Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Erien
    Koukám že Dan může polovinu lidí z diskuse najmout jako účetní, a tu druhou jako zahradní poradce. Jinak dík za blog :).
    • A tu třetí jako dizajnéry záchodů :)
      • tjn.. třetí polovina je vždycky nejlepšáí
    • tjn.. tady je takových kvalifikovaných odbroníků *5*
  • Dufam, ze na tej luke bude quest nazbieraj 10 lopuchov a prines ich gazdovi do kadibudky
    • Keyz
      A bude to HC časový quest jako v Mafii jízda formulí přes město na čas.
  • Já si od válečného koňa slibuju především netypické prostředí s Husity, což samo o sobě je zkrátka fajn. A vzhedem k tomu, že Dan a ostatní tam chtějí dát fičury, které buďto budou úplně nové, nebo se prostě jen zase o kousek přiblíží realitě, je to titul, který má na to, aby byl nezapomenutelný a znovuhratelný jako první MAFIA. A to se cení. A nejlepší bude, že si asi opět každý najde to své. Někdo bude nadšen z bojového systému, jiný s převlékání, další z grafiky, pak zase někdo z hudby, architekury, volnosti, děje.... Hodně štěstí.
    • Ty toho víš asi víc než sám Vávra, co.
      • To nevím, ale Dan má zase image pravého Huskarla :), třeba udělá časem vikingský datadisk, kde bude jako předloha.
  • Vypadá to naprosto úžasně, vím že je to jen blbá louka, ale to zpracování je famózní. Kdybych se na chatě podíval z okna, tak uvidím přesně tohle *1*

    btw ten obrázek tam nemáte celý, na pravé straně je uřízlej.
    • Tikov
      Kdybych se na chatě podíval z okna a viděl tohle, tak si skočím na oční. Rozložení krajiny je fajn, ale ty stromy vypadají prostě nějak divně- asi ta divoká různobarevnost/ stíny. Na hru je to pěkné, ale nesrovnával bych to s realitou.
    • frag.ment
      Podobných a i daleko lepších obrázku je z CryEnginu plnej internet, nečekám od toho zatím nic. Možná je to tím, že se každej den před spaním nemodlím ke svatému Vávrovi.
      • frag.ment
        A už to jede. Vávrovi nohsledi a patolízalové začali mínuskovat jak o život :-D Jo a řeknu to na rovinu - Vávru znám jen z podcastů a z jeho článků a nemám ho rád. Mafii 1 sem nehrál, Mafia 2 se mi líbila. Tím samozřejmě nechci říct, že z jeho týmu nemůže vyjít něco kvalitního, naopak jim držím pěsti, ale k nějaké finalní podobě bude asi ještě několikaletá cesta..
        • Nerd rage z mínusek? Who cares...
          • frag.ment
            Ty neumíš česky?
            • Neumím no, sorry fot that bro, doma mě učili jen taliánsky.
        • Mám stejný názor. A hezká, uvěřitelná grafika ještě nezaručuje dobrou hratelnost, takže podobné obrázky mě nechávají v klidu.
    • Miserius
      Ja kdybych se podival v chate z okna tak to tam vypadá hůř *1* *13*
  • No panu Vávrovi přeju stejnej úspěch, jako s Mafií
  • Inquisitor
    Jsem vážně zvědavej kdy a co z toho nakonec vyleze.
  • Hmm super, já tedy nevím kde to je, ale monokultura jehličnanů mi v 15. století moc nesedí...
    • vždyť to neni monokultůra.. já tam vidim všechny možný stromy... to jen že jehličnany maj ty výrazné špice vzádu ale když se člověkl pořádně zakouká tak jsou tam i listnáče všude...
    • Kolik, ze je tech obrazku k dispozici? Ty vidis jen monokulturu jehlicnanu, jiny o par komentaru nize si stezuje, ze se mu tam michaji listnate a jehlicnate stromy....Tak se alespon na stromech shodnete :)
    • neboj sa, podla mna to tak vypali, ze to nebude o husitoch, ani o 15. storoci, take nieco by celosvetovo nepredal ani Steve Jobs
    • Možno je to o husitských potýčkach pod Tatrami.
      • nechápu proč by se měli husiti mlátit pod Tatrami a né třeba pod Skodovkami.
      • btw, pod tatrami do 19.storocia ziadne stromy neboli, ich tam vtedy vysadili :)
        • Keď som pozeral mapu, kde všade husiti nalozili, tatry som iba pridal, pre plebs, keďže je tam kosodrevina, niekde pod tým muselo byť aj pásmo, kde boli ihličnaté lesy s polními cestámi a pasienkami, kráľ Žigmund musel predsa čosi žrať a iba chleb od Bratislavi to byť nemusel *1*
      • Pak je vše v pořádku *1*
  • dobre by bylo kdyby ten hrdina za ktereho se to bude hrat byl DAN VAVRA :d :D: D
    • Magister_Peditum
      No, vizáž by na to měl. *15*
  • VereWolf271
    Pokud tam nebude aspoň jeden padající mrakodrap, tak na tu hru kálím!
  • aby to nebyl pak druhej romero s daikatanou *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit