Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hairy_Ass
    "Tento nový, nebezpečný svět, bude prý vyžadovat technologicky ještě vyspělejší zbraně na straně mimozemšťanů i lidí. Prophet bude mít smrtící luk..."
    -----------------------------------------------------------------------------
    Jako proti luku nic nemám, ale nezdá se mi, že by to byla technologicky ještě vyspělejší zbraň, než co měl hráč k dispozici v jedničce a dvojce. Leda, že by to bylo něco na způsob Žvejkalovy laserové "kuše". *1*
    • *1* *1* pobavil jsi
    • Shaker
      treba bude nova funkce obleku nanochlupy a iluze bude dokonala :)
    • Mechwarrior_bw
      ja som nad tým trochu rozmýšlal a myslím, že to má racio ... v nanobleku môže hrdina napínať tetivu omnoho väčšou silou, čo môže v konečnom dôsledku s upraveným lukom a ťažším šípom hodiť kinetickú energie ďaleko presahujúcu energie samopalov alebo tlmených zbraní a samozrejme bez akéhokolvek zvuku výstrelu.
      • Masa-san
        Něco na tom bude, kdyby přidali (to samozřejmě nepřidají) i vliv fyziky, kde každý vypálený projektil působí zpětně stejnou silou a destruktivitu prostředí, mohla by být opět legrace hehe *15*
        • Mechwarrior_bw
          ale veď to už v Crysis je :)
          • Masa-san
            V jedničce byl destruktivní model budov, stromu atd, to ano,no popravdě ve dvojce to značně zredukovali.
            Co se týče toho zpětného rázu vypáleného projektilu, to byl víceméně vtip, možná s kapkou nostalgie, šlo o to, že teoreticky by měl hráč (střelec) odletět pár metrů opačným směrem než-li vystřelí projektil, za podmínky, že je projektil vypálen dostatečnou silou, bylo by pak možné provádět např. double jump či odpálit emzáka čistě kinetickou silou o X metru dál, nebo podtrhnout nohy tripodu za cenu katapultování sama sebe o pár metrů vzad a engine na to myslím možnosti má. *2*
            (pro představu tohle v těžším provedení (protože máme nano-suit) - zpětný ráz pušky http://www.youtube.com/watch?v=e-4xhp9BReY )
            Co pak to použít bez "Maximum strength" modu *1*
      • Je videt ze to mas zmaknuty. Neco na tom bude, protoze si s nim troufne i na toho "zeleznaka" viz screen. *3*
  • hele tak to nebyl fake ? fakt znova mesto ? aneb COD masinerie v plne polni. z C2 udelame naky ty re-skiny a vuala , mame C3. to si strcte do *16*
  • Raziel_cz
    Nejlepší na Crysis (potažmo Crysis Warhead, které mě bavilo ještě víc) bylo stejně úvodní střílení Korejců a celá ta atmosféra během správně dávkovaných super momentů (loď uprostřed pralesa, postupné umírání spolubojovníků), než se objevili emzáci. Dvojka už v tomhle byla dost jiná. Navíc se i ti mimozemšťané dost změnili a hodně tím ztratila (koridorovitost mi zas tolik nevadila). Trojku už očekávám spíše s rozpaky... Luk je technologicky vyspělejší než stará dobrá puška SCAR? Plus Prophet, jehož právě od druhého dílu zrovna dvakrát nemusím. Technologicky to určitě zase bude špička, ale co se herní náplně týče, jsem na pochybách.
  • luk ! *8*
    tesim sa
  • To si radsej dam od zaciatku 1 a warhead *11* mozno to bude mat peknu grafiku ale ten lvl design? no jako nech sa nehnevaju ale ked uz maju engine ktory rozbehne len 70% pocitacov na planete tak aspon sa s tymi levelami pohram
    • Zrovna Warhead neměl kdovíjak zajímavý leveldesign (své světlé momenty ale měl, to jo). Tomu přílišná otevřenost spíš uškodila, zvlášť když se střídala s nepřirozeně uzavřeným tunelem. Bylo vidět, že na tom nedělal původní tým CryTeku, ale CryTek Budapest.
  • sleepless
    Pro všechny, co upozorňují, že Prophet zemřel. Technicky vzato ano, v rámci videoherní fikce ne. Stačí si nastudovat: http://crysis.wikia.com/wiki/Laurence_%22Prophet%22_Barnes
  • Já jsem teda hrál Crysis 2 asi jenom 2 hodky, ale neumřel náhodou Prophet hned ze začátku? Taková malá nehoda s pistolí?
    • Kekonci hry zjistis ze vlastně oblek je symbiotický a "absorboval" Propheta dosebe kdyz to reknu tak nejak jednoduse, aspon mě to tak vyznělo
  • Tak na to se tesim.
  • Tropický New York zní dobře ta kombinace slov... jungle se zarostlými pohřbenými strukturami hluboko v zemi plné dravců,zeleně,vodopádů na pozadí dávno zničeného světa vypadá otisk zubu času fantasticky..
    • Enslaved *7*
    • .. a pak ses probudil na zemi a ruka v nočňáku.

      Sry, ale tohle je jen sen. C2 předvedla jasně jaký "pozitivní" vliv na vývoj přinesl vliv EA, takže nic jiného než konzolový port se špatnou grafikou, plytkým příběhem, koridorovými exteriéery a spoustou interaktivity ve smyslu "teď stiskni tlačítko" nečekej.
      (zvláštní, můj potvrzovací kód pro zprávu je FUJ ) *1*
      • Jednička byla super,ale z zrovna dvakrát nevydělala.Takže se horko těžko můžem divit že se z toho stala konzoloidní sracka.A pochybuju že se to do budoucna změní.
    • trolo
      dravcu? vodopadu? ty mas dost
      • myslel jsem že by třeba vtom zeleným městě pobíhal tygr...který před nákým pátkem utekl ze zoo se svou rodinkou.. a ten vodopád.. bych si představoval tryskat z boku obrovské trhliny táhnoucí se přes celý park avenue .. no chápu že u někoho ta představivost vázne pak ty hry podle toho vypadají
        • jasný jako film I am Legend
        • Crysis 3 - Madagascar DLC. Hell yeahhh!
      • tomu sa vravi PR zmasazovany *1*
  • Vrook
    Nebudu soudit podle pár screenů a dvou odstavců informací. Pokud ale bude trojka na stejný úrovni jako dvojka, tak budu nasratej. Osobně proti konzolím nic nemám a zahrát si pěkně z gauče na xboxu mě vždycky bavilo, ale porty z konzolovejch her na pc jsou hnus.
    Ani by mi nevadilo, kdyby to bylo v NYC, kór takhle pěkně zdevastovanym, ale chci tam trochu volnosti, né koridorovou hru, kdy si můžu do W zaseknout sirku a jenom střílet myší. O tomhle pro mě byl první Crysis, že jsem si mohl vybrat, jak danou situaci vyřešim. A ať mi nikdo neřiká, že s trochou práce to nejde udělat i v prostředí města.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit