Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nyvymizeli jen se přejmenovali na CASUAL
  • cumpi3
    Tak ja hru hraju napoprve vzdycky bez cheatu, ale mam je rad...v arkjam knight si nechci po sty odemykat ty same skilly (ktere jsem mimochodem edemikal i ve trech hrach predtim) nebo kotor dva miluju po strance pribehu a dialogu...ale soubojak me moc nebral, tak proc si nehodit par level-up...
  • Jack1947
    K čemu by měli bejt když většina her je v easy modu, na druhou stranu ono ani to experimentování by nebylo zábavné a pak jsou tu stále trainery, tedy end of story nezmizely ale jak píše Bobrkola změnily se v mikrotransakce a lutboxy.
    • Neboli tzv. GGG mód.
  • jasná věc, až se za 1000 let budou děti našich potomků učit jak to vše začalo, bude na jejich holo obrazovkách napsáno "Wolf 3D, Doom, IDDQD" a vedle dřevořez portrét Carmacka a Romera *4*
  • V Quake to bolo IMPULSE9 pokial sa dobre pamatam *2*
  • No... po nekolika ani nevim jestli letech, nebo mesicich, clanek, kterej jsem si dal na jedno brdo :D paradni a zajimava prace pane :)
  • Je to škod při znovu hratelnosti to pomohlo přeskočit některé otravné mise.Příklad závod v Mafii
    • Tak zase na druhou stranu, alespoň se vývojáři snaží dělat lepší lvl design, aby jsi nemusel jezdit nějakou zkratkou a mačkat 0 (?).
      • Mě to třeba nebavilo.Ale je to samozřejmě každého věc.Já si myslím že na cheatech v singlu není nic špatného.
  • TheGGG
    a k čemu? Dnes se již dělají normální hry, u kterých se počítá, že je člověk dohraje a bude mít nějaký kvalitní zážitek... naštěstí se herní průmysl již trochu rozvinul
    • prý už o tobě natočili film

      https://www.csfd.cz/film/429240-anon
      • TheGGG
        hahaha to vypadá na nějaký low-grade odpad pro hipstery... radši zajdu do kina na nové star wars a avengers a pak si doma zapařím COD a další skutečné hry... ty můžeš brečet nad cheaty a koukat na mizerné filmy bye
      • Jack1947
        Nevím je to dobré, dlouhooo jsem žádné scifi neviděl a tohle nevypadá jako jic extra *7*
  • Mart9
    Naposledy jsem cheatoval ve Far Cry 2, protože se mi ta hra líbila, ale respawnování nepřátel a neustálé zasekávání zbraní mi tu hru velmi znechucovalo. Podařilo se mi tedy stáhnout trainer, abych byl nesmrtelný. A nakonec mě ta hra stejně přestala bavit. Až Far Cry 3 jsem si náležitě užil.
  • No to bude tim ze temer kazda hra ma dnes odemknutou DEVELOPERSKOU KONZOLI.

    Tudis neni potreba davat do hry SPECIALNI prikazy kdys si hrac muze zadat normalne developerske.

    KDO TOHLE PSAL ?? ZATO BYCH MU NEDAL HONORAR.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit