Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda že neplánují remake do enginu použitého v Mass Effect 3 :-( Za KOTOR bych klidně zaplatil i plnou cenu, pokud by byla v moderním hávu a hlavně ve verzi pro konzole :)
  • Hmm, jestli to bude odlaďený pro Win7, tak bych to bral, protože KoTORy jsem dohromady dohrál asi 20x. Ale nedávno jsem si to chtěl zase dát a nešlo mě to pořádně spustit.
  • taky a bez váhání.. dokonce se na to těším, jedny z mých nejoblíbenějších RPG..
  • Nainstalovane a odskusane na notebooku s w7 64. KOTOR1 bez problemov hratelny, ale KOTOR2 iba cierna obrazovka po uvodnej animacke. *9* Budem to riesit az s novym pc.
  • EuroSamurai
    Nauč se číst. Nikde nepíšu, že to musí bejt esej,hru mám celkem rád,stačil by mi jedinej koment,10 mínusů bez jedinýho udání důvodu je pro mě prostě jen fan rage .
  • Ale netrep, preco by na teba mal kazdy clovek reagovat? 10 ludi si to precitalo a nesuhlasilo, ci to ti aj tych 10 ludi musi osobne napisat esej preco s tebou nesuhlasi? Tiez tu nejde o to kto ma pravdu a nie. Tebe sa hra nepacila, tvoj nazor, ostatnym a myslim ze naozaj vela ludom sa pacila dost, a to je tiez ich nazor. Nikto ale naozaj nie je povinny ti vypisovat..
  • EuroSamurai
    Mínusy bez jedinýho komentu neberu.
    Pokud si někdo myslí, že nemám pravdu at napíše proč, jinak to je prostě jen naštvanej fanboy bez argumentu .
  • MrSanta
    Já už si přesně nepamatuju jak jsem toho u dvojky dosáhnul, ale crack jsem určitě nedával. Jednotku jsem taky rozběhal (to bylo lehčí) a bez cracku. Dvojku mám koupenou tu "xZone" verzi s extra videem či co. Myslím, že jsem tenkrát použil prográmek odtud: http://www.wsgf.org/dr/star-wars-knights-old-republic-ii-sith-lords, ale už je to sakra dávno, takže si ze mě taky může dělat mozek ňadra *1*
  • USER47
    Podle mě BW nejsou žádný géniové ani na herní scéně. Ano, dokážou vyplodit tuny textu, ale ten je zoufale průměrnej až podprůměrnej. Občas je tam záblesk něčeho trochu slušnýho, ale je to pohřbený pod hromadou balastu. Ono je to asi hlavně tím, že na každý hře pracujou celý týmy psavců nekonzistentní kvality, takže výsledky obvykle za moc nestojej.
  • Ja som crack potreboval len pre druhy diel.
  • USER47
    On jde bohužel widescreen patch aplikovat jen na cracknutý exáče, což minimálně u druhýho dílu je trochu problém, protože se člověk připraví o všechny patche (crack hru vrátí na verzi 1.0).
  • zdeeneek
    Kupuju okamzite jak to vyjde.
  • MrSanta
    Jojo, vbudovaná podpora widescreenu by mi bohatě stačila. Sice se mi podařilo rozhýbat ve widescreenu obě hry, ale byl to takový okak, že jsem obě hry raději nechal nainstalované, i když sem se k nim za ty cca 3 roky co jsem je pořídil ještě nedostal.
    I nějaká ta hezká krabička to sbírky by se hodila, jednotku mám "jenom" ze Steamu.
  • ach.. dalsi
  • Tiez nechapem, ze niekto naozaj aj caka nejake zmeny. Budu to akurat normalne stare verzie hier v novom obale. Nic viac nic menej.
  • Jak tak pročítám ostatní příspěvky, tak jsem měl očividně docela kliku.
  • MrSanta
    Nebo s tebou třeba někdo nesouhlasí. Proč v tom hned hledat pomstu nějakých bájných stvořeních?
  • Masa-san
    Jěště jsem nezkoušel Kotor, ale například Arx fatalis (2002) nebo Splinter cell 3 (2005) jsem rozjel na win7 ve vší parádě na 1280x1024, plné detaily a bez závažnějších problémů.
  • USER47
    "Vizuální zlepšení to je snad jasné,že bude"

    Naopak...je celkem jasný, že žádný vizuální zlepšování či jiný úpravy nebudou.
  • Keyz
    Divně,že mně to nešlo.Dle diskuzí tomu vadil Multi-core procesor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit