Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všichni víme, že mulťák bude to samý jako každý rok od Call of Duty 2007, tedy pardon ... Modern Warfare. Známka šla udělit hned.
  • Že jde o pouhých 6 hodin singleplayeru nikomu asi nevadí.
    • Tak kdyby to bylo šest hodin plných zábavy tak s tím nemám problém + MP samozřejmě.
    • Morraw
      Tohle je podle mě vpořádku. CoD je především akční interaktivní film. Mise jsou krátké, akce je hodně. A hra si musí držet tempo. Tohohle nedosáhneš s kampaní 10+ hodin. Musí to být krátké a dohratelné bez nebo maximálmě s jednou přestávkou. Čím delší a roztahanější, ti snadněji se ztrácí ten efekt.
      • Já ti nevím... s těmi tvými přestávkami. Mně trvalo dohrát CoD MW2 půl roku, jelikož jsem si dával opravdu dlouhé přestávky a bavilo mě to i tak velice dobře. Když jsem se vrátil do hry, hned jsem věděl jaký bije a neměl jsem problém.

        A navíc ještě k MW2 byl mod Special Ops, který prodlužoval hraní. To asi bohužel v CoD AW není. Přitom by to byl skvělý kompromis. Příběhová část by měla své tempo a dokončil bys ji s jedním dechem. A pro ty, kteří chtějí víc hodin zábavy, by bylo dobré tímto herní dobu prodloužit.
        • Morraw
          Tak já dohrál na jeden zátah všechny CoD, kromě 1 a 2, které byly delší. A taky jsem chtěl vždycky nášup. Hrálo se to dobře. Ale když jsem takhle dohrál pár posledních dílů, tak jsem uznal, že dohrát to na jeden zátah má něco do sebe. CoD je vždycky taková akční jednohubka na konci roku.

          Ale třeba takovou kampaň v Homefront jsem hrál 4 dny. Vždycky 2-3 mise. A když jsem se podíval na Steam a tam bylo 3h odehráno, tak jsem čuměl. Díky tomu rozkouskování se mi to zdálo podstatně delší.
          • Jack1947
            Já jsem neměl sílu, to dohrát na jeden zátah. *15* Hrozně jsem se unavil, takže to bylo 15misí rozprostřené na 3dny - Pátek, sobota a v neděli zbytek. *4*

            Dobře přiznám se, nestydím se za to - já nedohrál COD1 (jen COD UO ) a snad i COD2 jsem dopařil, dojel sem COD3 (nejhorší díl série).
  • seprah
    vidím, že dno se opět posunulo o něco níž a táboru trollů vládne nový jednooký, šílený max. normálně by bylo lepší ho ignorovat a nechat pomalu chcípnout hlady po reakcích někde v šedým koutě sítě, ale tenhle se asi bude držet zuby nehty... nu což, aspoň si užijem trochu té nízkoúrovňové zábavy, pořád je to lepší, než koukat na Novu.
    • Jack1947
      To je vidět že sem moc nechodíš a neznáš, věděl bys že se tady zneužívají cizí nicky, hojně. Nechápu proč se neregnou max tu dokonce je registrovaný.
      • seprah
        spíš si moc nevšímám trollů, ale tenhle panáček se poslední dobou docela rozjel ve velkým, proto ho zmiňuju. navíc způsob, jakým to dělá, mi přijde obzvlášť nad rámec běžnýho chování.
  • tohle si koupim, az mi za to nekdo zaplati :)
    • si takova pyca uz od narozeny nebo az potom co si dostal kul do zprdele ty cype?
  • kalousek
    Ta grafika je v reálu tak hnusná, že se jedná s přehledem o nejhůře vypadající FPS na PS4 k dnešnímu datu. Modely aut vypadaj jak krabice z papundeklu, mizerný stínování, barevně přeplácaný, o texturách ani nemluvě. I ty Ghosts vypadaly graficky lépe. Nicméně se to nehraje špatně, ba naopak, jen nesouhlasím s tím, že to grafický zpracování nekazí dojem ze hry. Kazí, a to dost.
    • No, je tam fígl v tom, nastavit všechno na max (pozor, je tam je volba extra) a vypnout veškeré cashování (sun rays atd.). Pak je dobrý nastavit super-sampling alespoň na 2X.

      Po tom všem už hra nevypadá ke zblití.
    • Grafika za stavu věci velmi slušná, jen vymazaný gumídek může říct, že ne. Mám dojem, pane Kalousku, že byste měl dosavadní brýle si strčit do černýho kanelu a líp se civět.
      • maros.goc
        Grafika nového cod je tazky priemer
        • Mato1987
          Nehral si to, ale aj tak budeś hundrať a šomrať nad hrou.
        • He7he
          Ale kde ty věci. Velmi pěkná grafika.
          • Tak spousta lidi byla schopna napsat i o Ghost ze vypada dobre, pritom to byla nejhnusnejsi hra za poslednich 5 let. AW ma prumernou grafiku, BF 3 vypada furt o parnik lip.
  • Veskoslav
    Jinak pokud máte problém s procesorem, že Vám hlásí, že není podporovaný, tak už vyšel crack, který to obchází.
    • maros.goc
      :D :D :D
    • Mato1987
      Ešte sa tým pochvál ty zatrpknutý šašo, taký banán by som ti naparil až by si sčernal.
      • Veskoslav
        Až na to ty debilní pako mám legální hru k dispozici. Toto je jenom pro ty, co nemají "správný" procesor. To že tvůj pidimozeček nechápe, to je druhá věc.
        • Mato1987
          Klameš, klameš až sa za tebou práší, ináč ako dobre sa ti hraje dota 2?
          • Veskoslav
            Potom, co jsi za sra*ky napsal dole, tak si tě zařazuji po bok he/he a spol. Nemá cenu se s tebou bavit. Navíc, co má společného Dota z CoD mi zcela uniká.
            • Mato1987
              Veď ale o tom je tu táto diskusia, nie o cracku, pre tých, ktorý nespĺňajú minimálne požiadavky pre hru.
              a vesnickoslav, práveže naopak, hlúpeho zo seba robíš práve ty, vlastne ty ani nemusíš *2*
            • Ja ted nemluvim o tom jestli si tu hru stahnul nelegalnim zpusobem nebo ne ale o tom CPU cracku.
              To jestli si hru stahnul nebo ne je mi uplne volny.
            • Veskoslav
              Dělej ze sebe dál hlupáka;)
            • Mato1987
              Ale no, veď je viac než zrejmé, źe hru stiahol nelegálnym spôsobom, na čo sa tu hraješ.
            • Vsechny jeho prispevky cist nemusis ale obvinovat a nadavat za neco co neudelal taky ne.
              Napises totalni blbost a misto abys stahnul vocas a priznal ze jsi proste napsal blbost tu zacnes kopat kolem sebe jak petilety detsko.
            • Mato1987
              Ideš stále hlbšie a hlbšie, nevadí, pokračuj ďalej :)
            • Veskoslav
              No od slovenského Jacka, co nevidí rozdíl mezi klasickým crackem a tím, co opravuje lenost tvůrců, to opravdu sedí.
            • Mato1987
              Tak to by si ma teda úplne zdevastoval, keby si mi niečo také vrcholne inteligentné napísal. Ináč kde si čo písal môj, že ako si sa k hre dostal? to mám sledovať každý jeden tvoj negativistický výlev a komentár na games.cz aby som sa to dozvedel? *15* Aj tak táraš a fabuluješ piatu cez deviatu.
            • Veskoslav
              Sice už jsem včera psal, jak jsem se dostal ke hře, ale evidentně tvůj pidimozeček bude stále mlít to samé. Mimochodem řekni mi, co je špatného na cracku, co opravuje "nevhodné" procesory? Ten crack ti neumožní spustit nelegálně staženou hru. To jenom tak na okraj. A kdybych tě chtěl urážet, tak tě pošlu někam do horních uher.
            • Mato1987
              Ajáj, asi som trafil klinček po hlavičke, keď sa už uchyluješ k urážkam. mimochodom píše sa "s" nie "z", ale to ťa v tom závale hnevu asi ani nejako hlbšie nezaujímalo. Hru si si nelegálne stiahol ale odvažuješ sa ju aj napriek tomu kritizovať, je mi z teba na zvracanie.
      • Magister_Peditum
        Nechápu za co? Že někdo opravil chybu vývojářů? Vždyť neříká, že si stáhnul celou hru... *7*
        • Mato1987
          Tak tomu neverl, taký zatrpknutý krypel by peniaze za cod hru nemínal, ti garantujem, že si hru nelegálne stiahol.
          • no a co tak si to stahl, vyhodit za tohle prachy uz chce fakt odvahu. ty si asi v zivote nic nestahl co? ja stahuju na zkousku bezne, treba ghost sem stahl hral 30 min. a letelo to z disku a usteril sem penize a i svoje zdravi, protoze dat za takovou hru pres litr to by me asi trefilo.
            • Mato1987
              Ale to je v poriadku, keď chceš ušetriť prachy tak ti ani nič iné nezostáva, ale ty si aspoň verejne tú hru nekritizoval ako narozdiel od tunajšieho miestneho schizofrenika a večné sťažovateľa vesnickoslava.
      • Co to tady meleš ty polomaďare, normálně jen napsal, že existuje patch na slabší cpu, což je pravda, nechápu tvoje příspěvky, občas napíšeš něco normálního a v zápětí takovou hovadinu.
        • Mato1987
          Ale no, prečo používaš zase iný pseudonym vesnickoslav a načo je dobré zase vnášať do diskusie túto detinskú ultranacionalistickú debatu pre chorobomyselných?
          Veď z toho čo tu teraz píšeš, to je jedno pod akým pseudonymom, tak je z toho viac než zrejmé, že si hral pirátsku kópiu hry a tým pádom akákoľvek kritika je od takéhoto človečika, čo nelegálne sťahuje hry úplne ale úplne irelevantná.
          • od kdy kdyz clovek hraje s crackem automaticky znamena ze hraje piratskou verzi hry ? ja dohral originalku assassins creed 2 s crackem kvuli ubi serverum, dneska je to proste normalni ze se v nekterych pripadech crackujou originalky.
            • Mato1987
              No to je v pohodičke, mne známý priniesol kokaín a šnupali sme do rána.
            • No vida a mě crack donesl známý, který měl stejný problém, tudíž my odpadlo nesmyslné hrabání se na foru, pak v souborech hry atd. Zkrátka tam kde to nejde oficiálně bohužel..
            • Mato1987
              Nie je to žiadna veda, diskutujeme a ide hlavne o to, že hra išla aj bez použitia pirátskeho .exe súboru, stačilo zmeniť pár vecí v konfiguračnom .ini súbore tak ako písali na oficíalnom fóre.
            • To asi je ale já si koupil origo na steamu a ten nešel..jestli to pak řeším tak nebo jinak je snad úplně ale úplně jedno...nechápu o čem tu furt diskutuješ..mě zajmá důsledek a to je to že hra konečně šla.
            • Mato1987
              Je rozdiel použiť pirátsku verziu .exe súboru a je rozdiel zmeniť zopár nastavení v konfiguračnom .ini súbore.
            • Sem si to asi vymyslel..
              A crack není workaround Mato? To je snad úplně jedno ne? Zkrátka steam verze my na 64 bit Win 7 ani Win 8.1 nejela takže bylo potřeba to řešit..jedno jestli crackem nebo nějákým workaroundem..
            • TheGGG
              ale p!ču neběžela. F3 GOTY jsem nedávno kupoval ve slevách na steamu a na win7 64 běžela bez problému. Všichni jste tady piráti.
            • Mato1987
              No F3 bežal najlepšie pod xp, keď som ho prvýkrát hral. mimochodom na oficiálnych fórach je pridaný aj workaround pre f3 pre tých čo hru hrajú pod win 7 alebo win 8.1 tu http://forums.bethsoft.com/topic/1465357-installing-fallout-3-with-windows-78-and-xp/
              žiadny crack nepotrebuješ.
            • Já třeba musel krekovat steam verzi fallout 3 protože ani na win 7 ani win 8.1 neběžela..čiže vyklidni!
            • Mato1987
              ubisoft hry sú výnimkou, kvôli ich otrasnému systému, ja tiež kvôli otrasnej českej lokalizácií som si musel na internete nájsť anglickú lokalizáciu a prepísať s ňou súbory v uplay priečinku aby som mohol hrať hru v angličtine.
  • Dohráno. Zítra už si nevzpomenu. 3 hodiny to jakžtakž zabavilo. Finální verdikt 4/10.
    • Jack1947
      Zato my si predátora bohužel budem pamatovat navždy, RIp. *12*
  • Ted jsem to dohrál. Žumpa.
    • To musela bejt hrozná hra, když si to musel dohrát *7*
    • A kradlo se dobře? Sakryš, doufám že ještě v naší generaci se dožiji takové chvíle, kdy internet bude opravdu sledován a stáhnutí ilegálního obsahu bude považováno jako závažný trestný čin za který pudeš sedět!
      • Tak určitěěě.... Opravdu pasy sem, pasy tam.
        • Kdyžtak se to píše "pussy" *3*
          • Ty ses kus blba :-D
          • hnupe :)
  • Někdo tady asi neměl knedlíky na udělení hodnocení aniž by tam míchal mulťák *15*
  • Jeste jsem nehral, ale na recenzi me pobavilo:
    Stavět však v koridorovce, kde je všechno dopředu připravené, konstruktivní kritiku na hodnocení AI je spíše nemožné. Jak se říká, kdo chce psa bíti...

    No pokud si pamatuju, tak F.E.A.R. je koridorovka, ale AI tam byla skvela. Uz pred temi x lety.
    • TheGGG
      Skvělá, to je trochu silný slovo. FEAR jsem hrál a mohu říct že i když hra a story je boží, AI není o moc lepší než ve zbytku her z žánru. Už zase ta nostalgie.
      • AI tam narozdil od CoD hybe a hleda cesty kudy se ti dostat do zad. Ja bych rekl ze to je proti CoD modelu AI ala Virtual Cop docela velkej rozdil.
        • Jack1947
          Urazils Virtua cop, barbare.
        • TheGGG
          Jednou dvakrát tam nepřítel udělal kotoul, nebo tě obešel a už se z toho dělá nějaký zázrak. O moc lepší než zbytek to není.
          • Hmmm jsi uplne mimo ale pritom jsi psal ze jsi FEAR hral... zvlastni.
            • TheGGG
              hrál a nejsem omámenej nostalgií.
    • Treba mi je 16 a FEAR nikdy nehral tak nema s cim srovnavat.
    • Veskoslav
      Autor nejspíš nehrál. I ten nový Wolf a jeho kritizovaná AI je zcela jinde než tady. (Zvláštní, že tam se AI mohla kritizovat)
      • TheGGG
        Wolf a AI LoL, to je dobrej joke. V AW alespoň když tě vidí tak střílí.
      • Jsem si po dočtění říkal, že snad v koridoru musí být AI na precizní úrovni ne?
      • lol, ve Wolfovi A.I není, proti A.I ve Wolfovi jsou enemací v CoD einsteinové, takže se zase uklidni paníčku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit