Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • abys našel Ciri, najdi barona, kterému najdi ztracenou dceru a manželku, pak najdi Zoltana, pak najdi Marigolda atd. Určitě jsem ještě na pár "najdi toho a toho, abys našel toho a toho, který ti řekne kde najít toho a toho" zapomněl. Prostě trapas, tvůrčí impotence.
  • "Ten příběh je natahované nic, respo. hledání Ciri přes 10 oklik"

    a tento tvoj prispevok je taka ista demagogia ako tvrdit ze honba za Irenicusom v BG je nic...
  • Říká někdo, kdo má mindrák z toho, že W3 má 8x víc goty než Bloodborne. *15* Ale díky, že si ukázal dvojí metr. Zelda hodnocení je ok, ale W3 je Justin Bieber. Kvalitní denial... *6* *zív*
  • flash789
    chces rict ze ty nemas rozum? Me to uz jedno, me uz celkem o nic nejde, bude mi 50 a muzu si delat co chci, ale ty by ses mel zamyslet jestli tady zbytecne neztracis cas:) Jsem zvedav na tebe az ti bude tolik jako me, jestli budes mit dostatek mladistvyho elanu do diskuzi s lidma klidne i o 30 let mladsima, spis si myslim ze te zivot semele a budes rad kdyz si vecer vyhodis nohy na pohovku a prectes noviny:)
  • Každá hra má nějaké chyby. Je to jen o tom, jak dobrý je ten zbytek, díky kterému můžeš ty chyby ignorovat, čímž se dostáváme k tomu, co napsal předřečník.
  • Chodíš rád na pískoviště a moralizuješ dětem o tom, ať se nehádají o lopatičky a houpačky? Stejně jako existují filmoví kritici, hudební kritici, stránky jako čsfd, kde lze hodnotit filmy a diskutovat o nich, tak jde hodnotit i hry. Samozřejmě každý trochu normální člověk chápe, že každé takové hodnocení je subjektivní. Trochu objektivity vznikne až agregací mnoha hodnocení a vypočítání průměru, tak jako na čsfd nebo metacritic, ale ani to nemusí být objektivní.
    Witcher 3 očividně spoustu lidí velmi bavil, ale dle mého má ta hra objektivně spoustu designových chyb, na které lze poukázat a o kterých lze diskutovat.
  • Zopár príspevkov v diskusii je na neuverenie. Hráč môže hodnotiť videohru len jediným spôsobom. Je to subjektívne hra zabavila alebo nezabavila. Pretože sa jedná o hru / zábavu = voľnočasovú aktivitu. Čas strávený podobne ako trebárs pri sledovaním filmu ,športového prenosu atď. Na základe toho potom môže dospieť k záveru o výhodnosti investovaného času a peňazí ktoré ho hra stála. A nech to aj oznámi na internete. To je v poriadku. Pri vyššom uvedomení musí byť hodnotenie hry min. uznanlivé aj v prípade, že mňa osobne nebavila ale iných ľudí áno. To totiž znamená, že tvorcovia odviedli dobrú prácu ale pre skupinu hráčov s iným vkusom a inými požiadavkami na zábavnosť. Ale hlavne prosím vás. Jedná sa o hru, to jest záležitosť určenú do značnej miery pre deti. Takže hádať sa o videohrách je ako hádať sa do krvi o tom že na pieskovisku je zábavnejšia lopatka a nie hojdačka. A hojdačka bola prvá a určovala od začiatku trendy. Takej hádke žiadny argument na vážnosti nepridá, pretože už od podstaty je to infantilné. Naozaj je to trochu až na smiech.
  • Fordzy
    Pokud hraješ hry už 30 let, tak bys měl mít rozum a netrolit v diskuzích. *15*
  • ty hry jsou podobně v tom, že jsou to obě akční RPG a mají podobný soubojový systém (sekání, kotouly). Jen ten v DS je asi 50x propracovanější.
    W3 selhává hned v několika naprosto zásadních oblastech a právě narace je jedna z nich. Ten příběh je natahované nic, respo. hledání Ciri přes 10 oklik (cca 4/5 hry) a pak poražení celkem nudného hlavního bosse. Další polámané oblasti jsou loot, inventář, RPG systém, level scaling. W3 je hra tak 85/100. DS tak 95/100
  • tvé argumentace jsou nanejvýš retardované. Hlavně že jsi mohl vytáhnout Zeldu a poplakat si, že ano?
  • RPG systém je v Zaklínači 2, 3 hodně rozbitý, takže tím RPG bych se moc neoháněl, v DS je sice RPG systém jednoduchý, ale funguje na výbornou, což se CDP nepodařilo za tři díly.
  • Ty hry se snaží každá úplně o něco jiného. Porovnají se jenom proto, že si maníci na netu potřebují měřit pindíky. Já si taky vždy vyberu DS, protože je daleko unikátnější a originálnější, ale Zaklínač zase zvládá dobře plnou naraci, takže každý podle své chuti.
  • witcher je vic rpg nez slowmo akce s hledanim der v movesetech
  • Ok. A proto je nový Zelda takový japonský Justin Bieber mezi hrama. Na tom, jaký to má score přece nezáleží a kvalitu určuješ jen ty, že? *15*
  • DS > Wicher 3. DS má mnohem lepší soubojový systém, mnohem zajímavější svět a všechno v ní funguje, jen máloco se hře dá vytknout. Vyprávění příběhu je věc vkusu. Witcher 3 je hra plná chyb a filler contentu.
  • "Brak, kterej má víc goty než všechny hry od FS... *3*"

    Kvalitní argumentace. Tak já zkusím tohle. Justin Bieber má více Grammy než Freddie Mercury
  • *spadli
  • Zdá se mi, že to tady absolutně nezvládá druhá strana barikády oslavující polskou sůl, myslím si, že soudný člověk vidí dno, kam zdejší trollové spadly, když se zmůžou na argumentaci jen dle y/i. To pak si člověk řekne, že oni vlastně nemají co napsat proti DS, jelikož to ani nehráli :)
  • flash789
    proc, me se Zaklinac celkem libil, jenze hraju hry 30 let tak z toho nejsem mokrej jako vetsina lidi kterym jeste tece mliko po brade:)
  • Fordzy
    Zabedněný flash a mluví o zabedněnosti, no to jsem se smíchem roztočil. *15*
    Vím, že takový japanofilní vykuk jako ty, nemůže docenit krásu Slovanského umění.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit