Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Až je mi FromSoftware líto, když musí snášet takovou kritiku"

    Jakou kritiku? Jeden zakomplexovaný PC multinick tady trollí, to není kritika. Dark Souls je ve světě glorifikované přesně tak jak si zaslouží, čili jako nejlepší série posledních x let...
  • TheGGG
    zakomplexovaný multinick jelimánek který zná DS akorát z YT mě nepřestává bavit, kdybych já napsal jednu větu proti omalovánce od zlodějů z blizzardu tak mám ban, ale tady toto tady necháte rozlízat se jak tumor v každé diskuzi o DS... *14* *14*
  • Ti co říkají, že má špatný příběh ji buď nehrály, nebo neumí číst - zrovna tady je totiž jeden z nejlepších způsobů jeho vyprávění, kdy ti nikdo necpe před ksicht polopatické cutscény ve kterých máš velmi detailně vysvětleno co se děje. V DS má každý předmět, postava i vlastně zbraňe vlastní minulost a je jen na tobě jestli se o to začneš zajímat, číst si jejich informace a sám (!!!) si odhalovat jaké je tam příběhové pozadí.
    Nerad to slovo používám, ale ti co tvrdí že tam není příběh jsou hlupáci.

    A ne, rozhodně to nedává dobré hodnocení jen proto že je těžká (i když je to její podstata), vlastně bych si troufnul říct, že je spíš férová, protože za většinu smrtí si můžeš ty sám a pokud si tu svoji chybu uvědomíš, tak už ji příště neuděláš a naopak si uvědomíš, že ta hra je tak těžká jak si ty sám (!!!) uděláš.
    Každý hráč co ji dohrál ti při druhém průchodu řekne "jak je možný že sem tady tak umíral, když je to vlastně tak snadný".

    Až je mi FromSoftware líto, když musí snášet takovou kritiku jen proto, že se vrátily k tomu čemu já říkám podstata hraní (čti "hráči tady máš zbraň, tady máš svět a přežij - opravdu nečekej šipku k dalšímu questu, autoheal, easy obtížnost a na každém kroku checkpoint").
  • Kozy
    No a já se k dostal k Dark Souls paradoxně hlavně kvůli příběhu.

    Jak s tim může někdo nesouhlasit když je to pravda *15* *15*
  • Aha Zaklínáč fanboy, to jsi mohl říct na začátku. Bye
  • "Zajímalo by mě, jaké by ta hra měla hodnocení, kdyby nebyla tak náročná."

    10/10.
  • Zajímalo by mě, jaké by ta hra měla hodnocení, kdyby nebyla tak náročná. Pokud je totiž jediný důvod, proč to dostává takové vysoké hodnocení, těžký gameplay tak je to dost ubohé. Nikdy jsem totiž od nikoho nikdy neslyšel, že by hra měla dobrý příběh, strhující grafiku to taky nemá a MP mě tam příjde jen jako oddech na pár hodin.
  • Co má společného "vytváření obsahu pro hru komunitou" s přispíváním na youtube.....aspoň čti svoje vlastní příspěvky prosím tě. A abych pokračoval v chytání tě za slovíčka, když už jsi v tom teda začal, kde jsi mluvil o posledních 10ti letech v předchozím příspěvku? A dále, jak množství obsahu od komunity na youtube "redefinuje" jakýkoliv žánr?

    A ještě sorry jako, ale od dob DS se změnilo pouze to - oproti tomu co bylo před tím - že teď vychází víc her s přízviskem "roguelike" tedy hry, kde se nesmyslně a zbytečně umírá a nikdo je nekupuje, nebo rozhodně ne tak, jak DSko. Takže ne, DS žádným způsobem neredefinovalo žádný žánr počítačových her, pouze se několik vývojářů pokusilo DSko neúspěšně napodobit. Poslední hra, která nějakým zásadním - ZÁSADNÍM a NA HODNĚ DLOUHO - způsobem ovlivnila svět PC her bylo Diablo 1, WoW a to je asi tak víceméně všechno. Tyto dvě hry v oblasti RPG defacto stanovily standardy pro všechny ostatní hry, nehledě na to, že Diablo 1 prakticky vymyslelo Akční RPG. Hry jako je DSko vycházely i před DS, pouze nebyly tak kvalitní. A to je další věc - durdíš se tady jak čertík, co vyskočil z krabičky a přitom úplně zbytečně. Souhlasím s tím, že DS je skvělá hra tento přídavek je skutečnou ukázkou toho, jak by přídavek měl vypadat. Ale zase, není ani první a ani poslední. Třeba takové přídavky do Zaklínače 3 stojí skutečně za to a řekl bych že byly dokonce i povedenější než tento DS přídavek.
  • No od roku 2009 vyšly tři díly Dark Souls. Spočítej si kolik od tý doby vyšlo Call of Duty :D
  • DwaR
    bobku, skús si pustiť gameplay tu na games, alebo na hrej. toľko tých pár hodín si nájdeš, stačí to pozrieť na mobile pri jedle. ostaneš dostatočne zrozumiteľne vysvetlené, že séria sa každým dielom posúva a mení a čo je najdôležitejšie - piluje sa ku kvalitnejšiemu hernému zážitku.

    nie som fanúšik DS série, dokonca som ju ani nehral. ale upierať jej kvality je ignorantsvo a porovnávať to s CoD, FC, či AC sériami tak, ako si to použil... načo hru sleduješ, keď k nej máš odpor?
  • Dobře nevím, jestli pojímáš slovíčko redefinice, neříkám že ta hra definovala, ale redefinovala, což je rozdíl, pokud to slovíčko tedy bereš, tak mi potom tedy řekni, která hra více redefinovala žánr akčních RPG v cca v posledních 10 letech než Dark Souls/Demon Souls, následně mi pak řekni nějakou tu hru, která má tolik obsahu na youtube v oblasti lore, že by jsme ji mohli nazvat nějakou redefinicí žánru v přispívání komunity okolo hry, jelikož Demon Souls bylo docela peklo bez wiki(proto taky ta obrovská komunita) pro první odvážlivce, jsem opravdu zvědav na tvůj výběr.
  • Člověče když hraju třeba far cry tak potkávám stále stejný typy enemáků. V DS s každým dílem koukáš co si to autoři hry vymysleli. :D
    Jenom to uvádím jako příklad.
  • no nevím, vždyť je to pořád dokola tyhle série DS. Když se tu objeví assassins creed, CoD, BF, FarCry, Fallouty a hry, kde se taky dělá pořád to samé, jen se mění grafika a prostředí, tak je tu hate, ale je vidět že u DS to nevadí, minimum inovací. *7* Jako vždy u svých oblíbených her se to přehlížím co...
  • Hele Mexikáne, trošku brzdi. Jsem ochoten souhlasit, že z DS chce mít skoro každá hra něco v sobě, ale není to první hra, který to tak má, takže by rozhodně neměla slíznout smetanu za něco, co se dělo již dříve a hlavně, co se bude dít i po ní. Žiješ ve světě Games.cz, kde se každá pitomost co vyjde okamžitě srovná s DS, a proto máš ten pocit, který tady popisuješ. A co se prostoru pro komunitu týče, to buď přeformuluj, nebo lžeš jak cyp, protože komunita přispívá do každé druhé hry už mnohem déle než si asi umíš představit, dokonce MNOHEM déle, než byl na světě první DS nebo dokonce než i Demon Souls........

    Jednoznačně souhlasím, že se jedná o výjimečnou sérii co do obsahu a hratelnosti, dokonce patří mezi několik "vyvolených" her, které dokázaly skoro všechny díly udržet na špičce žánru (u mě tam rozhodně nepatří DS2), ale rozhodně nemá - a to ani náhodou - prvenství jak co do redefinice žánru, tak co do přispívání komunitou. Dokonce i celkový koncept Demon Souls a Dark Souls je jen obšlehnutý a vypilovaný koncept jiných her. Za to ale dovedený skoro k dokonalosti, to se musí uznat.
  • TheGGG
    neuvěřitelná pecka s atmosférou o který si zápaďácký RPG omalovánky mohou nechat jen zdát...
  • Nemusíš se omlouvat, já si to samé myslím o většině tvých komentářů. Dark Souls redefinovala akční RPG viz všichni vývojáři chtějí mít aspoň jeden prvek z DS ve své hře, dále DS samozřejmě redefinovala pojetí videoher, dala prostor komunitě vytvářet obsah pro hru, rozšiřovat svět a podílet se i na tvorbě světa viz EpicNameBro.
  • flash789
    Nic proti DS, je super, ale tohle nade mnou je tak pitomej koment ze to nema obdoby..
  • Laskomina pro fajnšmekry. Naprosto úžasné rozloučení se sérii která redefinovala žánr akčních RPG a vnímaní videoher. Tleskám ve stoje.
  • DwaR
    po tom, čo som videl gameplaye ma prekvapuje, že to nie je za plných 10.
    škoda, že sa so sériou DS úplne míňam, závidím fanúšikom takto kvalitný prídel naviac. palec hore pre autorov.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit