Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Tak jsem to zrovna dohrál na nephilim a pouštím se do další obtížnosti. Musím říct že mě nepřekvapilo, že je to takovej strašnej masakr protože jsem to čekal už od prvního gameplaye. Každopádně jsem si užil každou vteřinu... Btw. Nejlepší Boss byla sukuba...
    • nejelpsi lady z party clubu-paradni level cely
    • Bossové jsou (alespoň dle mého) lehkým zklamáním (přišli mi moc stejní), ale ta příšerná příšera ( *15* ) byla asi vážně nejelpší - a ten její šílený jekot a hlášky (na obou stranách) *15*
      • Fuck you. No. Fuck YOU! *1*
  • R.I.P. Devil May Cry
  • Vzhledem k tomu že jsem předchozí díly série nehrál, tak mě DMC velmi (mile) překvapilo.

    Obecně bojovky moc nemusím, naposledy mě bavil snad Mortal Combat na jedné ze Sega konzolí *1*

    Dante je ale super hláškař, a zamiloval jsem si postavu Kat, ta je super, rázem se z ní stala jedna z mých oblíbených ženských postav :-)

    Ale hlavní jsou souboje, ty jsou povedený, toho jsem se před koupí obával nejvíc, ale naštěstí se moje obava nepotvrdila, není to žádnej stereotyp, akorát mám trochu problém si zapamatovat všechny možný komba, resp. klávesový kombinace. V podstatě si pamatuju pár základních a zbytek člověk nakliká tak nějak náhodně, takže je to spíš taková zběsilá klikačka. Ale mám zatím nahráno jen pár levelů, předpokládám že to chce čas, aby si na to člověk zvykl.
    • Combat :'(
      • Pardon no, sypu si popel na hlavu :-)
  • Já vám nevím já se na to prostě těším víc jak na AC III :) bohužel čekám na prachy hned jak je dostanu běžííím pro to... *1*
  • conflig
    Teda předtím co dokázali vývojáři po grafické a technické stránce nemůžu nic víc než jen smeknout. To jak ta hra vypadá a jak se před vámi formuje cesta.. WOW!!! To muselo dát takovou spoooustu práce.. Kdo jste někdy zkoušeli něco tvořit v UDK, CE3 nebo v jakékoliv 3d aplikaci se mnou musí souhlasit
    • Netuším o čem mluvíš ale asi máš pravdu +1 :D:D:D
      • conflig
        :D Prostě jak chodíš a kolem tebe se všechno různě rozpadá přesouvá atd *1*
  • Hrál jsem zatím jen demo a to mě nadchlo dost, ale i tak si počkám na zlevnění. Jinak ale co musím pochválit, je parádní soundtrack (ale jen od Noisii).
    • Umaroth
      na aukru stojí 500, pokud mluvíš o verzi pro PC
      • Pokud hral demo, pak nejspis kupuje hru na konzoli, na PC jsme se dema nedockali.
  • No. Tak si to porovnejme. Názor at si udělá každý sám.

    [url=http://]http://www.youtubedoubler.com/?video1=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DnpgX0lyA3ys&start1=&video2=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3D3jATE9fWzss&start2=&authorName=FAV[/url]
    • ja se v tom odkazu nevyznam
    • Tohle bylo jeste o skillu *16*
  • Recenze na Games jsou poslední dobou smutný a marný....
  • Nářezovka podlé mého gusta. Zatím jsem nenarazil na jediné hluché místo. Hra sérii rozhodně ostudu nedělá, podotýkám, že DMC 4 mám velice rád. No a k tomu soundtrack od bláznů z Noisia a Combichrist. Prostě hoši z Ninja Theory udělali svou vizi DMC a já můžu jen smeknout. Už se těším, až mi skončí šichta a já se na to vrhnu. Víc takových her po (pro mě) chudém loňském roce.
  • DMC je mrtev at zije DmFY *11*
    Aneb jak dodrbat DMC co to jde...
    Boje dobry po par hodinach nudny, bossove zasraly pubertaci uplne blby, graficky dobry , level design dobry.Prisernej dabing a hrozne slaba hra , velice jednoducha az prilis.
    R.I.P. DMC
    • Nechci urážet, ale podle toho co píšeš ti vadí že to je hrozně lehký a pro puberťáky. Přitom z toho jak to píšeš je mě nablití víc jak z Bravička před 10 lety co si kupovala sestra. Hra to je obstojná a konkrétně na PC v tomhle žánru poslední dobou lepšího nic nevyšlo. Rozhodně lepší jak DS 2, který měl podle mě 2x větší potenciál a dopadl 10x hůř jak nový DMC. 9/10 je moc, osobně bych dal tak 7/10, ale bavím se dostatečně a nemusím opakovat 100x řečenou frázi a připadat si u toho jako hroznej DMC HC hráč ... je to už nudný :)
      • Vrook
        OT: Ono se to dá sice z kontextu většinou vyčíst, ale chtělo by to používat u zkratek her s iniciálama DS nějaký další indicie. To máte Dark Souls, Dead Space, Darksiders, Dungeon Siege, ....
      • Xcomik
        Nemám pocit že to může trumfnout Darksiders 2 (zatím cca 3-4 hodiny ve hře)

        U DS2 bylo více lepších elementů (grafika, otevřený svět, kůň, upgrade zbraní ve stylu MMO)

        A to jsem pařant DMC od mládí ještě z dob PS2 kde sem měl jak RE, Onimusha tak i pochopitelně DMC a musím říci že mě mrzí že další DS nevyjde díky pravděpodobnému rozpadu Vigil studia. Neříkám že nové DMC není dobré a ani to že týpek není starší jako třeba ze čtyřky ale je to víceméně stejné (paradoxně starší DMC běželo na MT Framework a tenhle běží na UE3)

        Já už jsem se celkem toho UE3 přejedl navíc jsem na něm viděl teda větší hitovky (bohužel) za mě prozatím tak 7,5/10 až to dohraju ještě třeba upravím ale faktem je že mě více bavila DMC 4 (kde se po většinu času hrálo za jiné děcko a za danteho jen minimálně)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit