Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • residentevilfans
    Spletl jsem se perfektni restart.Tleskam Ninja Theory a jdu rubat. *5*
  • HELLER
    Díky za recenzi, dost jsem přemýšlel, zda do ní jít nakonec jsem se rozhodl že ano :)
  • Keyz
    Vypadá to jako poslední Darksiders jen jiný svět.
    Stejný styl boje,neustále úskoky a komba.Grafika taky stejná i když to není "kreslené"

    Jestli to není tak lehké jako běžné potvory v Darksiders tak to může dost zabavit.
    Jakmile jsem se naučil komba tak to byla rychlovka.
    • Xcomik
      Po aktuálních asi 4 hodinách ve hře ti mohu říci jedno je to dobrá hra to určitě ale na DarkSiders 2 to rozhodně nemá ani v nejmenším. Tady mi chyběl otevřenější svět je to čistý koridor a v Darksiders se mi líbilo používat i koně ať už v jedničce či dvojce prostě není DMC špatné ale třetí Darksiders od toho neočekávej
  • Odulin
    Souhlas s recenzí. 7 Mission na Nephilim a spokojenost. Nejsem DMC fanda, ale tohle se hraje skvěle.
  • Preed
    Pocul som ze je to kratke a lahke,tak mozno za 10e za rok :)
  • Otázka: dá se v DmC nastavit citlivost otáčení kamery. V demu mi to přišlo docela pomalý a tam to právě nastavit nešlo. Třeba to už v plné hře jde?!

    A když už se v recenzi zmínilo Dante's Inferno, tak ještě než si pořídím DmC ve slevě, tak zvažuju koupi Dante's Inferna. Jenže tady na games recenze není, anglické recenze se mi číst nechtěj (ale čísla na metacritics jsou ve větší míře pozitivní) a jedinou videorecenzi jsem našel na Game Page, jenže to je takovej ten typ recenze pojď mě jeb_t... z toho jsem moc nezjistil. Takže se ptám, jak na tom ta hra je? Jak je dlouhá, je zábavná, jak je na tom hratelnost, variabilita komb atd. znáte to.

    Kdyžtak dík.

    EDIT: Vymazal jsem otázku jen pro recenzenta. Uvědomil jsem si, že to byla naprosto zbytečná otázka. A jinak díky Aratasovi a Lynchovi za odpovědi. Nečekal jsem, že někdo odpoví normálně, to se na games nestává tak často.
    • Nastaveni citlivosti ve hre je (menil jsem a vypada to, ze to i fungovalo :) ). K tomu se jeste meni citlivost podle toho, jak je kamera priblizena/oddalena k postave, takze jsem tam narazil na par momentu, kdy kamera divne preskocila. Nastesti se to nikdy nestalo pri boji, takze zadna tragedie.
    • Citlivost by snad měla jít nastavit. Nepamatuji se, jestli to tam bylo. Já si jen nastavil detaily a započal novou hru :).
      Co se týče Dante's Inferno - měl jsem to jednou na PS3 a musím uznat, že je to dost dobrá hra. Lineární, ale zajímavá :). Plynulá, ovládání dobré, komba též, bodla by lokalizace :P:D. Dlouhé je to podle toho, jak to hraješ a na jakou obtížnost taky ;). To je různé :).
      Když tak zkus demo a uvidíš :).
  • Recenze dobrá a souhlasím s ní. Tento díl se vskutku velmi vydařil. Sice byl kratší, než minulý, ale zábavnější, vtipnější (u některých pasáží jsem skoro padal ze židle smíchy :D) a celkově prostě lepší. Navíc tu již není tolik míst, kvůli nimž byste zabloudili. To mne na 4 docela iritovalo :P.
    Ovládání je velmi vydařené - hráno na klávesnici s myší :). Ani u předchozího dílu jsem neměl potíže hrát na klávesnici, ovšem zde to bylo lépe uděláno. Jen pár kombinací bylo poněkud krkolomnějších na vyvolání, ale to je maličkost ;).
    A co se týče QTE - ty mi absolutně nevadí :). Sice zde nejsou, ale nejsem jejich odpůrcem.
    Nový Dante a jeho komba jsou prostě super cool. A ta hudba k tomu.
    No zkrátka a dobře - tento díl se výtečně vydařil. Na PC krásně plynule :).
    Good hunt ;).
  • kubi-wan
    Já jsem třeba žádnej díl DmC nehrál, ale tenhle jedinej mě zaujal. A teď po recenzi ještě mnohem víc.
  • Sice nejsem fanda, ale po tomhle hodnocení bych to i zkusil *3* ...
  • Hrajeme všichni to samé?? Jediný co se mi tam líbí je stvarnění Danteho, ale Lokace, bossové a nepřátelé jsou votřesný.. I to vovládání je takový pro dětičky.. Předešlé díly mi sedly daleko líp,. Tak nějak mě to připomíná poslední díl Prince of Persia..
    • -ovládání pro dětičky
      Co?
      -lokace otřesný
      stylizace je jedna z věcí ve které tahle hra boduje

      Souhlasím s bossy a nepřáteli, jediný pozoruhodný nepříšel byl ten Dreamdrinker nebo co, ten samuraj ninja či co to. Zbytek byla hrůza a to, že oznamovali utoky 2sekundy dopředu taky nepomohlo.
      Bossové byli příliš jednoduší, během 5 útoků člověk věděl jak bude celá 5 minutováý bitva probíhat a bossové si ani neobměňovali utoky po fázích.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit