Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hru jsem dle Prom date traileru typoval na hrůzu a Danteho na tryharda. Pak přišelů Brothers trailer a tím mě hra zaujala.
    A dobře že tak, je to sranda, Dante je dobrá postava, Kat, Mundus a Vergil by mohli dostat více prostoru (a stejně tak i Dante a příběh, natáhnout hru o 3 hodiny by pomohlo, protože ten "zvrat" na konci přišel příliš náhle a nečekaně, ačkoliv byl očekáván, ale už jsem si myslel, že si to nechají do další hry. Též možná prohloubit semtam nějakou tu věc ať se s tím dá lépe v sequelu pracovat, bude-li nějaký).
    Přesto si nemyslím, že hra je 9/10. 7/10 jí sluší jako krávě zvon. Ale na druhou stranu, co dnes není 9 je totální shit, co je 9 už je hratelné a 10 je GOTY. Takže 9 je vlastně normálních 7, takže spokojen.
  • Oni to braly jako samostatnou hru. Ty co píšete že by to mělo mít 6 bodů prootže je tam jinej hrdina kterej se vám nelibí takto je vaše věc. Jako pro hráče který Dmc seríi nikdy nehrál a začne touhle a naky minulý Dante je mu u pr*ele tak pro něj ta klidně 9 může být *3*
  • Hra me opravdu prijemne potesila a hlavne se na dnesni pomery ovlada dobre i na K+M.
    • kubi-wan
      A jaká je optimalizace?
      • Skvělá :). Je zde sice standardní počet nastavení grafiky, leč svůj účel plní :). Za celou dobu hraní se to vůbec nezaseklo a nebyl ani jeden pád :).
    • a daji se klavesy premapovat ?
      • Ano, vsechny klavesy se daji premapovat.
  • Musim uznat, ze pribehem a zabavnosti se predchozim dilum minimalne vyrovna, hratelnosti je predci. Ac postava mi jiz neni tak sympaticka jako Dante z minulych dilu, ktereho bych uvital zpet, novy Dante neni ani blbecek, za ktereho jsem ho mel, nez jsem si hru zahral. Tesim se na dalsi dil.
  • Trisska
    Dlouhá, čtivá a poctivá recenze, chválím jejího autora... A tentokrát se to opravdu dá nazvat *recenze*, narozdíl od jiných tady... Chtěla bych jen upozornit na drobnou chybku ve verdiktu (*Nadupadná a bojovka* - buď vám tam jedno slovo chybí nebo jedno přebejvá *4*)
  • Opravdu??? takze AC3 má 7 a tato stereotypní mlátička 9??? ok...recenzenti...achjo
    • rhaegar
      Kdybych to měl porovnávat--- když tu ac3 dostal sedmičku, dante by měl dostat tak 14ku jelikož je to několikrát lepši než ac3
    • Snažíš se tvrdit že AC hry nejsou stereotypní a jednotvárné shity s nulovým a trapným gameplayem?
      Protože "That's madness, Dante!"
      DmC nebylo ani stereotypní.
    • cumpi3
      nemůžeš být objektivní, když nejsou žádná objektivní pravidla...hry jsou o dojmech, pocitu z hraní...a ty jsou u každého rozdílné *4*
  • Tak 9, jo? Ty vole, Ringwraith to nevydejchá.
    • Já jsem tak možná posbíral partu.

      Jo a teď se to docela hodí. Fuck You!
    • Trisska
      Ale zase třeba takovej GGG bude spokojenej, že to nedostalo 8 *15*
      • Nejsem ta hra je strašná a hrdina vypadá děsně trapně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit