Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro mě byla pohodlnější klávesnice s myší a hra sama o sobě je dokonale vypilovaná akční řežba. Prvních 5 minut mi přišel bojovej systém kostrbatej, pak se do toho člověk položí a vytváří svá krásná specifická komba, která drtí vše na obrazovce. Každej nepřítel má svou slabinu, jenom jí najít :-) Batman arkham city/asylum měl nejlepší bojovej systém, ale DMC to překonal :).
  • Pete.palis
    Hraju s joystickem a super ovládání!...jinak nechápu zakomplexovanost lidi do vzhledu postavy ...hold už nepohoníte*7*
    • Veskoslav
      NO jestli jsi někdy honil u her, doporučuji vyhledat lékaře;)
      • Viktor_H
        A to mluvíš o pár příspěvků výše o puritánství...
    • No já bych spíš řekl, že teď budou honit dvakrát tolik :D
  • Robotron3
    Sem příjemně překvapen reakcemi. Kdysi jsem o novém DMC vyjádřil názor, že jej vytváří vynikající studio, které už své kvality potvrdilo ve výjimečných akčních hrách, takže by to nemuselo být špatné, a fanoušci DMC, kdybychom se bavili v reálu, věřim tomu, že by mě snad sežrali zaživa. :)
    • Jo dovedu si to představit - jen trochu pepře a bazalky
  • Na hru jsem se těšil, zahrál si demo, ale nějak mě to vůbec nechytlo, nevím čím to je *7*
    A to přitom podobné rubačky hraji celkem rád *4*
    • Umaroth
      Demo ze hry ukazuje hrozně málo....
  • Umaroth
    Recenze je super!
    Hlavně se mi líbí, jak se Aleš zastal Ninja Theory a jejich her! Já jsem fanda NinjaTheory od dob vydání Enslaved a když jsem pak dohnal Heavenly Sword, tak mě to v tom jen utvrdilo.
    Co se týče hry samotné, tak k recenzi není co dodat, ta hra je vážně tak moc dobrá !
    Však moje uživatelská recenze by měla být už co nevidět schválená, čeká tam už od pátku.
    • Tak videt recenzi od zaujatyho blbce nechci...uz staci ze celou serii DMC pohrbili tymhle odfalklym odvarem.Ano boje jsou dobry ale po par hodinach nudny, repetitivny.Pribeh je uplne vedle , tak na druhou kolej.Fanousci DMC serie placou uz ted , vid metacritic.Je to jasny zly restart , bossove se chovaji jako naky pubrtaci , a to nerikam o otvarani portalu pomoci "semen" vevericky. No tohle snad svet nevidel...absulutne minus pro mne
      • Na metacritic má hra hodocení 85-86 %, což se moc od této recenze neliší ;)
      • Umaroth
        tim metacritikem myslis ty kopice lidi co tomu davaj 0 a 1 ci 2ky, kdybys trochu zkoumal tak zjistis ze tyto hodnoceni jsou od lidi co maj ucet velice kratce a na triku jen jednu recenzi, takze z toho plyne, ze si par lidi vytvorilo kopici profilu a napráskali tam toto.......a to vše kvuli barvě vlasů.....proboha. Už vůbec se mi nechce rozebírat, že to že je hnědovlasý je logické a dokonce ve hre samotne dante začíná byt bělovlasý........ radsi bud fanboy zaseknuty v minulosti.
  • Nevi nekdo jak je to s ovladanim na pc ? Klavesnice je nejpis passe vidte...
    • Ovládání na klávesnici s myší je naprosto v pohodě, jak jsem ostatně psal ve svém příspěvku :). Jen asi jedna nebo dvě řekněme speciální komba se vyvolávají poněkud krkolomněji, ale jinak je to výborně namapováno :). Rozhodně se to ovládá lépe, než DMC4 ;). Ani s ním jsem neměl potíže na klávesnici, ale tam byla jasně vidět ta konzolovitost (A, B, apod.) :P.
      S tímhle si Ninja Theory opravdu vyhráli :)
    • Umaroth
      Ja si myslim, že KB+M by ti ten zážitek asi dost odrovnalo.......
      Jsou prostě hry, ktere gamepad sice mit nemusi, ale bez nej to proste neni ono
    • rhaegar
      No na klávesnici je to docela hratelné ale jen jsem to zkusil.-radši si to užívám s gamepadem. Jinak s recenzí souhlasím...tahle hra opravdu dokáže zabavit!
    • No, dá se to, ale totální řetězení komb nečekej. DmC 4 mi kupodivu přišlo pohodlnější, co se rozložení kláves týče. Jinak kamera a odezva je rychlá a plynulá.
    • klavesy plne premapovatelne a celkove je K+M na dnesni dobu velmi povedena.
  • Kozy
    To je jak ta pytlovina Darksiders
    • klasicky slabomyslny koment
      • Kozy
        Jojo, to jsem celej já ). Ještě že je tu ta cenzura.
  • Ach pane Smutný.

    http://www.gatheryourparty.com/articles/2013/01/23/dmc-devil-may-cry-review/
    https://www.youtube.com/watch?v=b0a_QlurNZU
    • Viktor_H
      Kdo nejde s námi, jde proti nám?
  • Na místní hodnocení si dávejte pozor, když tu dostávají taková čísla hry jako Black Ops 2 nebo Hotline Miami .. aby jste pak nebyli zklamaní :))
    • GlaDOS
      Upozornění. Dávejte si na hodnocení bacha u 80 % ostatních herních webů na světě, protože tam taky dostalo Hotline Miami vysoká hodnocení.
    • No, ještě že tě tady máme mistře - přímo sama prozíravost s mozkem.
  • http://images4.fanpop.com/image/photos/16100000/Capcom-why-devil-may-cry-5-16169469-818-541.jpg
    • Ale tohle není Dante... resp. je, ale je to Dante z prvního traileru na DmC ve kterém se mělo jednat o nevybouřeného, edgy alpha idiota. Následně byl změněn na více rozumného nynějšího Danteho.
    • TA hra je totálně na houby. Nový vzhled hlavního hrdiny ji v mích očích srazil na bídný průměr, stejně jako snaha napodobit japonský styl. Kdyby radši tito celkem schopní vývojáři udělali vlastní značku a neprznili klasiku udělají líp.
      • Napodobit ? Ja to hraju hlavne kvuli tomu ze to nevypada jak debilni anime, ale prave proto ze ta hra je delana v evropskem stylu. Takovy 3rd person Painkiller. Na pocitac takova hra chybela, Darksiders me nelaka takze tady neni co resit. Souhlasim s 90%
        • debilní anime? Japonci zvládnou vyprávět příběh a vykreslovat postavy líp než kdokoliv z Evropy nebo USA. Pokud jde o styl, manga dokáže vypovědět víc než kdejaký CGI filmeček
        • ja ti dam debilni anime kousky jako Akira nebo Ghost in the shell jsou naprosto epicke veci
          http://www.csfd.cz/film/83541-akira/
          http://www.csfd.cz/film/141098-kokaku-kidotai-stand-alone-complex/
          a momentalne bezi http://www.csfd.cz/film/325426-psycho-pass/
          • jojo, ty jejich upiri zuby, sikmy behani, hekani ktery neuveritelne irituje ze bych odprasknul toho kdo to vymyslel, a reklama na cele "ted si vyhon", jsou naprosto epicke veci, to mas pravdu
          • Na tyhle veci fakt ulitlej nejsem...
          • To je maličký zlomek těch lepších anime *3*
            • to je pravda :) ale kdyz bych je vypsal vsechny tak pisu jeste ted :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit