Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nedávno jsem oba díly zfouknul na Win7 64-bit . Takže by to mělo normálně jít.
  • Větší jistota rozjetí starších her je u verzí na GOG.com, ale teď si nejsem jistý jestli tam vůbec tato hra je.
  • Nějaké úpravy aby nebyly problémy s Win7 64bit a podpora widescreenu (vím že to tam nějak jde přes ini soubory, ale kdo se s tím chce sr*t) bych uvítal.
  • ta steam verze funguje perfektně i na 7kách, dokonce i odstranili tech nekolik crashu ktery byly v puvodni hre (napr. na Mannanu u artefaktu a tak)
  • Na xp ide aj mne s hd4770. W7 musim skusit.
  • Ja mam dvojrocne pc a xp. Oba diely idu v pohode. Skusim to na novom nootebooku s w7. By ma to dost nastvalo, pretoze som zatial nerozchodil ani thief 3, deus ex 2 stale zamrzal a restartovat som musel asi kazdych 5-10min. Area 51 a klingon honor guard (starozitnost) mi pada. *9*
  • Hlavně je blbost ty dvě hry porovnávat, je to zcela jiný žánr. To už bych mohl přijít s tím, že X-Wing vs. Tie Fighter je ještě lepší. A ještě mě napadá třeba Shadows of the Empire, také chuťovka.
  • EuroSamurai
    Oops asi sem dotkl bandy bio fanboyů.
    *12*
  • Misto kolekce by radeji meli delat na Kotor 3 a jen ne proboha EAWare s jejich umeleckou integritou s barevnejma kravinama misto konce.
  • patch it! :) také jsem měl ten samý problém.
  • Shaker
    Jasne, co jinyho natahne lidi do (bohuzel) technicky spatnyho MMO nez stara pecka, ktera ma koule?
  • Shaker
    ciste subjektivni tvrzeni... u kotoru byl urcite lepsi pribeh, ale na druhou stranu se mi vic nez tahovy hrani libi real time souboje z treti osoby a v tomhle napriklad je porad asi nejlepsi mod na Jedi Academy: Movie Battles 2
  • Shaker
    Az na poslednich par let, bohuzel... i kdyz, ted sem zkousel TOR po patchi 1.3 a co se fps tyka, porad to neni optimalni, ale zlepseni je znat, treba z toho za par mesicu opravdu bude hra, kterou bude lidi bavit hrat i dyl jak 3 mesice. Porad doufam :)
  • No já taky normálně nemám s žádnou hrou problém, Kotor je vlastně jediná, i když už třeba chci od Biowaru nainstalovat Jade Empire, tak to taky hlásí chybu, ale nakonec to nainstaluju a spustim v pořádku, zatimco kotor už ne. *10* A přitom mě tak strašně baví, že sem já zoufalec začal hrát SW:Tor.
  • Kotoři byli 2x lepši než Jedi Knight... :))
  • Je to prostě loterie. Mi např. jednička (instalovaná z CD) jela bez sebemenších problémů, naopak dvojku jsem nespustil vůbec. I co jsem četl na zahraničních fórech, tak to tak ztrátka je, někomu se to rozjet podaří, někomu prostě ne.
  • Kotor 1 je na steamu odnedávna pokud se nemýlím, funguje na 7kách? protože když jsem před časem nainstaloval ještě ze starého CD tak to vůbec nejelo.
  • Anal.S
    Souhlas, ale nebál bych se říct že většina SW her patří většinou k těm poveděnějším kouskům.
  • Anal.S
    No já nevím. Momentálně mám nainstalovaný KoToR 2 na WinXP 32-bit SP3, grafiku mám HD4850 a všechno jede bez jakýchkoliv problémů.
  • Bodaj by koncil, novela od Bioware ako prequell k jednemu flashpointu (ktory celeho Revana ajtak s prepacenim zk*rvi pod ciernu zem) je tazko bckovy hnus zaujimavy proste a iba tym, ze sa tam spoja protagonisti tychto dvoch hier a (odhali sa ich "skutocne" pohlavie - ktore bolo presne naopak ako som to mal ja zafixovane bohuzial, takze som sa s tym nevedel stotoznit). Rovnako ako novela o Malgusovy - dobry namet, velmi zle prevedenie ala beckovy americky akcny film kde dobro zvytazi nad zlom po "ztrhujucom" finalnom suboji, kde hlavny zaporak odhali svoju neznu stranku a ... proste blbina.

    Ale aj knizky zo SW univerza su niektore velmi dobre, mozem odporucit triologiu o Darth Bane-ovi alebo pokracovania povodnej filmovej triologie, ktore dokonca vyhrali cenu Hugo *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit