Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jupí zase jedna z mých oblíbených stříleček se vrací *1* *1* *1* *1*
  • bude to dobre, lepsie ako 2jka.
  • hlavně, jen ať neni hlavní hrdina (ať je to kdokoliv) němej přivandrovalec, kterej jen plní bezhlavě rozkazy, jako v případě crysis 2 *3*
    • jelikož němej přivandrovalec asi 2x klinicky umřel, měl zničenu většinu orgánu a byl způsobem už jen výplň pro nano-oblek, který stejně ovládala DNA Propheta, tedy už spíš taková AI, tak je to pochopitelné.. v novém díle asi bude nové lidské "jádro".. jinak si neumim představit jak by vypadal Alcatraz po takové době..
      • Tak ve hře bylo řečeno, že Alcatraz a oblek (a mimozemské technologie) teď dohromady tvoří jednu entitu, takže bych ho do starého železa neházel. Plus už Rambo/Stallone dokázal, že je možné i v důchodovém věku vymlátit celý ostrov/národ záporáků :)
    • neurážej hrdinu jménem Gordon Freeman!
      • no no Gordon si za to svoje mlčení zaslouží minimálně facku. O dalších mlčenlivých hrdinech ani nemluvě. Vzpomínám si na první spuštění Dead Space 2 a svoje nadšení že postava mluví a nejen z toho. To nadšení se neslo až do konce. Dead Space 2 je pro mě jedna z nejlepších akčních her posledních let. Ona je potřeba interakce se samotným hrdinou za kterého hrajete. Jinak je to takové prázdné, neosobní... člověk je zvyklí že mluva je pro něj hlavním dorozumívacím prvkem.
        • Radši ať nemluví, než aby mi to teď zkazilo představu o tom jaký vlastně je. Teď je přesně takový, jakého chci já
        • Mechwarrior_bw
          no vidíš a ja to vnímam presne opačne, viac sa viem vžiť do postavy pokial nič nehovorí, v momente keď začne kecať začnem sa od nej odosobňovať. To je aj dôvod prečo hrám vždy vo first person móde, jednoducho chcem mať pocit, že postava je pod mojou 100% kontrolou a kecanie z tohoto pocitu uberá.
    • Jelikoz budes hrat za toho samiho asi to bdue stejny *1* i kdyz na konci dvojky prohodil par slov.
  • Konečně je to plnohodnotnej Rambo:)...už se těším až si tím lukem sestřelím helicopteru:)
    • Takovej Rambo je proti jemu úplná nicka *1* *1* *1*
    • S lukem tam sestrelis rovnou i vesmir!
  • http://bit.ly/HOiytH *12*
  • jen si k tomu domyslete úvodní scénu z Avatara s tim raketoplánem *14* nic víc se mi ani na filmu nelíbilo
  • měli by v crysis 3 udělat invazi Země na domovskou planetu emzáků *3* ano ano lidi nejsou tak daleko aby mohli cestovat vesmírem blabla... stačí když na začátku někdo vysvětlí že si osvojili technologii cestování vesmírem z lodě emzáků a je to.. rakotoplány by vypadaly jako ty dnešní. mohli byste chodit po lodi a vydět planetu emzáků z okna stanice.. úvodní scénu bych udělal něco ve stylu Quake 4.. no myslim že by to bylo dost epic. NY je ohranej *6*
  • Slendrian
    Prophet ktory umrel na zaciatku dvojky a tusim sa nejak jeho mysel zmiesala s nanosuitom dostane v trojke luk a stane sa najnebezpecnejsim lovcom sveta :D :D ak toto neni oneskoreny prvy april tak si zacnem mysliet ze scenaristi sa neskutocne nahulili a na konci sa ujasni ze velitel mimozemstanov je Chuck Norris ktory zadeli Prophetovy nefalsovany Super kick a on ho vdaka nanosuitu prezije :D :D :D Niekto si asi mysli ze vsetci hraci maju asi nasrane v hlave...
    • crysis taky umřela na začátku druhého dílu a stejně je tu díl třetí. *3*
  • Když jsem hrál demo jedničky, tak jsem si řekl, super hra a s novým počítačem se vrhnu na plnou, to se nestalo, o dvojku jsem ani nezakopl a trojku asi taky přejdu. Podle ohlasů na druhý díl jsem asi o nic nepřišel, a podle informací, o třetím díle mi toto opět přijde (jak neobvyklé u EA) jako ždímačka peněz ze známého jména předchůdce. Už jen to, že se Prophet vrátí do zdemolovaného NY po nějakém časovém období a nalezne v NY tak vzrostlé divoké dřeviny je blbost. Stromy přece nerostou tak rychle, kdyby to bylo aspoň trochu podobné jako v I am Legend, tak bych to btral ale toto je absurdita.
    • Masa-san
      Rychlost růstu stromu není problémem, to se dá vysvětlit nějakou sci-fi definicí, vliv prostředí ovlivněného emzáky, mutace apod. V tom je scifi genre celkem otevřený.
      Problém hry vězí v tom, že kvalita zpracování upadla již ve dvojce a od trojky se tak dá očekávat, že půjde o pokračování ve stylu dvojky, možná s trochou prvků z jedničky, ale nic zásadního a dostupné info toto tvrzení nevyvrací. *3*
    • GuruSerpent
      Zajímá mě, proč ti v (očividně) sci-fi hře jde vůbec o nějakou věrohodnost a o rychlost růstu stromů *4*
      • nepleť si sci-fi z fantasy
  • Po tak zbytečném pokračování, působí zpráva o masivním propuštění (v řádu stovek) v EA jako balzám na duši.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit