Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přesně ůplně jednoduché Midir 1 pokus :D *15*
  • Já nevím ale když jsou tady 90% ubohé sra******* které to neumějí hrát tak ok ale dát 1/10 jen kvůli toho že to neumíte hrát tak to ha ha ha..Dohrál jsem všechny DS i s DLC a easyyyyy Jediný boss z tohoto DLC který byl těžší byl Midir ale taky na 3 pokus padl dole *1*
  • Ty si ten pravy a vyvoleny ktory nas musi osvietit ako sa veci maju, deti rastu s hrami a
    hry rastu s detmi, ci su to video hry alebo fotbal. Co tu vlastne pohladavas?
  • Dobre rano, takto to tu funguje uz roky, ale maju tu svojich agentov a ti vedia najlepsie ze kritizovat recenzistu je nevhodne. Potom sa ta snazia znemoznit komentami. Argumentuju tym ze si troll ale registracia tu nieje povinna... Sekta zvana tiscali ma svoje prisne pravidla. To len tak na okraj.
  • existuji jich mraky, jen holt neprispivaji do diskusi na games :)
  • to mi prijde jako blbost... hral jsem jak Witchera, tak DS (krome trojky). Bavilo me oboji, byt kazde jinym zpusobem
  • Prej komerce... lol... asi sis neuvědomil, že hry od FS jsou stejná komerce jako Zaklínač. Jsou to AAA hry, mají miliony prodaných kopií a reklamy na zastávkách v Japonsku. Ty si asi myslíš, že je to něco strašně hardcore, pro herní guru a nedělají to vůbec pro peníze, heh. Měl bys vylézt ze své vykontruované reality...

    ad Zelda:
    Podle tvojí logiky můžu říct, že 98% na meta nic neznamená, protože komerce... myslím, že tohle by mohl i trollí mozeček pochopit.
  • Na Mexičana nemá smysl nijak reagovat, jeho pohled je zkreslenej fanatismem a jedině jeho názor je ten správnej.
  • Souhlas poise je ve trojce neskutečnej fail co do teďka nebyl opraven :D ale jinak hru miluju.
  • Zaklinac i Bloodborne naprosto v pohodě ;-)
  • @n

    lol pravda *15*
  • Tobě z toho Zaklínače už haraší...
  • *15* Trollí multinick tu brečí, že mu něco smázli. Tady krom trollingu žánra kritika nebyla, takže zkus zase změnit nick a pohejtovat něco, co jsi ani nehrát, aby jsi si zvedl své nulové ego
  • flash789
    Houby na ksichtu si zatim uspesne depiluju, takze nemusis mit obavu:)
    ty predkladas svuj nazor a ja trolim? Ty vole :)
  • Fordzy
    Mě je 23 a jsem happy. Jsem jen skromný člověk předkládající vlastní názor. Takže, ty si takový trolující kmet, obrostlý houbami a už jen čekáš až zaklepeš bačkorama a tvůj post vystřídá jiný mladší flash plný elánu, třeba GGG nebo Bob. Nejspíš jsem tě viděl v Asterixovi https://youtu.be/WA8rAWlPlGw?t=4095 *15*
  • Fordzy
    Může existovat a existuje. Inteligentní lidé si užívají oboje a nemají potřebu se navzájem urážet. Ale Poláčkova diktatura preferuje Dark Souls stranu, tak tu běhají jeho věrní lumíci a rozdávají bany. Pravím vám, nenechte se umlčet, svoboda slova musí vyhrát.
  • Paulcz
    to bylo spíše utrpení, jestli to někdo dal do konce má můj obdiv :)
  • Jak je pošéfovaný multak Pro vs Normal ? Jestli proučko nemá nĕjaký multiplayer fps lock, tak to musí být opravdu labůžo,bojovat proti nĕkomu kdo má dvakrát víc frejmů.
  • Aby to druhé straně nebylo líto...
    https://www.youtube.com/watch?v=0aOp1p7e0d4
  • Humanitární banování incoming

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit