úplně nová hra, která měla ambice být nejlepší střílečkou...a co z toho nakonec vylezlo? čím toho chtěli vývojáři docílit, když ve hře není nic nového? co ty roky dělali? co vymysleli? NIC!
    ono je možná dobře, že to vyšlo až teď, protože někteří recenzenti mají alespoň důvod přihmouřit oči, což by před 10 lety neměli a díky tomu je vlastně DNF lepší než ve skutečnosti je nebo by byl, kdyby vyšel už třeba v roce 2002
  • no muzu rict ze duke se mi fakt libi a diky tem minihram co v tom jsou me to vcelku nadchlo , grafika mi urcite neprisla spatna , tudiz nesouhlasim s recenzi ja bych tomu dal i vic , kazdopadne souhlasim s tim ze za takovy prachy by to asi prodavat nemeli :)
    • Moje řeč, měli to poslat na recenzi mně. Já bych se nebál dát dokonce 9,5. Těm nízkým hodnocením nerozumím, ta jejich bývalá pr agentura má asi pravdu. *3*
      • Tolik bych mu nedal, ale 7/10 určitě. Více bych mu nedal pouze pro některý nevyladěný levely (některý jsou ovšem úžasný), žádný special mise po dohrání základní hry (nevím, třeba boxerský ring s prasaty, prasečí masakr - hordy, apod.) a málo rozvinutý multiplayer. Capture the baby je zajímavá mutace CTF, celý MP je ve starším ale zábavném stylu. Chybí fyzika v MP, chybí cooperace, více map a modů. Chybí také editor, jestli jsem dobře koukal a možnost PC verzi více nastavit z menu (větší FOV např.).

        Vyjít v roce 2006 a mít vše doladěné, byla by to pecka. Dneska je to prostě jen lehce nadprůměrná a zábavná hra. Oldschool FPS se spoustou miniher a interakce (tak to má být). BTW grafika vypadá poměrně pěkně, hlavně s ohledem na to, že se jedná o Unreal 2. Scény mají na dnešní dobu málo polygonů a animace jsou někdy trochu strnulé, ovšem práce se světlem a textury jsou v některých místech perfektní.

        Přes jeho neduhy o jeho kvalitách svědčí, že jsem ho dohrál jedním dechem. DNF totiž nenudí, ačkoli jsou některé pasáže repetitivní, ale ne příliš dlouho. Ba co více, zkusil jsem to spusit znovu od začátku a než jsem to dokázal vypnout, byl jsem zase skoro v polovině. Prostě pobavit umí. Souhlasím, že s ohledem na nedodělky a zastaralost by se měl prodávat do 500kč.
        • nemyslim si, vyjít to v roce 2003, možná trochu......chybí tomu hrozně moc..
      • ...měli to poslat na recenzi mně. Já bych se nebál dát dokonce 0 a moc dobře vím proč a za co...
      • Ellendway
        9.5 za co? Za jméno hry nebo za DN3D?
        • Za DN3D. *1* A opravdu si nedělám legraci, je to dobrá hra.
          • Tak to si potom pekne mimo. Ta hra je podla mna jeden z najvacsich failov v hernej historii a cista kktina pre tupych pubertakov. Na tej hre je vsetko zle a dal by som jej 4/10 maximalne za mini auticka.
  • Jo grafika z roku 2003 ? Já byh řek grafika z roku 2006 nebo 2007 neni to zas tak hrozný jak všichni kecáte ! Podle toho co jsme čet dávám 6/10. *4*
  • Vsem vrele doporucju stareho duka s HRP (high resolution pack), clovek si z chuti odehraje celeho duka znovu http://www.youtube.com/watch?v=yIELlabpKrk
    • ja se musim priznat ze HRP nesnasim, sleduji ten projekt uz od prvnich textur a modelu a myslim ze za tech nekolik let to jde spatnym smerem ta grafika ani ten styl assetu nerepresentuje puvodni takze hraju jenom s Eduke32 a kdyz si chci zahrat komedii tak si dam hrp
    • nechcem sa pytat uplne dementne, aj sa hanbim ze sa to idem opytat, ale mas nejaky zaruceny link? bo ja som nedavno stiahol tri verzie toho HRP ale ani jedna mi nesla dobre. V jednom bol dosrany text, v druhom zvuk v tretom neviem co
      • duke zadny abandondware neni ale muzes stahnout shareware kde je toho az dost v celym baliku odtud:

        http://hrp.duke4.net/download.php

        to full sfx v5.0
        • diky, skusim to
      • ucho
        gog.com
        • zas taky bohaty som neni:P
          • MrSanta
            Člověče to fakt nedáš dohromady 6 dolarů? Jestli nemáš kreditku, tak OK, ale warezit hru, která stojí 6 dolarů je fakt zvěrstvo.
            • teraz som si odtial kupoval planescape torment, pred nedavnom som kupoval witchera 2 a ked dohram planescape tak si chcem kupit arcanum. takze hej, nemam 6 dolarov na 14 rocne FPS, len preto ze si to chcem zs nostalgie zahrat:) som RPG hrac, primarne kupujem a hram RPG hry.
            • ucho
              nebo může počkat na akci 3 dolary. jednou už to bylo, časem bude znovu...
      • ja bych byt tebou zkusil isohunt.com .... myslim ze duke uz je abdonware takze by stim nemel byt problem
        • torrenty som samozrejme skusal, ale ako hovorim vsetky verzie boli nejak doj*bane, preto som chcel overeny link

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit