Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pan redaktor hrál jakou verzi hry? ta pro PC je totiž zprzněná tak,že se to nedá ani popsat!!! při pokusu o přenastavení grafiky,hra padá,nařítá se dalších půl hodiny,nejde nastavit citlivost myši,je vidět,že pro PC hráče se tahle hra asi nedělala,jsme na vedlejší koleji.ještě,že jsem si to nekoupil
    • TVL přemýšlíš hlavou nebo prdelí? Myslíš že by takto zprzněnou hru poslali do světa? To si CoD nemůže dovolit......Ta hra za to nemůže že si postih který neumí stáhnout a na instalovat hru....Měl si to radši koupit hra by ti krásně šla.......:-) Ale co mě si udělal radost tím že si stahoval 50gb ůplně zbytečně :-D :-D
  • ted na to koukám na YT, první dve hodiny, a vypadá to prekvapive docela dobre, jak graficky tak i hratelností.
  • Ak ma niekto zaujem za 30 eur predam 4 dlc k tejto hre. Dlc som este neaktivoval.
  • No vcera mi prisla hra. Samozrejme som hned vyskusal multiplayer no ale mozem povedat ze je tam sklamanie. Moja najoblubenejsia je black ops 2. Preto dom porovnaval.Vysledok z mojej skusenosti je takito. Hratelnost je skoro ako ghost, grafika sa priklana viac ku black ops 2 ale neni to ono. Tak je to nejak spojene. U mna sklamanie uz po druhy krat. Tak ze sa vraciam ku black ops 2. Skoda ze sa tieto hry nedaju posunut niekomu inemu. Mal by som nazvis tuto a ghost.
  • Corvus
    Může mi prosím někdo poradit s Advanced Warfare? Dají se nějak rozumně přeskakovat videa? Například hned to úvodní... Umřel jsem při skoku a chtěl obnovit pozici a ta se sice obnovila, ale až OPĚT po přehrání celého videa... Změním během hry v options nějaké parametry nastavení, odklepnu to, chci pokračovat v rozehrané hře a OPĚT se mi ale nejdříve přehrává úvodní video... Je strašně dlouhé, nudné a opravdu to nehorázně zdržuje... Apropo hra se nedá uložit kdykoliv chci? Díky všem za rady. Už fakt nevím. Je to strašně otravný.
    • Slouží to k maskování nahrávání na pozadí, takže ne.
  • Po Mw1 a 2 prvni CoD co hraji. Nesmi se u toho premyslet, ale je to prima sci-fi B-ckovej thriller a ja se bavim. Na opacko to nebude, ale svuj ucel u mne splnil. Takove CoD bych na odreagovani bral.
  • hmm, grafika stejná, hw nároky vyšší. Řekne mi někdo co je to za čáry?
  • Recenzia specialne pre singleplayer, ktorej ale hodnotenie nedame, lebo... nie je multiplayer... fail *1*
    • Az si budes moci koupit jen ten singl, tak dame. Cislo bude pozdeji pro celou hru u druhe casti recenze, tedy bude platne i pro tenhle text o singleplayeru. Ten vysla z logickych duvodu, protoze nikdo nebude hodnotit multiplayer po 3 hodinach hrani...
    • Jack1947
      Je to na 8/10 a jsem radší že není číslo i tak je tu od blbečků co to nehráli nablito až až. *3*
  • Docela mě sere ta schopnost skákání a vývojáři už docela přehání s tím kombinování obleků, zbraněmi.... ti co hrají COD už od počátku milují klasiku a né tohle sraní do budoucnosti co nemá hlavu ani patu :)
  • Ludom jebe, teraz samozrejme v HD.
    • KIMCID
      COD 44gb INSTALAČKA A NOVEJ ASSASIN CRED 40gb instalačka.U AC to chápu většinou je hra dlouhá ale u toho CoD to nechápu. *7*
      • Jack1947
        Next gen éra co bys nechtěl. Snad CD? *15*
        • KIMCID
          škoda že to na těch hrách nepoznám že je to nextgen

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit