Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • EuroSamurai
    Já mám xpčka a od doby co mám novej komp mám u kotoru šílenej pokles fps a žádný zaručený rady z internetu nepomáhaj .
  • Mi druhý díl nejde na 7 vůbec, resp. jede myslím zvuk, ale vůbec obraz. Naopak jednička mi jede bez problémů.
  • Honze
    Super, tak snad už to bude chodit na všech woknech bez problému, já mám první díl ze Steamu a mám na sedmách problémy s padáním... Snad to doladí
  • Pak mi ještě nejde do hlavy, jakožto jednička jede na win7, kdežto dvojka ne (resp. jak komu), přitom se jedná o ten samý engine.
  • Pro mě je naopak dvojka lepší, hlavně z toho důvodu, že jsou tam "dospělejší" (uvěřitelnější) postavy, celé je to temněji laděné, především v tom smyslu, že to není takový ten klasický černobílý svět, ale ta "temnota" je poměrně ukrytá a skrývá se tam jakoby i v tom dobru, nebo jak to popsat. Problémem té dvojky je hlavně to, že na něm jde vidět ta nedodělanost (přitom ten obsah se v souborech nálezá, jen není odemknut). Taky tam byla myslím větší možnost upravit si na míru světelný meč, ale to už nevím jistě.
  • EuroSamurai
    Kotor mám docela rád ale pc verze je naprosto příšernej port a je to nehorázně jednoduchá hra kde většina skillů je uplně k ničemu + postavy taky nic moc (netýká se 2 dílu) kde jediný koho sem si oblíbil byl HK-47, Canderous a Jolee.
  • Indy
    to je pravda:D ale musím říct, že mě dvojka nechytla natolik jako jednička nevím jestli to bylo tím, že to dělal obsidian ale nedosahovala takových kvalit jako první díl
  • Btw. http://arstechnica.com/gaming/2009/10/after-four-years-volunteers-restore-missing-kotor-ii-data/
  • Tak to ani náhodou...
  • Hlavně doufám, že provedou nějaké úpravy, konrétně pak na dvojce. Je tam spoustal obsahu, který nakonec není v konečné verzi "odemknut" (továrna na roboty atd.), resp. se tento obsah dá "otevřít" pomocí různých fan patchů.
  • Cypri
    Remake by byl dobrej.
    Na grafice si nezakládám, ale tuhle pecku dát do trošku lepšího kabátku by nemuselo bejt špatný, feeling už z tak dobrý hry by to jen podpořilo.
    Určitě bych ale rád, aby vydali nějaký opravy na KOTOR1 protože hrát to s X let starejma Nvidia ovladačema aby to na tý první lodi (tutorial vlastně) nepadlo se mi nechce...
  • USER47
    Ono těch rpg ze světa star wars zas tak moc není, že jo...:D

    btw: dvojka je lepší:)
  • Indy
    Knights of the old republic je podle mně vůbec nejlepších rpg ze světa star wars hlavně co se příběhu týče dodnes si pamatuju jak mě dostalo do kolen to zjištění, že vlastně já jsem Darth Revan, kurňa:D:D
  • Obe dve hry jsou luxusni.
  • USER47
    Tipuju, že jsi stejně o nic nepřišel. Prostě to nacpou do jedný krabice a opatřej společným instalátorem s pěknou titulní obrazovkou, o moc víc bych od toho nečekal.
  • KOTOR je pecka ale oba díly už mám... leda že by si trochu pohrály s enginem ;)
  • Kruci, a já si asi před měsícem koupil oba díly zvlášť. Tohle vědět, tak bych si počkal.
  • Dufam len ze bude fixnuty engine a ze KotOR 1 pobezi aj na sedmickach bez nejakych divokych moderskych zasahov *4* Mal som celkom problem si to pustit po upgrade z xpeciek... Kazdopadne beriem vsetkymi desiatimi.
  • Hele a co ten remake Baldura jedničky a dvojky? To už mělo vyjít teď někdy, ne? *4* Jinak u KOTORů bych ocenil taky spíš remake, už mají svoje léta. *4*
  • BoB.2
    Old Republic je naprostá bomba.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit