Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • " Bát se vytvoření ultimátní zbraně, se kterou by se dala hra proplout bez sebemenších potíží, přitom netřeba. " Hrál si vůbec předchozí díly? Stačilo si upravit tu základní řezačku co issaca provází od začátku a už si nepotřeboval měniz zbraň ba navíc, ostatní byli spíš slabší a v 85% případu jsem situaci řešil právě jen se zdvojenou řezačkou... ta hra má parádní typy zbraní , ale naprosto nevyužitelný v situacích které hra nachystá.. Snažil jsem se zkoušet většinu kombinací, ale nemělo to valný efekt .. hrál sem na hard
    • Pokud chces prolezt hru jen s jednou zbrani, tak je cutter asi nej volba. Ale na nektere situace rozhodneidealni neni a vyplati se ho stridat s necim jinym..
      Nedavno jsem dohral DS2 na zealota uplne bez cutteru, primarne s ripperem, obcas doplnenym machinegun a contact beam.
      V DS3 na hard jsem cutter ke konci pouzival jen proti unitologistum, kde stacil headshot, jinak mne jako nej kombinace prisla brokarna s granatometem.
      • různý ty bouncing paprsky atd .. malý poškození, malý trvání, pomalý přebíjení .. využil sem to asi ve třech otevřenějších bojích a to z důvodu že sem do toho vrazil kupu matroše a bylo mi ho líto :D
      • párkrát jsem kombinace brokovnice granátometu taky využil .. měl ho vylepšen v podstatě na max ... ale stejně na poškození na tom byla řezačka nejlíp.. a většinou mě právě nejčastěji zabilo to, když jsem narval kupu materiálu do nový zbraně, která v praxi byla stejně na prd :) záleží asi na stylu hraní .. když tak zpětně přemýšlím tak mě fakt nenapadá místo kde bych řezačku parádně nevyužil ..když bylo nekroušů víc a už hodně blízko ... vylepšená stáze to vyřešila :) i ke konci jsem prostě s řezačkou ustřelil končetinu na ránu .. takže 3 rány a bylo vymalováno .. a díky dvojitému provedení nebyl ani problém u přebíjení
  • Jako vesmírná střílečka nadprůměrné, jako Dead Space hodně slabé.
    Hororové prvky prakticky vymizely a stala se z toho obyčejná prostá střílečka. Obtížnost je nevyvážená, na hard dif. se z každého koutu sypou hromady lékaren a munice, je tam ještě impossible obtížnost, ale .. vážně ? (a taky mě začíná otravovat to vodění za ručičku např: mi hra několikrát zdělila, že mám střílet do údů, pro maximální poškození. Děkuji, i kdybych to nevěděl, tak bych na to přišel sám). Jak to asi musí vypadat na lehčích obtížnostech..
    Grafika nenadchne, ale neurazí - některé pasáže vypadají lépe, jiné hrozně.
    Mikrotransakce, které zjednodušují hru tam nemají co dělat. To se teď platí za cheaty ? ubohost. Oznámeno DLC, které má vyjít v průběhu příštího měsíce. No, kdybych neznal EA, řekl bych, že je to zas odštíplý kousek hry, který se bude tvářit jen jako DLC .. oh wait.
    Moje osobní hodnocení jako DS hra 5,5/10 jako akční hra ve vesmíru 7,5/10
    • Lépe bych to snad neshrnul. U mě zůstává nejlepší 2ka, poté 3ka a pak teprve 1ka. Na trojce je něco co se mi prostě nelíbí. Asi i to "urychlení" příběhu. Jen stěží by někdo dokázal přežít to co Issac v 1 a 2 dílu, a když už se konečně dostane na zemi a může začít normální život, zničehonic je to tady znova, znova ty příšery a znova se postrádá žena. Ale naopak ty různá vylepšení typu nové BENCHe nebo craftění předmětů a zbraní, to si mi líbí. Ale pro mě toto už prostě není Dead Space....
  • Ani jsem to nedohrál. Skončil jsem to někde u 14. kapitoly a dodíval se na konec na youtube. Proč? Protože ta dnešní konzoloidní móda mě už fakt s-e-r-e. Všechny ty hloupý skripty a rádoby epický mačkání jednoho tlačítka. Do prdele, co to je? A pořád to samý téma. Isaac jde a hledá něco, aby mohl opravit/zkonstruovat/otevřít něco. Pak se setká se svou skupinkou, se kterou jde zachránit svět a vždycky se od nich "nečekaně" oddělí a do toho se objeví nějaká bestie se žlutejma úponkama, do kterých musíte střílet. A tenhle skript je tam nesčetněkrát (ve variacích). Opravdu mě to nudilo. Prozkoumávání trosek lodí a cestování mezi nima, bylo v pořádku, ale planeta nuda. Plus to sestavování zbraní. Já chápu, že je to zajímavej prvek, i mně připadá zajímavej, ale v praxi mě to sralo. Nechci se piplat s nějakou zbraní, když je celá hra spíš akční, než survival. Tudíž tempo je rychlý. Jak už kdosi napsal. Visceral si s tou hrou může dělat, co chce, je přece jejich. Ale jako akční hra to není dobrý a ani jako survival.
  • MidnighT91
    Pokud bych chtěl dělat kvalitní horror, tak se držím jediného svatého pravidla, to co vás chce zabít nemusíte vidět, stačí vědět že to tam někde je. Nejsilnější forma strachu je z neznámého! Na tom staví Amnesie. Z monstra jste většinou viděli jen obrys ale věděli jste že tam je a jde si pro vás. To vás nutilo schovávat se 5 minut ve skříni. Doufám že se toho bude držet i mašina na prasata...
    • Myslim si, že v případě DS3 nikdo horor nedělal...
  • čakal som na recenziu na tiscali, pretože aj keď to niekedy trvá dlhšie ako na iných weboch stojí čakanie za to. Ale toto kto písal, to kto zosmolil za 7 dní hrania - a to predpokladám, že recenzoval z kupovanej verzie a nie novinárskej. Jedna z najhorších recenzii na tomto sajte v dejinách. Nedozvedel som sa ani trt. Škoda :(
  • MidnighT91
    Jsem ve 13. kapitole a nemám se k tomu to dohrát, nějak mě už nebaví vraždit nekromorfy po stovkách... Velké plus je pro mě výroba zbraní, ta je parádní ale chtělo by to víc dílů...
  • Já hrál DS2, teď zrovna hraju DS1 abych zjistil, jak to vlastně všechno začalo a na disku už mám nainstalované DS3, které čeká.. To že je grafika díl od dílu prakticky stejná mi vůbec nevadí, aspoň mám pocit, že stále hraju jednu hru.

    Jinak stále věřím, že to víceméně hororové bude, jestli tam dali trochu víc akce, není to zrovna dobré, ale budiž.. pokud to bude vyváženo atmosférou a občasnou lekačkou jako v předchozích dílech.
  • hra je díky přidaným kotoulům podobná Mass Effectu a přesto to není tak hrozně akcí zničené, jak se šuškalo. líbí se mi přidané vedlejší úkoly. vizuálně hra nemá chybu. než jsem si kompletně osvojil kraftování utekla hodina, ale já stejnak celou hru používám to moje trojukazovátko :). za mě je to stále ta dobrá rutina, kdy nakráčíte do místnosti se vztyčenou zbraní a snažíte se odhadnou odkud na vás naskákají emzáci. občas i překvapí lekačka, např. když jen jednou za hru (ještě to nemám dohrané) mi proskočil emzák do výtahu..od té doby stále mířím na ventilaci, kdykoliv v něm jedu :D. oproti předchozím dílům to není velký rozdíl, ale 3 díl má slabší příběh řekl bych.
  • Je tam hodně pasáží v otevřeném vesmíru? Protože pokud si se sérií DS (neplést s dungeon siege) něco neodmyslitelně spojuji (nepočítaje nekromorfy a údržbářské brnění), tak jsou to právě procházky v otevřeném vesmíru *14*.
    Jen tak na okraj. Trochu jsem nad tím dumal a možná se snažím hledat něco tam, kde nic není, ale nevzniklo jméno Issac Clarke spojením jmen Issaca Asimova a Arthura C. Clarka?
    • Hodně jich není, za mě "bohužel", zato z nich má člověk pocit výjimečnosti, takže ve finálen celkem fér. ad jména, zajímavostí je, že Carver se měl původně jmenovat Cooper jako co-op :)
      • S tím bych moc nesouhlasil.. Pokud člověk jenom bezhlavě sleduje nápovědu kam má jít, tak toho opravdu moc není, ale já jsem poctivě prozkoumal okolí Roanoke i TerraNovi a strávil jsem ve vakuu víc času než v předchozích DS dohromady.
    • Luke
      Ano, jméno tímhle spojením vzniklo.
      • Ano Luke krásně zazdil odpověď na prvné otázku...
      • Díky Ljůku, temná strana s tebou a tak dál. Někdy tě na revanš pozvu na nefalšované "smažení" *1*.
  • Preed
    Suhlasim s recenziou a aj verdiktom,bavil som sa :).Trosku by som skratil koniec,zaverecne pasaze v ktorych hrac zapinal ''stroj'' boli uz imho prislis dlhe a hlavne sa odklanali od ''normalnej'' atmosfery dead spacu a taktiez niektore momenty,hlavne pri side questoch,kde na mna na konci nabiehali hordy nekromorfov,uz som mal par krat pocit,ze sa to nikdy neskonci, moja brokovnica s metacom klincov na impossible obtiaznosti mala co robit. A ako niekto spomenul,pockajte si na koniec titulkov. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit