Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cheaty nevymizely. Jen se teď prodávají ve formě lootboxů :-D
  • Nevím, proč se pořád lidi dívají na cheaty jen jako věc, která má hru ulehčit. Kromě třeba GTA, které jsem zmiňoval v předchozím příspěvku si myslím, že obecně cheaty můžou posloužit k nějakému blbnutí v kdejaké hře. Případně osobně jsem je kolikrát využil, abych se hře podíval trochu pod pokličku. Například, dostat se na nějaká normálně nedostupná místa a pod.
    • Protože cheat znamená podvod a jejich původním smyslem bylo hru ulehčit a to ne hráčům (ti mají nastavení obtížnosti) ale testerům hry.
      • Pokud ten podvod neovlivní někoho dalšího, je to čistě na hraci, jak hru konzumuje. A chaty jsou v prvé řadě pro vývojáře.
    • Přesně tak, případně i opravit bug nebo nějakou nesmyslnost. Zejména v RPG typu TES nebo Fallout vám vývojářská konzole dává hodně prostoru k posouvání hry. Zejména pokud se nějaký quest zasekne nebo něco není tam kde by mělo být.
  • kdo si jeste vzpomina na stranku cheater.cz kde bylo hafo navodu, obrazku a hl i cheatu ? :) jinak cheaty jsou porad gta , serie fallout a tes
  • Úplně si vzpomínám jak jsem byl asi v sedmi-osmi letech na dovolené s rodiči v Chorvatsku. Pán vedle ze stanu dělal v "IT" a řekl mi cheaty na DOOM2. IDBEHOLD a IDDQD si člověk pamatuje do teď *1* *1* *1* Konečně jsem se tak dostal přes 3 level. .... Jo a pak jsem taky objevil, že se dá strejfovat. *15* *15*
    • Strefovat? Jo, to se v Doomu dá... na osm let slušný výkon!
  • Cheaty byly vždy pro pobavení. V článku je sice napsáno, že byly pro lidi co hru chtěli lehce dohrát, ale každý zapnul i cheat aby se o nic nemusel strachovat, nic řešit a mít neomezený možnosti, ať už hru nedohrál ani jednou po 20 hodinách a nebo 5x. U gta se s cheatama dá vydržet 10x déle.
  • Tak schválně, jestli mi paměť slouží:
    IDDQD
    IDKFA
    IDDT
    IDSPISPOPD
    :D
    • krok dopředu, krok dozadu, třikrát otočka doprava, skok dopředu
      krok dopředu, krok dozadu, třikrát otočka doprava, skok dozadu
    • showmythemoney
    • isgooddaytodie
      *1*
    • PreidaQ
      cheese steak jimmy's
      lumberjack
      robin hood
      rock on
      marco
      polo
      black death
      aegis
      too smithereens
      how do you turn this on Sákryš, a to jsem je ve své době znal všechny (něco kolem 24)
    • Jack1947
      Ještě je třeba nezapomenout že pro vyvolání konzole stiskem ; bylo potřeba zadat do cíle zástupce kolikrát i svcheats_1

      http://www.complex.com/pop-culture/2011/11/the-10-greatest-cheat-codes-in-gaming-history/mortal-kombat-blood-code
    • aspirin
      panzer
      thugtools
      proffesionaltools
      nuttertools
    • aiculedssul
    • Krescz
      whosyourdaddy
      • whatsyourdaddy
        itsgooddaytodie
        *4*
        • iseedeadpeople
          warpten
  • CRYPT
    Pekny clanek, pamatuji si jeste, jak kdysi davno jsem u bratrance (ktery mel stale pripojeni k internetu!!!!!) stahoval Scorpion WinCheater. Dokonce mel i obsazene vtipy v sobe *4* Jo skvela doba. Co se tyce cheatovani ve hrach, nikdy jsem tomu moc neholdoval. Nebudu laht, ze jsem nikdy v SP hrach cheaty nezkousel, preci jen GTA s nesmrtelnosti, nebo tank spawnem apod bylo uplne jinej lelevel, ale i tak... Jedinne co povazuji za skutecne ultimatni h*vno je VAC, kterej jsme dostal i na steam steamu za pouziti fov changeru v COD MW2, pricemz nez jsem jej vubec pouzil na discussion na steamu jsem se docetl, ze se povoluje... No Nepovolil a ted muj steam acc zdobi nadhernej VAC Ban. Takze tolik v cheatum :)
    • VAC ban, lol ?
      Vidíte, že by těm milionům čínských cheaterů v PUBG nějak vadil VAC ban ?? Pokud hrajete převážně singleplayer hry, tak vás VAC nezajímá, a pokud hrajete multiplayer, tak si stačí vytvořit 2. účet na kterém budete hrát vaše multiplayer hry... easy peasy.
    • presneeee Scorpion WinCheater :))))
  • Cheat se nerovná programu, který upravuje paměť hry. Hack je třeba trainer a rozdělují se na interní a externí, cheating je odlišná věc.
  • Cheaty, návody, fan FAQ a podobné už dnes toľko komunitu netiahnu lebo existuje Youtube. Je to vlastne všetko v jednom. Aj menšie indie hry tam majú x návodov ako ich prejsť.
    • Přesně jak říkáš. Nebo reddit.
      • gamefaqs
        • Omiklon: Veď gamefaqs sú návody :) To je ako keby si povedal, načo mi je český cukor, keď si môžem kúpiť zahraničný cukor.

          Buržuj: YouTube nie je všetko v jednom. Je to skôr na pozeranie, než na prehľad o hre, alebo nájdenie konkrétnej veci.
  • gift from pterodon !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit