Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Články a všelijaké odkazy na hru crysis 3 zde http://crysis3.cz/domains/crysis3.cz/
  • Na Steamu to chlapče už neuvidíš x) (bohužel)
  • Vypada to famozne. post apo new york ke zpracovani laka hodne. ted uz jen to nepodelat..
  • Až to bude na Amazonu nebo Steamu ve slevě za 20 dolarů není problém, ale 50 euro za hru co vydrží sotva jedno odpoledne teda fakt nedám...
  • Moderný Robin Hood ? :D
  • :Tento nový, nebezpečný svět, bude prý vyžadovat technologicky ještě vyspělejší zbraně na straně mimozemšťanů i lidí. Prophet bude mít smrtící luk." :D :D :D to mě zabilo :D
  • God-of-War
    Taky bych raději volný pohyb...A ještě sem hrozně zvědavej, kolik vydrží ran tim lukem *1*
  • Kdy jim sakra dojde,že lidi milují sandbox ?!!!
  • Helena a Nomad jsou mrtvy. Psycho vi buh. Zkus Google, clovek se tam ledasco dozvi.
  • Mahcake
    Jo jo...všechno to jde do kopru.
  • jo je, doslo mi to jak jsme odbouchl enter.
  • Do mailu mi včera přišla nabídka na předobjednávku. Veselí pánové. Od doby Mafia 2, ale nekupuju, dokud nevyzkouším.
  • Není Far Cry od Ubisoftu? Ne, že by to něco měnilo na tom kvalitativním sešupu, co jsi popsal.
  • reaper987
    snad už se konečně hráči proberou a přestanou jejich hry kupovat. ME3 CE bude na hodně dlouho poslední hra co jsem si od nich koupil
  • zapomnel jsi na Far Cry. 1ka spickova gamesa. 2ka konzoloidni shiit a 3ka dle videi jeste vetsi sit nez jsme cekali.
  • Páči sa mi ako hra, ktorá ešte ani nevyšla a je ešte len ohlásená má už niekoľko DLC :D.. od teraz sa bude najprv oznamovať DLC a až potom samotná hra :D Tu je krásne vidieť ako im ide len o zárobok...
  • Prorok je snad mrtvej ne :) Že by tedy Prophet-Alcatraz?
  • reaper987
    jak tak koukám, tak každá série, ke který se přidala EA jde do p*dele. Dragon Age, Need for Speed, Mass Effect a už i Crysis *9*
  • Masa-san
    V jedničce byl destruktivní model budov, stromu atd, to ano,no popravdě ve dvojce to značně zredukovali.
    Co se týče toho zpětného rázu vypáleného projektilu, to byl víceméně vtip, možná s kapkou nostalgie, šlo o to, že teoreticky by měl hráč (střelec) odletět pár metrů opačným směrem než-li vystřelí projektil, za podmínky, že je projektil vypálen dostatečnou silou, bylo by pak možné provádět např. double jump či odpálit emzáka čistě kinetickou silou o X metru dál, nebo podtrhnout nohy tripodu za cenu katapultování sama sebe o pár metrů vzad a engine na to myslím možnosti má. *2*
    (pro představu tohle v těžším provedení (protože máme nano-suit) - zpětný ráz pušky http://www.youtube.com/watch?v=e-4xhp9BReY )
    Co pak to použít bez "Maximum strength" modu *1*
  • Tak dvojku jedu ve 3d visionu a pokoukani to neni spatny, nicmene ta napln a koridor ala cod je teda nic moc, jednicka respektive warhead mi prisla mnohem zabavnejsi, ja bych rad videl hru ktera si vezme to nejlepsi z obou predchudcu (z jednicky relativni volnost pruchodu a trochu takovej sandbox styl a z dvojky technologii co se tyce grafickyho stylu, zvuku a hudby- Hans Zimmer je spicka a osobne jsem zvedav na soundtrack k novemu batmanovi na kterem dela).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit