Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jungle New York by mi vůbec nevadila, naopak, sem s ní. Co by mi ale vadilo je určitě situace ohledně PC verze, která se odehrávala u druhýho Crysis. Že je defaultně zapnutej mouse acceleration a nedá se nijak rozumně (chápej v menu) vypnout, to už prosím znovu ne. Co už ale vůbec ne je nizoučkej FOV bez možnosti navýšení oficiální cestou (neoficiální to dělalo u některejch efektů bordel v krajích obrazovky). Perličky jako ne zrovna promyšlený nastavování detailů byly třešničky na dortu, viz. postproces extrém a ultra, co kromě několika dalších efektů navrch přidával neskutečný množství bluru. Připočítejme pofidérní AA, ne zrovna nejhladší chod (třeba Metro extériéry při 40 fps pohoda, v Crysis 2 se míření při stejným frameratu chovalo divně), a malér je na světě. Takovou PC verzi ať si Crytek strčí někam.
    • Musím říct že mě teďka nedávno potkal šok a s tím i další argument proti konzolistům. Bydlím v paneláku ("králikárně"). Byl večer. Venku byla tma a pokud si nezatáhnete tak k vám každej vidí krásně. No a tak čumím z okna a tam naproti borec paří CODko na Xboxu připojen na CRT televizi. *1* *1* *1* Sem si potom udělal malej průzkum a zjistil jsem že takhle hraje docela dost lidí. Záhada vyřešena aspoň z části. To je podobné jako mě několik "kámošů" přesvědčovalo že mezi DVD a HD filmem není moc rozdíl a pak z nich vypadlo že na to čumí na CRTčku. To je hmm nevím jak to exaktně vyjádřit no prostě to je totálně absurdní. Potom takovou lamičku po těch hádkách a úmorného dlouhého vysvětlování přesvědčíte. A víte co vám pak řekne??? No já na to kašlu mě to tak stačí a zase se poslušně zařadí za stádo (ovcí). Bohužel tohle je všude a se vším. Jak já říkám žijeme v informační krizi a válce. Kde ten kdo zná pravdu je ušlapán ovcama nebo je jejich pasákem.
      • Na tech 720p co CoD jede mu i to CRT bohate staci,aspon ma pocit ze to dobre vypada. *6*
      • A co že jsi tím chtěl vlastně říct?
        • Pokud se musíš ptát tak nic.
          • No tak nic no. Když nejsi schopný odpovědět tak fajn.
    • AA uz dnes nefrci, ted se vsechno rozmazava.
  • Veskoslav
    Osobně bych uvítal, kdyby to mělo grafiku takovou, která mi nechá pusu otevřenou jako v případě prvního dílu. Nechci žádnou konzoloidní, nudnou FPS, která má název Crysis 3. Chci originální, (když už musí být NY tak pořádně zničený a zarostlý) dech beroucí hru, kde mi nepostačí 6 hodin na dohrání a kdy se to "zjednoduší" aby konzolisti zvládali....To opravdu nechci. Udělejte to tak, aby se zapomělo na 2. díl a byl to skutečný následovník série Crysis a finančně podpořím vývojáře koup, v opačném případě budu ignorova jako to dělám u studia Ubisoft.
  • hmm a máme tu Turoka v Nano-obleku
  • Ocelot
    Crysis 2,5 žádný 3
  • Stormangels
    Dost by mne zajímalo proč v Crysis 2 jsou ti Emzáci uplně jiný než v jedničkách.
    Sem čekal v NewYorku Staré známe letajicí potvory atd. :-) Mi to připadá jako by tam byla ještě jedna invaze navíc :-)
    • Pokud vim tak emzaky jako takovy si potkal v te vesmirne lodi a dobre si vzpominam ze byli dost krehci. Jedna rana s brokovnice a vymalovano. Takze chobotnicky bud byli nejake jejich bojove stroje nebo nejaka forma exoskeletu.
      To ze jedni letali a druzi chodi po svych neznamena ze by jejich druh nemohl mit vic verzi, ne?!
      • Stormangels
        Tak kdybych je tam i stare verze aspon potkal :-)
        • chobotničky se dají potkat, třeba u nich v Zoo, jako u nás opičky.. :D
    • Protože v jedničce byly ve své lodi asi 50 milionů let v režimu umělého spánku. Poté co je lidé probudili vyslaly signál na domovskou planetu a jejich rasa přieltěla a za 50 milionů let a enbo kolik se technologie mění. :-) Taky proto ta lod byla ve skále protože za ten čas to zarostlo.
  • Já teda nevím co vy ale já se na crysis 3 těším ! Crysis 1 a 2 byly pecka. :-)
    • GuruSerpent
      Naprostý souhlas!
  • Obrázky z džunle navozují dojem, že ta hra nebude koridorovka. Bude, jen místo desíti metrů bude mít ten koridor metrů patnáct.
    Tváří se, že bude mít super grafiku. Což je ale blbost, protože současné konzole už toho víc nerozdýchají, nová generace bude teprve po vyjití hry a na PC se opět vyfláknou, jenom se to zase přeportuje a nových "ultra detailů pro PC" se dočkáme ve formě tessalace na místech, kde absolutně není vidět (20 metrů pod vodou atd).
    Jednička ale byla super, kupoval jsem si celý pakl jenom kvůli módu living legends do crysis wars a nestačil jsem se divit, jak mě ten příběh pohltil. Tak to vidím tak, že místo trojky si tu jedničku znovu rozjedů.
  • To zase bude koridorovka s jednoduchým ovládáním pro děti, aby se náhodou nestratili a nevypli hru, že je to nebaví.. Uplně v těch screenshotech vidím C2. No rozhodně už takovou blbost abych si to předobjednal neudělám, jako posledně..
    • A chces mi snad rict ze na ovladani jednicky si potreboval mozkovy trust?! *6*
      • Ne chci říct, že se tam neovládalo jedním tlačítkem deset funkcí..
  • No doufám ,že se polepší . Oproti naprosto výborný jedničce z který sem si sednul na zadek a klidneě si jí znovu rád zahraju . Mě dvojka naprosto nebavila a nepochopil sem proč jí udělali v trapnym New Yourku . Když ve městě je každá druhá tuctová střílečka viz CoD. NAvíc to bylo silně nezábavný :(
  • Makres
    Ten luk jsem čekal, ale nevím jak si s kombinací džungle a města poradí v Cryteku. Snad zase nepřemrští ty HW nároky. Pravda, Dvojka na tom nebyla tak špatně, ale technologie jdou dál a myslím, že grafika se opět přispůsobí xboxu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit