Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kein
    8/10?? NO WAY! Tímto vyjadřuji svůj bezcenný nesouhlas se zdejším výsledným hodnocením téhle kraviny. *5*
    • Souhlas, od takoveho hodnoceni bych cekal vyznamne vycuhovani nad ostatni produkci. a vyrazne vycuhovani nad cimkoliv je pro me neslucitelne se zcela obycejnou 3rd person strileckou s hrstkou zajimavych veci (stav beztize, zbrane) a velikym mnozstvim nezajimavych (od zhruba poloviny hry neuveritelne se opakujici a ubijejici nuda, az prilis standardni akcni zamereni, copy+paste vedlejsi mise, pribeh misty tak hloupe vypraveny, az se z toho krouti prsty).
    • bohuzel zijes v dobe kdy se reklamnimu zvastu, ktery mlzi kolem zcela ocividnych nedostatku, rika recenze. Tvuj nazor, jakozto konzumenta, pro ktereho by tedy mely byt recenze urcene, je zcela bezcenny, jak rikas *9*
      Taky nechapu 8 pro generickou strilecku, ktera zabiji vse zajimave v teto serii.
      • Je to tak..však jsi taky na Tiscali, místě přehypovaným shitům zaslíbeném..:/ Holt něčím se živit musí, taková je doba..:) Já sem chodím jen kvůli nulové konkurenci, pokud jde o české herní weby.. Ale zdejší hodnocení neberu ani v nejmenším v potaz..
        • yup, herni weby ma dnes smysl navstevovat jen kvuli novinkam, snaze zustat v obraze. Recenze, ktere by mne mely zodpovedne radit, za co utratit tezce vydreny peniz, uz nejsou nicim jinym, nez podlezanim silne znacce...hlavne nenastvat davy nenarocnych fanboyu, kterym vdecime za navstevnost a v tomto pripade asi i kamose z EA, Farida Starmana...
          • MrSanta
            Dámy a pánové v readakci snad odpustí, ale toto prostě musím. Na to je mínusko málo.
            Tvůj příspěvek je naprosto de*ilní.
            • Dekuju *14*
              Takto komplexnich kritickych rozboru si moc cenim.
          • janchor
            Jojo, na nenáročný fanboye myslíme především (http://games.tiscali.cz/recenze/assassin-s-creed-iii-recenze-61130), kámoše si předcházíme co to jde (http://games.tiscali.cz/recenze/medal-of-honor-warfighter-recenze-61119).
            • janchor
              Nezapomínej, že vyloženě mizerný hry se v dnešní době spíš pomíjejí, než aby někdo utratil čas / peníze za jejich recenzi. To případný "průměry" pochopitelně vychyluje.

              A že ti většina mainstreamu přijde spíš mizerná? To mě třeba taky (Warfighter vs COD je dobrej příklad, vidím to dost podobně jako ty). Ale to je čistě otázka vkusu, ne nějakýho podbízení se komukoli.
            • Assassins Creed??? vzdyt je to zhodnoceno pozitivne...divny priklad, priznavam, ze u Warfighteru nechapu jeho hodnoceni napric medii. Je to uplne stejny jako CoD, ale CoD ma vsude vysoka hodnoceni.
              Jde mi o to, ze aritm. prumer vsech hodnoceni na dnesnich webech se bude pohybovat kolem 8. Herni recenze tim ztaci svuj vyznam, mely by snad poradit lidem s vyberem kvalitni zabavy, do ktere mohou bez obav investovat cas a penize. Ja z nich mam pocit, ze kvalitni je dnes skoro kazdy velky titul. Pritom dobra polovina z nich nestoji ani za ten cas, natoz pak za penize.
  • RazorProduction
    VideoRecenze *9*
    • janchor
      Bude.
  • fizola
    Práve som pristál (či skôr havaroval) na Tau Volantis, doteraz dosť dobré, akčnejšie ale stále atmosférické. Skúste bez spoilerov len či budú alebo nebudú bossovia, nie kde, aký ani prečo, len či áno alebo nie.
    • Klasicky delsi boss fight ve smyslu treba velke stacionarni prisery s ruznymi opakovanymi utoky... je ve hre tusim dvakrat. Oboje az ke konci. Chvilku predtim pak takovy na par potkani prodluzovany miniboss, ale prakticky proste "ubehany a ustrileny".
    • Jsem asi tak v 3/4 hry a na Volantisu zatim 2 bossove, pricemz s jednim se potkas vickrat.
  • No nevím, ale ta grafická stránka hry mě vloženě odrazuje od hraní, snižuje možnost procítění a autentičnosti veškerého dění .. nemusí všechny tituly vypadat jak Crysis, ale nějaká rozumná laťka by bal fajn.
    • TheGGG
      Pokud máš stejně jako já pocit že je tvůj kompl za 50 000,- nevyužitý i když hraješ na třech obrazovkách pust si při hraní pár antivirů, dej vypalovat něco DVDéček, otevři si pár desítek oken s youtube a pak možná zajistíš pro písíčko důstojnou výzvu. Já osobně hraji najednou Battlefield 3 a Crysis 2, aby se mě počítač furt neprochlazoval.
      Jinak DS vypadá skvěle, ale někomu se nezavděčíš.
      • Grafikou se nezavděčíš hlavně malým dětem, které hrajou hry na nejlehčí obtížnost a tvrdí o sobě, že jsou prohráči. Podle mě Gothic hezkou grafiku, oni to nehrajou, protože je to moc těžké a má to hnusnou grafiku.
    • Grafika je uplne v pohode.
    • Grafika je uzastna. Sam so sa mnohokrat pristihol ze dlhe chvile len plavam kozmom a obdivujem tu krasu. Ja neviem co by ste niektori chceli. Okrem toho grafika dobru hru nerobi.
      • Mně se grafika taky líbí. Ten vesmír vypadá fakt hezky, po dopadu na zem už je to sice zas taková koridorovka, ale já jsem holt asi skromnej. Nemusí se to blýskat jako psí kulky a hlavně si to krásně zahraju na 4 roky neupgradovaném PC. (FC3 jsem si na něm velmi dobře zahrál taky, ale to je úplně jiná hra, takže bych to nesrovnával)
    • fichtlis
      grafika je podle me pekna a hzeky se na ni kouka. nevim co byste porad chteli.. cc *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit