Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tady ta hra je delana primarne pro pc a je na tom krásne videt že blbost není omezena na hw ale kvete bez rozdílu jestli jste konzolista nebo mate pc.
    • Psychotic
      Tady ta hra je dělaná primárně pro X-Box One, kamaráde.
  • Hnisavec
    mne sa páčili iba Call of Duty od Infinity Wards....mám pocit že toto bude prehypované rovnako ako bolo Black Ops séria a Battlefield 3 a 4....
  • Řeknětě mi plz, jaka je hrací doba Singlu?
    • Jack1947
      http://www.howlongtobeat.com/game.php?id=18220 už jsem to sem házel, tedy na COD více než obstojné.
  • ted na to koukám na YT, první dve hodiny, a vypadá to prekvapive docela dobre, jak graficky tak i hratelností.
  • To je utrpenie čítať tu niektoré komentáre. Linearite, blbá grafika, 10-ročný engine a bla bla bla. Že vám to už nieje trápne. Ja som to hovoril a aj to budem hovoriť, že games.tiscali má najhoršiu komunitu. Furt sa len na niečo sťažujete, s ničím nieste spokojný, furt len zle a zle. Že vám to už nepríde blbé, furt tu písať tieto kraviny. Call of Duty je skvelá oddychovka a advanced warfare sa veľmi podarilo a môžete sa hodiť o zem alebo rozplakať. Keď sa vám nepáči, tak držte hubu a vypadnite. Myslím, že tu už tie komentáre prestanem čítať, nechcem si furt znižovať IQ. Sú tu aj dobré výnimky ako janchor, ucho, GlaDosik alebo Ježiš Kirstus ale to je málo..
    • Jack1947
      Nesouhlasím, Hnisák píše že Sector má horší a gejmr má uzavřenou. Bonusweb je nezajímavý tak co... soudíš dle blbečků a trotlíků? tak to je mi tě tedy líto. Možná to tu není pro tebe no.

      Jinak souhlas, konečně COD za které se nemusí stydět.
    • za 400kč skvělá oddychovka na jedno odpoledne. za 1500kč si to mužou strčit do prdelky.
      za 1500 mužu chodit každej měsíc do kina po celej rok, chlastat celej víkend nebo se jít nadlábnout do nobl restaurace atd atd..... ja COD neodsuzuju. jen poměr cena výkon není tam kde by měl být
      • Nesouhlasim, za 1500 dostanes AAA titul svetoveho kalibru. Hra ma promysleny spad a jde hrat opakovane. To nemluvim o mp, ktery podle meho predci v hratelnosti i BF a jine..
  • Po Mw1 a 2 prvni CoD co hraji. Nesmi se u toho premyslet, ale je to prima sci-fi B-ckovej thriller a ja se bavim. Na opacko to nebude, ale svuj ucel u mne splnil. Takove CoD bych na odreagovani bral.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit