Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trolo
    sa stavim ze to budu aj tie iste tunely (ehm myslim ulicky) jak v crysis 2 len tam nalepia textury rastlin na budovy aby to vyzeralo inak. daju tam nove nehybne postavicky na ktore mozete strielat a hura. crysis 3. maximum game, graphics, vase PC to nerozbehaju, pc lead platform, pc hraci su nas ciel, maximum vsetko, maximum tunel, maximum vybuchy, maximum money.

    dakujem nechcem. dvojku ste posrali, trojku poserete tiez. zlata jednicka a warhead. nic lepsie uz kluci z cryteku neurobia.(EA)
    • Nehybne postavicky? O AI kterou ma Crysis si takove CoD muze jen nechat zdat! Kdybych mel pouzit primou umeru tak tam uz nemusis ani mackat spoust a protivnik bude padat jen kdyz se na nej zle podivas. *6*
      • trolo
        no neviem... jednotka mala jaku taku AI ale ked hovorime o dvojke tak tam mi mimozemstania rovno skakali pod musku. o ludoch ani nema zmysel hovorit. vzdy sa staviali vedla vybusnych barelov.
    • +1...Docela mě mrzí, že to přesně takhle dopadlo, protože jakožto velký fanda Crysis/Crysis Warhead jsem měl od dvojky vysoká očekávání...Ale ten výsledek byl naprosto katastrofální, a s původním Crysis to mělo společného asi tak Nanosuit a jméno...Doteď jsem nepochopil, proč hlavní hrdina za celou dobu nepromluvil ani slovo, a kam sakra zalezl zbytek Raptore týmu.
      BTW - Mohl by mi někdo vysvětlit to Prophetovo znovuzrození? Už je to nějaký ten měsíc, co jsem Crysis II dohrál, ale tuším, že si na začátku prohnal kulku hlavou, a na konci se nějakým způsobem opět objevil v "těle" Alcatraze...ale už netuším proč ani jak.
    • Cypri
      Odemě taky +1
    • trololol, musis vic trolit tohle co jsi vysmolil jsou bohuzel fakta. +1
  • Veskoslav
    U mě zkončila série Crysis: Warhead. Dál už to není Crysis, ale obyčejná konzoloidní FPS...
    • Cypri
      Pravdu díš příteli
  • "dva přívěšky na psy" ...mal levis na mysli tzv. dogtagy? *1*
    • hitokage
      Podle mě je levis mistr suchého anglického humoru, toto už totiž nejde nedělat schválně.

      EDIT: I Google Translate přeložil dog tags jako psí známky.
      • @edit

        tak potom sa asi levis snazi zasifrovat do svojich sprav informacie o konci sveta :)
    • dogtag = prívesek na psa.....tzv. psia známka......absolútne presný preklad anglicizmu....tak neviem, kto je dem*nt *15*
      • Za 1) kdyby to byl anglicismus, tak se o překladu tady nebavíme.
        Za 2) nevím proč ho urážíš, když očividně jsi tady jediný ty, který neví, která bije. Přesný překlad? A jak bys tedy přeložil takový "give up"? Dej nahoru? Asi ne.
      • si pouzil ako aj levis google translator?
        alebo nevies vyjst z mojho komentu kde je jasne ze viem co je dogtag a asi aj obvykly preklad psia znamka, a reagujem na google preklad privesok na psa?
        alebo si chces len zanadavat, lebo...
        whatever *12*
    • montatatana
      genialni :D
    • Jak může člověk bez naprosto základní znalosti anglických idiomů, navíc ještě ve hrách tak používaných, dělat novináře? To je mu jedno, že to nedává smysl? Nemluvě o tom, že levisovy články bývají paskvil i po stylistické stránce.
  • DavRed
    No já jsem si tak naivně myslel, že se tvůrci od minulého dílu trošku poučili s tím prostředím NY... Crysis 2 pro mě nebyla ničím zajímavá *9* Byla to průměrná střílečka s prvkami z konzolí *10* Prostě nic na co jsem byl zvyklý z Crysis 1...

    Neříkám, že tato hra musí být nutně nějaký propadák, ale chtělo by to návrat k těm starým systémům z Crysis 1 *3*
    O tom, že to bude nejspíš konzolový port snad myslím ani nemusíme diskutovat...
    • Slendrian
      New York ide koridorovat, u dzungle by to asi bolo tazsie, mozno preto to zarastene mesto, ale co, mozno ze apokalypticky New York bude fajn, len aby sa z Crysisu nestala rychlokvaska ako z CoD (nekonecne nabiehanie nepriatelov pokial som nevysiel z krytu ma uz prestava bavit)
    • Souhlasím, džungle je tím, co Crytek proslavilo, tak proč to znovu chtějí cpát do New Yorku?
      Nicméně tohle vypadá na mix prvního a druhého dílu, tak uvidíme.
      • protoze za 6ti strany kvadry(budovy) potazeny jednou texturou se chaby vykon konzoli lehce schova *3*
  • Takze nejdrive ti emzaci milujou mraz viz Crysis 1 a ted ve Crysis 3 maji pro zmenu radi zase teplicko? Uz by se mohli rozhodnout *15* .
    Btw z meho pohledu PCckare uz zaden dalsi Crysis rozhodne nekoupim, Crysis 1 byl ocividne jejich vrchol, zbytek jsou konzolove porty (nic proti konzolistum,ale jako PC hrace me tohle sere).
    • Cypri
      Tak tady bych si dovoloval oponovat tím, že sice maj rádi mráz, ale to přece neznamená že v teple nemohou žít/bojovat. To se přece nemusí hned vylučovat.

      Jinak už se fakt nemůžu dočkat na tuneloidní hloupost. Ten Crysis 2 nebyl spatnej, to ne, ale proste nebylo to ono. Ta volnost a to zničitelný prostřed tomu hrozně chybělo.
      Nvm co je vedlo k tomu že si řekli "hele tak teď tam to zničitelný prostředí nedáme"
      A ne, kecám, vím: Konzole by to všechno nestíhala a tam se to musí prodat nejvíc přece...
    • Mechwarrior_bw
      súhlas, Crysis 1 je zrejme to najlepšie čo sa medzi otvorenejšími akčnými hrami objavilo, lenže dnes je v móde tunelová akčná jazda, takže pokračovania v štýle jednotky sa zrejme nedočkáme ... inak len nedávno som si hu upravil na maximálnu možnú mieru, ktorý mi stroj umožňuje a vyzerá lepšie ako ktorákolvek z dnešných hier (až ma to samého prekvapilo). Hlavne ak človek nastavý vykreslovanie vegetácie do čo najväčšej vzdialenosti, zamedzí jej viditelnému doskakovaniu i doskakovaniu objektov, zlepšia sa časticové efekty pri strelbe, zvýsi sa SSAO a kvalita tieňov a množstvo ďalších vecí. A pokial sa upravý AI, zvýši obtiažnosť na maximum a prípadne vypne nanostuit, tak tá hra nielenže vyzerá a ale i hrá sa úplne fantasticky.
  • trolo
    ta trojka bude riadna recyklacia dvojky.
    • bohužel téměř určitě...
  • Veskoslav
    nName proč proboha ze sebe děláš takového vola a všem nadáváš?
    • Jak jsem uvedl. Potřebuji jen přesný počet mínusek a nebudu dál kazit diskuze. Bohužel je musím získat konkrétně takto nevybíravým způsobem.
      • SirArag
        Mě by teda docela zajímalo proč. Nečtu každou diskusi tak mi možná něco uniklo :)

        Z trolů tady na Games je ale můj nejoblíbenější rozhodně Trol.diskusni :P
        Jak jsem se přesvědčil, tak se s ním dají vést docela zajímavé diskuse. Někdy těžko říct kdy ještě troluje a kdy už mluví vážně.
        Já si na troly tak nějak už zvykl. Pokud vás to baví, tak proč ne :)

        EDIT: Aha, tak na odpověď jsem narazil kousek níž. Tak já ti tam to mínusko teda šoupnu. A kolik jich potřebuješ?
    • God-of-War
      Je to blázen
    • kubi-wan
      Asi ho na tom prvnim stupni základky šikanujou.
    • Ringwraith
      Taky jsem se ho na to už kdysi ptal... ten člověk prostě neumí vyjádřit názor bez použití nějaké nadávky.
      • Ale umí, nedávno jsem si ho za to dobíral. Jen podle mě dost záleží na tom, jak se ten člověk zrovna vyspí. A očividně špí na dost špatné posteli *1*
  • Malleth
    Zase město??? *16*
    Jde vůbec vybrat něco míň zajímavýho?
  • Konečně je to plnohodnotnej Rambo:)...už se těším až si tím lukem sestřelím helicopteru:)
    • Takovej Rambo je proti jemu úplná nicka *1* *1* *1*
    • S lukem tam sestrelis rovnou i vesmir!
  • Obrázky z džunle navozují dojem, že ta hra nebude koridorovka. Bude, jen místo desíti metrů bude mít ten koridor metrů patnáct.
    Tváří se, že bude mít super grafiku. Což je ale blbost, protože současné konzole už toho víc nerozdýchají, nová generace bude teprve po vyjití hry a na PC se opět vyfláknou, jenom se to zase přeportuje a nových "ultra detailů pro PC" se dočkáme ve formě tessalace na místech, kde absolutně není vidět (20 metrů pod vodou atd).
    Jednička ale byla super, kupoval jsem si celý pakl jenom kvůli módu living legends do crysis wars a nestačil jsem se divit, jak mě ten příběh pohltil. Tak to vidím tak, že místo trojky si tu jedničku znovu rozjedů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit