Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mohl by někdo tady na Games.cz udělat žebříček nejvíce overrated her v historii? CoD a Shitblivion budou svádět nelítostný souboj o první příčku.
  • Jde čistě o mou představu a celkový dojem z článků a trailerů. Mám za to, že CoD AW se posunulo vpřed, sice co se CoD rámce týče, nicméně gameplay se přesouvá do dob Unreal Tournament, což bych nenazýval revolucí, evolucí, ani obrozením. Ta hra se prostě stala něčím jiným s příchutí CoD. Což nezavrhuji a jsem rád, neboť je mi Sci-fi žánr a akčnější pojetí velmi blízké.
    Přijde mi to ale jako zajímavý paradox, ohledně herní historie vývoje FPS žánru (na kterém se CoD rozhodně podepsala). CoD se chtělo odlišit od stříleček typu UT nebo Q3Arena, použít jiné a nové herní mechaniky v FPS žánru a následně po několika letech se přesouvá do pozice, kdy hry, od kterých se chtěli tolik odlišit na začátku přijímá její potenciál a aplikuje ho tak na sebe samu.
    Všiml si toho také někdo, nebo jen melu blbosti a CoD AW bych měl zkusit a nechat se překvapit?
  • Asi takhle, mám odehrané zhruba 2 hodiny, grafika průměr až silný podprůměr (textury jsou opravdu humus a to hraju na max nastavení). Příběh dejme tomu, tam nic nečekám, logo Atlasu je parádní :) Samotná střelba mě baví, jen je škoda, že interakce s okolím téměř nula, kolikrát jsem chtěl střelit do nějakého barelu, že třeba vybuchne a ono nic. Je takové tupoučké, přímočaré, ale i to bych tomu odpustil. Kdyby to aspoň mělo 10 a víc hodin, bylo to 100procent funkční.. nechápu co je za problém vždycky vychytat pár bugů a vydat hru tak jak má být. Hra mi už běží jak má, ale chvíli to trvalo (nevím jak je na tom origo verze, přiznávám, že za tohle bych tolik peněz nedal). Ještě mě štve ten dlouhý loading, zajímavé, že z SSD to načítá stejně dlouho jak z HDD, prostě šitovní technická stránka hry. Ty nové prvky to trochu oživují, je to asi nejlepší Cod za poslední 3, možná 4 díly, ale pořád je to Cod, nevím, suma sumárum tak 5/10, víc bych tomu nedal.
    • Pro lepší textury si zkus vypnout: Cache sun shadows maps, Cache spot shadows maps.
      Při nastavení On to žere hodně paměti a může se stát, že se již nedostává na textury samotné.
      • To těžko, mám GTX970 4GB
        • Budu vlezlý a zeptám se. Jaká je?
    • Jack1947
      Je to predátor suma-sumárům 2/10 -
  • Tak sem si dosud přečetl dvě vcelku dost odlišné recenze singlu a osobně se přikláním k té kritičtější.
    MP jde tak nějak mimo mě ale nešlo si nevšimnout kritiky hráčů kvůli lagům, počítám že totožný stav jako v případě Ghost. Jo když se utrácí stupidní částky na PR na dedikované servery už holt nezbývá.
    Coop mě u CoD vždy bavil a když to tak shrnu za 600 stovek bych tomu dal šanci. Něco mi říká že na tuto cenu už nebude třeba čekat tak dlouho jako tomu bylo v letech minulých. *6*
    • kdo chce psa biti... *6*
  • Ristoro
    Hru jako takovou zatím hodnotit nebudu, zkoušel jsem asi 15 minut. Ale hra má docela průměrnou grafiku, v nastavení zvětším textury, grafika skoro stejná, fps v pořádku. Zvýším stíny a multisampling, grafika pořád skoro stejná, pokles fps z cca 60 na cca 15 :D. Směšné.
    • Ty musys myt v hlave pekne nasrane ty gumo zvjebana
      • Ristoro
        Říká člověk, co neumí napsat větu bez chyb. A Mato1945, ty už s prominutím, táhni do p**e. Že tě to pořád baví. Tvoje komentáře jsou pravidelně mínuskované dost často, takže podle ostatních píšeš asi dost velké srač*y spíš ty. Běž hrát na svém 2 roky starém PC CoDko na 144 FPS a dej pokoj.
        • Mato1987
          také silné slová od tak malého a bezvýznamného človečika, apropo, vieš kde ja mám tunajší systém palcovania sa ? :) Môžeš tri krát hádať ty "talent přes počítač".
          • Ristoro
            Tipl bych si, kde tě palcují :DDD. Ale divím se, že tě tam pouští na PC.
            • Mato1987
              Som rád, že vyjadrovanie a zmysel pre humor ti ostal stále rovnaký, taký simplexne detinský na úrovni 12 ročného.
      • Mato1987
        Aj keď si to vyjadril mierne explicitne a s gramatickými chybami, tak ti musím dať za pravdu, on má v tej svojej hlavičke riadne nakálené, len čo je pravda.
    • Mato1987
      len či nebude problém medzi klávesnicou a stoličkou, vieš?
      • Naposledy som takto skusal posledne CoD a s nastavenim to bolo ulne rovnake, nizke nastavenie bezalo ok, vysoke priserne, pritom hra vyzerala prakticky rovnako, az na jednu polozku vdaka ktorej hra razom vyzerala jak prvy tomb raider...takze problem asi zrejme medzi tou klavesnicou a stolickou naozaj bude, lenze zrejme medzi vyvojarskou klavesnicou a sefovou stolickou
      • Ristoro
        Omlouvám se, že neumím přeprogramovat hru, která má průměrnou grafiku a na "vysokém nastavení" i špatnou optimalizaci.
        • Mato1987
          nemusíš nič "preprogramovávať", stačí zmeniť len niektoré nastavenia v hre a predovšetkým stačí mať nerozhasený počítač.
          • Ristoro
            Ach, ty zase víš v jaké stavu je můj PC. Je zajímavé kolik toho o mně víš, aniž bys mě znal. Fakt se dají měnit i jiné nastavení ve hře :o? Mě udivuje, že hra s takovou průměrnou grafikou si na maximální detaily říká o silnější HW, než ostatní o mnoho lépe vypadající hry.
            • Mato1987
              väčšinou na trollov nereagujem, ale v tomto prípade som schopný urobiť výnimku a kľudne aj kvôli tebe ti grabnem video so zapnutým msi afterburner osd a nahrajem ti ho na jewtube, nech tu pred všetkými vyzeráš ako taký malý neštastný český hlúpy Pepa :) Aj keď je pravda, že ty už tu teraz pred všetkými vyznievaš ako úplne tupý nevychovaný český element, ale to je teraz nepodstatné.
            • 144fps mozna tak na uber low a 800x600 ulhany slovaku
            • Mato1987
              Grafika v novom cod nie je ničím svetoborným, ale keď na mojej viacej ako 2 roky starej šunke to ide na stabilných 144 fps bez akýchoľvek prepadov ešte aj so zapnutým 4xTXAA tak problém je jedine na tvojej strane.
      • Bude. Ale mezi tvou klávesnicou a tvou stoličkou.
        • Mato1987
          Ja si myslím, že si teraz len tak ledabolo vymýšľaš, aby si zapôsobil na tvojich súkmeňovcov helomítkohe.
          • Proč by to dělal trapnej slovaku... tahni si na Sektor nebo nejakou ubohou slovenskou sranku
            • Dogkiller
              Tohle není pravý max, to bude Veskoslav nebo nějaký podobný nedomrd. *6*
  • "nebo level desing, který přesně ví kam hodit checkpoint a kdy dát hráči více nábojů"

    How about NO! :X
    ...

    Good hunting STALKER!
  • Tady máte odpovídající recenzi *1* https://www.youtube.com/watch?v=b82idSYHSu8
    • Ty wle to je hilarious...boží týpek..
    • vtipne video, trochu se divím jak tam mel prejit tu silnici a jak tam jezdily ty autobusy, tak bylo videt že jsou prazdny. tak k čemu tam jezdili ne? nebo tam meli vymodelovat par panaku. jinak taky divny, je valka a lidi jezdi normalne do prace a uprostred se strili
  • Americká propagandistická srajda pro dementní děti redneckých patriotů, toť verdikt můj.
  • Přece jasných 9.1 protože IGNorant.
    • Jo chtel sem to taky napsat ti Alien isolation 6, COD 9.1. Me u AW stacilo kdyz sem videl jak borec menil 3 zbrane ale jejich zvuk byl furt stejne. A ty granaty vysmech, jak moc tu hru chcou jeste ulehcit, a zbrane kapitola sama o sobe bacha aby trochu nekoply, vzdyt by ses nemusel trefit. :-D
      • Jack1947
        Ty samonaváděné granáty to byla trochu haluz no. ( trochu hodně).

        To uznávám, ale ty výbuchy byly legrační... a taky granátomet neměl chybu. *3*
        • A ty granaty co ti odhali protivnika, to uz je na me taky moc.Koho to bavi prosim, pro me je to nejtupejsi strilecka na trhu. A jeste to ma tutorial to me uzemnilo uplne, z 6 hodin kampane mas hodku tutorial :-D
          • Jack1947
            V MP to ale musí bejt boží... skoro jak takovej pozemní Titanfall. *5*

            Jako byl delší... ale nějak mi to moc nevadilo. Njn, holt nic pro tebe tvůj názor ti neberu jen s ním nesouhlasím. *3*

            No to jo no, to bylo trochu přehnané - nebo střílení skrz zdi a slabší objekty.
  • Ty vase komentare jsou kazdy rok stejne jako CoD. Stejne jako predchozi rok a nascriptovane ve velkem poctu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit