Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moc toho nemaji. Jen sketch s naskriptovanym questem a zapojenym menu. O hratelnosti, zabavnosti, ruznorodosti designu a podobnych vecech to nic nevypovida. S tempem, jakym delaji, maji zadelano na prusvih (i kdyz jim to preji). Rozvadet to asi nema cenu.
    • conflig
      Tohle je asi jeden z důvodů, že Dan nechtěl nic oznamovat dopředu, aby předešel podobným "chytrákům"
    • GlaDOS
      Jsi snad jeden z oslovených distributorů, kterým byla ukázána herní ukázka? Nebo jen předpokládáš, že toho moc nemají? Protože já taky můžu předpokládat, že Half Life 3 existuje jen jako herní prototyp, i když možná bude brzy hotov.
      • tjn taky bych rád věděl dokud to máš tuhle informaci s tim naskriptovanym questem a tak dále... sem si říkal že sem asi změškal nějaký video...
      • Vychazim z clanku samotneho autora a zkusenosti z herni branze a cryenginu. Z ceho vychazis ty?
        • GlaDOS
          Já z blogu chápu, že v podstatě mají položeny všechny herní mechanismy a hotové nástroje. Tudíž zbývá vytvořit jen obsah a poladit detaily. To se mi zdá docela solidní.
          • Není to úplně pravda. Z toho co píší, se jen zatím seznamovali s enginem.
  • super :D zatim to vypada jako jeden z produktu ktere muzeme naleznout v kauflandu na stojanu za pokladnou za 99 - 199Kc.
  • Ty lesní rozbory jsou sranda.
    Ale já tam teda vidim i plno listnáčů v tom lese, takže mi to moc monokulturní nepřipadá. A vůbec, krajina je o řád jinde než tady http://www.youtube.com/watch?v=dRltwXvJld0 , i když v tom videu situaci zachraňuje ta létající zvířena. To je takovej wow efekt, že se člověk přestane soustředit na to, jak vlastně vypadaj stromy :)

    Souhlas, že Zaklínač dost úspěch hry ovlivní. Kdyby se hodně zadařil a nějaký mechanismy budou očividně lepší, tak na to Warhorse strašně dojede. Maj těžkou pozici. Ale zase Zaklínač bude fantasy v uplně jinym stylu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit