Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to ty náboje snad i žerete ne nebo nevím co děláte... jíž od druhé kapitoly není problém mít sebou neustále 100+ clipů a med packy to samé, nikdy jsem je nemusel vyrábět, ba naopak přes plný inventář jsem je pořád rozebíral na základní materiál.
  • hra je díky přidaným kotoulům podobná Mass Effectu a přesto to není tak hrozně akcí zničené, jak se šuškalo. líbí se mi přidané vedlejší úkoly. vizuálně hra nemá chybu. než jsem si kompletně osvojil kraftování utekla hodina, ale já stejnak celou hru používám to moje trojukazovátko :). za mě je to stále ta dobrá rutina, kdy nakráčíte do místnosti se vztyčenou zbraní a snažíte se odhadnou odkud na vás naskákají emzáci. občas i překvapí lekačka, např. když jen jednou za hru (ještě to nemám dohrané) mi proskočil emzák do výtahu..od té doby stále mířím na ventilaci, kdykoliv v něm jedu :D. oproti předchozím dílům to není velký rozdíl, ale 3 díl má slabší příběh řekl bych.
  • Tak si lama, neměl si vse vystrilet panu bohu do oken a zaroven se nechat tolik zranit *1* *3*
  • TheFeardemon
    Další člověk co nechápe rozdíl mezi Ironií a Sarkasmem...
  • Bože takové kecy lehká ? Nevím ... situace kdy sem měl 10nábojů pul hp a musel sem projít přes jednu skvadru nekromorfu tak sem dělal snad po 15pokusu...
  • Inquisitor
    Zkrátka když k tomu budu přistupovat jako k akční hře, a ne už jako k hororu tak bych se mohl bavit.
  • MidnighT91
    Jsem ve 13. kapitole a nemám se k tomu to dohrát, nějak mě už nebaví vraždit nekromorfy po stovkách... Velké plus je pro mě výroba zbraní, ta je parádní ale chtělo by to víc dílů...
  • Já vám nevím já se vždycky někde leknu a bojim se jak u 1 tak 2 tak i u 3 *1* *1*
  • Souhlas, sice jsem DS1 nehrál, ale pokud srovnávám DS2 a 3 tak trojka se od dvojky zas tolik neliší.

    V článku se zmiňuje relativně vysoká obtížnost, no nevím... hru jsem prošel na hard, protože jsem někde předtím četl, že normal je moc lehké a teď toho docela lituji, mohl dát rovnou impossible, hra je hodně lehká.
  • h0p3
    Ámen bratře.
  • Děkuji za relevantní odpověď.
  • montatatana
    I predchazejici dva dily byly postaveny ciste na lekackach. Jen ta akce nebyla tak "akcni" a tak to mozna pro par lidi zamaskovali.
  • To je ironie?
  • Adam_M
    Jsem rád že máš co hrát ale mě jako milovníka hororů je líto že se z tak dobré hororové hry stala spíš akční hra s lekacími prvky než čistý nebo aspoň dobrý horor.
  • Já jsem naopak velmi rád, že už to není strašidelná lekačka. Strašně nerad hraju horory a tak si konečně můžu zahrát aspoň DS3. Začátek se mi strašně líbil. Univerzum podobné ME je taky hodně povedené.
  • Adam_M
    Mě by jinakost nevadila ale Dead Space 3 mě bohužel nepřijde jako hororová hra ale akční hra v temném prostředí…další jasný příklad dobré hry z které je akční ne zrovna sr**** stále to má své kvality ale jsem z toho zklamán na to jaká byla 1.Tak že bych dal tak 6.
  • KIMCID
    No já bych bojoval mezi 7 a 8.Přijde mě že už to není taková lekárna.Ale mám rád to universum tak to té hře odpustím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit