Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.youtube.com/watch?v=v4O9rMQ-TlU

    Něco pro pobavení *1*
  • Když to shrneš takhle, má blbej příběh i Torment. Taky hledáš jednu konkrétní "osobu" přes 10 různejch oklik a několik sfér, jenom abys skončil 5 metrů od stolu, na kterym ses na začátku probudil.
  • Na pročku to běží stabilně, ale pokud ho nemáš, tak chápu tvoje rozhořčení, taky by mě to nas*alo.
  • A jaký byl (ve stručnosti) obsah onoho zabanovaného komentáře?
  • lol diktatura :DD
  • Proč se zde mažou slušné, nevulgární příspěvky obsahující kritiku této hry? Kam se poděla pluralita názorů, demokracie, svoboda projevu?? Je snad zakázáno psát cokoliv jiného, než podlézačné přikyvování korespondující s názorovým proudem redakce, jinak se člověk dočká banu? Je zakázáno říct, že se mi něco nelíbí, že s něčím nesouhlasím? Povoleny jsou pouze servilní, optimistické příspěvky????Tak to je slušná diktatura, apoň že zen blicí smajlík tu zůstal.

    *11* *11* *11* *11* *11* *11*
  • Po vsech strankach zklamala..... pardon pisu z mobilu...
  • Ds3 na ps4 je hrozne sprasena padajici frame po celou hru a nulovy zakonceni zakladni hry. Dlc kupovat nebudu ani jedno, nehodlam podporovat takovy prasata kteri při naprosto prumerne tunelove grafice nedokazou vymacknout stabylni frame. Jak me ds 1a2 bavilo tak 3 me po vsech atrankach bavila. A opět nedokazali vymyslet staty ktery funguji , poise a hyper armor a podobny srandy uplne rozbitý ...
  • OK. Tak neviem ako často sem chodíš strácať čas. Preto neviem čo ťa sformovalo na písanie podobného úchvatne siláckeho druhu reakcií. Ale beriem to športovo. Keby si aspoň napísal či rád chodím deti poúčať o nezmyselnosti hádok o lopatke a hojdačke. Pretože nikde som v príspevku netvrdil, že také hádky sú nemorálne ale že sú infantilné = detinské = hlúpe. Alebo nechápeš ten rozdiel?
    Trochu objektivity? Objektívnosť sa nedá odstupňovať. Ďalej objektívne znamená nezafarbené osobným názorom, takže nikdy nemôže vzniknúť ako výsledok jedného alebo množiny názorov alebo subjektívnych hodnotení. Jedine nezaujatým skúmaním danej veci. Tebou popísaná procedúra môže tak maximálne zistiť nejaký štatistický údaj . Takže celý ten blábol si písal úplne zbytočne.
    O hre Witcher3 neviem skoro nič ale zase podľa „TVOJHO NÁZORU“ má „OBJEKTÍVNE“ = logický nezmysel.

    Takže sa prosím zmier s faktom, že občasné triafanie panákov do hlavičiek vo virtuálnom prostredí z teba neurobí žiadneho pána profesora. Ale môžeš sa z fleku stať kritikom, ktorých asi pár tajne miluješ, pretože kritik nie je žiadna uznaná odbornosť. Je to pseudohonosný akože titul , ktorý si hocikto z nedokončenou učňovkou môže dať sám aby robil dojem na štamgastov pri pive.
  • Proč nĕkdo pořád vytahuje W3 jako konkurenci pro Souls hry je mi fakt záhadou..A k tomu zaklinaci,osobnĕ od malička miluji knihy o Geraltovi a a Ciri.Ale fakt nepochopim,že se kolem Novigradu za každým stromem schováva příšera schopná vybít celou vesnici,když v knižkách Geralt sotva najde práci.Kéžby to udĕlali jako jednotku a dvojku,ten openworld je hruza bes
  • až na to, že tu začli prvně řádit W3 fanboys, tak co čekáš? Pod DS recenzí? Většina těch W3 skalních fanboys ani DS nehrála, takže škoda slov...
  • Jak říkám retardovaný troll, který tu píše pod x nicky. Zaklínače mám rád, Justina Biebera neposlouchám, tím přirovnáním jsem ti chtěl vysvětlit, že nějaké ocenění nic neznamenají, protože komerce vždy numero 1. Tvou argumentaci se Zeldou vůbec nepobírám, sry ale na tyhle trollí mozečky jsem asi krátký.
  • Dark Souls nehraje na příběh ale na background story, takže srovnávat to nemůžeš pane nikto...
  • narace je v pohodě, styl dialogů a vedení příběhu je v pohodě, dialogy jsou kvalitní, v tomhle je Zaklínač 3 dobře napsán, dialogy tě baví, nemáš potřebu je přeskakovat. Hlavní příběh je naopak naprostý děs, ale zase to kompenzují zajímavé vedlejší questy(ty větší), navíc jsem ani nečekal nějaký zázračný příběh v otevřeném světě. Kdyby se vykvajzli na nějaký rádoby epický příběh o Ciri, záchraně světa a udělali to komorní jako v jedničce/ dvojce, bylo by to moc fajn. První DLC skvělé, druhé o ničem.
  • a role playing spociva v tom, ze muzes obcas jit zabit bosse nejdriv vpravo a toho vlevo az po nem, nebo naopak
  • Jak říkám, mám rád obě serie...

    Ale tvoje argumentace je dost mimo... DS je úplně to samé a jen ignorant to nemůže připustit... zatímco W3 je najdi Ciri, ale nevíš kde je tak musíš na deset míst kde získáš stopy a informace, tak DS je zabij hlavního záporáka, ale aby jsi se k němu dostal musíš zabít tohohle bose, aby se ti otevřela cesta k dalšímu bosovi a ten ti otevře cestu k dalšímu bosovi a tak dále...
    *3*
  • Na to jsem se vůbec neptal, ale tvá odpověď je přesným příkladem diskuze níže... *1* *5*
    ...navíc mám stejně pocit, že si tam někdo povídá sám se sebou *7*
  • Zajímavý. Já dostal několikrát ban jen za kritiku zastaralejší grafiky u DS nebo jiných her (na Nintendu). Žádný porušování pravidel, nic. Asi záleží, jak se cenzor vyspí a kterou hru má v oblibě. Je vidět, že tu na games.cz vládne svoboda názoru.
  • Demagogie místo věcného zdůvodňování působí hlavně na předsudky a emoce posluchačů, k čemuž slouží polopravdy, překroucené argumenty...
  • len si davajte pozor aby ste tu nepoukazali na chyby DS, na polskou sůl ok ale DS je no-no!!!

    btw. pre trolikov - obe trilogie som si pekne uzil a mam obe rad bez predsudkov aj ked by som na oboch par veci zmenil/vylepsil....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit