Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • janchor
    Jojo, na nenáročný fanboye myslíme především (http://games.tiscali.cz/recenze/assassin-s-creed-iii-recenze-61130), kámoše si předcházíme co to jde (http://games.tiscali.cz/recenze/medal-of-honor-warfighter-recenze-61119).
  • yup, herni weby ma dnes smysl navstevovat jen kvuli novinkam, snaze zustat v obraze. Recenze, ktere by mne mely zodpovedne radit, za co utratit tezce vydreny peniz, uz nejsou nicim jinym, nez podlezanim silne znacce...hlavne nenastvat davy nenarocnych fanboyu, kterym vdecime za navstevnost a v tomto pripade asi i kamose z EA, Farida Starmana...
  • Je to tak..však jsi taky na Tiscali, místě přehypovaným shitům zaslíbeném..:/ Holt něčím se živit musí, taková je doba..:) Já sem chodím jen kvůli nulové konkurenci, pokud jde o české herní weby.. Ale zdejší hodnocení neberu ani v nejmenším v potaz..
  • bohuzel zijes v dobe kdy se reklamnimu zvastu, ktery mlzi kolem zcela ocividnych nedostatku, rika recenze. Tvuj nazor, jakozto konzumenta, pro ktereho by tedy mely byt recenze urcene, je zcela bezcenny, jak rikas *9*
    Taky nechapu 8 pro generickou strilecku, ktera zabiji vse zajimave v teto serii.
  • Kein
    8/10?? NO WAY! Tímto vyjadřuji svůj bezcenný nesouhlas se zdejším výsledným hodnocením téhle kraviny. *5*
  • janchor
    Bude.
  • h0p3
    Dneska jsem si tak v práci sumíroval co bych sem k tomu napsal, ale ty jsi vesměs vyjádřil můj pohled na věc..
    Nicméně 8 mi přijde vážně moc, 7 s přivřenejma očima a 6 naprosto střízlivě. Podle mě to není vůbec špatná hra, jelikož jsem docela poseroutka tak mě horory moc neberou, ale scifi horory jó to je jiná. Proto DS1 miluju, DS2 taky super, ale už né tak moc a DS3 tady už není ani ta atmosféra z dvojky, chybí mi to mrazení :/. Nejvíc mě tu baví poslouchat audiology, číst si ztracený poznámky a poletovat si ve vesmíru, což podle mě není dobře.
    A akce jako (můj zbraňovej arzenál momentálně je revolver s kinetickym nožem a kulomet s podvěsnou brokovnicí) najít si klidnej roh kam za tebou přiběhnou a co neustřílím kulometem když běžej ke mě, oddělám brokovnicí na blízko, revolver jen když si chci hrát na Billyho Kidda, to vážně není moc zábavný.
    Bossfighty totálně zapomenutí-hodný, kdybych aspoň musel vyvinout nějakou iniciativu v tom najít nějakou slabinu nebo aspoň používat nějak prostředí, něco podobnýho.. Né hele tady mu dáme neony sem a sem, aby náhodou nedělali něco co nemaj. NUDA!
    Na jednu stranu mě ta hra baví, kvůli universu a protože je vesměs jediná svýho druhu, ale na druhou mě zas docela s*re, protože už to tady bylo 2x a lepší.

    Za mě 7 kvůli universu. 6 pro ty, kterým to je jedno.

    + hraju hard obtížnost
  • RazorProduction
    VideoRecenze *9*
  • Ano to je vážná chyba v recenzi. Všichni, všude jen hledají chyby.
  • Netrep, mladý
  • smajdal
    What, why?
  • Jazz
    delete
  • Jazz
    Prej Dead Space horror, ten se povedl. *15* *15*
  • vyvíja a degraduje, respekt. debilizuje nie sú synonymá, mladý
  • JohnyTheZik
    Jsem rad, ze tu DS3 nedostalo podprumerny hodnoceni jen za to, ze se ta serie vyviji..
    Dobra recenze, adekvatni hodnoceni, paradni hra.. Jsem spokojen.
  • JohnyTheZik
    Aha, povez mi, jak moc je DS3 oproti jednicce a dvojce naskriptovana.. -.-
    Vsechny dily byly naskriptovany, proboha.. Kdyz uz chces ty hre neco vytykat, tak si aspon najdi neco rozumnyho. Lekacky, ktery jsou v ty hre vpodstate porad uz od jednicky, bez skriptu neudelas.
  • Preed
    V jednotke bola nulova zapletka ako u vacsiny hier,pozadie je urobene celkom pekne,ale zapletka je asi taka,ze ''Som isaac clark prisiel som hladat frajerku na ishimuru,kde sa nieco skurvilo,zistim,ze to bol marker a znicim ho'' ziadne postavy(skoro) cely hru len chodis a nieco opravujes,"Isaac chod tam a tam,ale nie,nieco sa dojebalo,musis opravit polku lodi aby si presiel cez tieto dvere'' prisam bohu som v jednotke opravil celu tu skurvenu lod a iritovalo ma to a horor to nebol,horor je amnesia a preto ju nehram lebo nemam rad hororove hry,dead space bola akcna hra,ktoru spatili lacne lakacky.
  • jednotka Dead Space nebola horor a nemala príbeh? Zabudol si si dať prášky asi.....inak nechápem taký výplod.
  • Preed
    Recenzia je uplne v poriadku na rozdiel od tvojho retardovaneho prispevku,dead space nikdy horor nebol,ak si predstavujes horor ako akcnu hru s lakackami v kazdej druhej zakrute tak prosim,ja si radsej zahram sci-fi akcnu hru s dobrou atmosferou ako ''horor'',zaver je slabsi ale ta tvojka polka hry je uplne mimo a ano,mikrotransakcie netreba pouzivat,je to urcite lepsie ako keby vydali hned v prvy den pribehove DLC,ktore by som si asi chcel zahrat a sralo by ma,ze to tak je,takto ma to vobec nesere lebo mi to nekazi hru,AI urcite nie je tupsia ako v alienoch a pribeh je uplne standartny,urcite ten pribeh nie je horsi ako v predchadzujich dieloch,kde vlastne ziadny pribeh nebol,takze tak asi.
  • Vazena Ellie, jelikoz se jedna o maretingovou znacku Dead Space, domnivam se, ze podobne nepresnosti dokazuji jen neznalost daneho universa. Zvlaste v pripade Unitologie- fikce a soucast modelu, Scientologie- skutecna mensinova skupina. Pokud bychom se pak chteli bavit v rovine analogii, mohli bychom s klidem prohlasit ze Batman a Iron Man jsou v podstate totez, ikdyz se jedna o zcela odlisny trade mark. Prave tyto drobne projevy ignoranstvi jsou tim co tvori hranici mezi skutecnymi fanousky daneho zanru a pouhymi konzumenty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit