Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsou v tyhle fazi hry prachy jeste k necemu? Mam uz uplne upgradnutou lod, spoustu mechu na prodej v zaloze a platim mesicne plnou palbu a mam pres 6M
  • Ahoj s recenzí celkem souhlas. Osobně mam 4xAsault mechy, Atlas II,Atlas,a dva Highlandery, mise porad to samé dokola opakujici se mapy s nepritelem skoro vzdy na stejnych pozicich, I ty nejvetsi mechy jsem schopen sundat ne jednu nebo dvě salvy na CT..Jediná motivace v kampani už je jen zvedani prestiže u frakcí, jinak už celkem nuda, Prijde me to jako zdaleka nedodelaná, nebo uspěchaná (odfláknutá) hra.

    Jinak preferuji Salvage, Mechy a součásti mě vydělají více než Odměny finanční
  • Obihani se vetsinou nekona a kdyz tak jen v maly mire. Navic obehnout zada mazlikovi a dat mu salvu znamena ukazat zada mymu sniperovy a LRM boatovi a k tomu vsemu ma vepredu jeste kamarada co ma 3 ML a 3LL a to nepotesi velke ani male.
  • Mad Cat je proste ikona ten musi byt :-)
  • Nuz parafrazoval by som recenziu...aj v Mechcommanderovi slo planovat rozne prepady, minovat cesty , ale naco, ked najlahsie bolo navesat na mechov najtazsie zbrane a rozcupovat supera. Tie moznosti co pise Morthe tam proste su, k tomu melee, DFA, komba mechov s pilot skillmi, ktore su dalej ako bolo v Mechcommanderovi a v realtime.
    Osobne dufam, ze zmenia obmedzenie na 4 mechov, co by nemuselo byt vobec zlozite a vahovy limit by sa dal krasne zaviest na kapacitu Leoparda, ktora by bola upgradovatelna pocas hry a do jeho limitu by som mohol napchat mechov , kolko by som chcel.
  • PPC hreje jako blazen a muze minout, rakety jsou takovy ,,vrabec v hrsti,, solidni dmg, vzdycky nejaka zasahne cil, LRM maji ultra dostrel a hrejou v pohode. SRM jsou taky skvele...super dmg, dostrel jako medium laser takze se fajn doplnuji a hreji taky v pohode. PPC vs AC nejak se nemuzu rozhodnout, ale AC mi prijdou lepsi
  • Ghost47
    Ony hlavně kromě poškození dost rozhodí stabilitu... 4 salvy z LRM15 (dva Catapulty) a cokoliv jde k zemi. Takže zbývající dva si vybírají, kam to nepřítel koupí.
  • Ghost47
    Catapult je, Marauder chybí protože je to jeden z designů co se kolem nich pořád soudí kvůli právům a zbytek je klanová technologie, na to dojde až za 25 let...
    Jestli se bude dařit, tak snad na klany dojde v datadisku (taky chci MadCat v hangáru, počítám že jako každý, kdo hrál Mechwarriory)
  • Na blízko a ac20 bych se bál, že mě Ostatní oběhnou a dost poškodí.
  • A jsou pak ty LRM silné? Nebo se to ppc nevyrovná i PPC má velký dostřel a ta první mapa je dost malá
  • S tím ale, že většina AI mechů má vlastní vyhodnocení situace. Většinou přesné. Malý mechové jsou jak fretky na speedu a ty těžší jdou full Rambo. Spíš horší je fakt že AI nerespektuje tvůj loadout a netrpí na omnivizi což trošku ubližuje obtížnosti. Tím nemyslím, že by měla střílet přes celou mapu, ale ve chvíli, kdy nevidí na mecha pro ně neexistuje, což dělá ze snipermechů godlike monstra.
  • Tak co to je hru? Když tam tohle nemají. Je tam aspoň Catapult?
  • No mam PPC+Gauss Zeuse kterej se dokaze docela dobre jeste s LRM supportem se sniperama vyporadat a navic ta AC/20 nema o tolik mensi dostrel na ML + mam jeste jednoho Black Knighta postavenyho jen na laserech co dost pamaha se scoutama a dohromady s touhle bestii jsem snad nikdy nemel problem nekam se dostat. Ale je pravda ze obcas jedno kolo objetuju a davam sprint.

    Mechcommander byl jeste jinej. Prislo mi ze prostredi nebylo tak clenity a proste clovek vzal nejtezsi mechy, nalozil na ne PPC co se veslo a sel dopredu...
  • Skoda. Diky za odpoved. :)
  • Ghost47
    No, říkalo se, že Commando je jejich pokus o power armor :)
  • MadCat není, ShadowCat taky ne, ani Marabu. O Gausu nebudu prozrazovat.
  • Nejlepší je "Glitch" *1*
  • Kdyby to bylo na konzoli, tak to ma velikost jednotek podle pixelu na televizi. *3*
  • Tahovka na závadu není, na závadu jsou špatné herní mechaniky. I v tahovce lze využívat s výhodou malé rychlé jednotky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit