Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jj jedna postava nosi hidzab! Neuveritelny! Nejvtipnejsi na tom je ze 10 let nazpatek by se nad tim nikdo ani nepozastavit.
  • určitě lepší než frostpunk, který tu dostal 8/10.
  • Um, Harebrained schemes univerzum Battletech nevytvořili pro tuto hru, to existuje už víc jak třicet let. A multikulturnost v scifi není nic nového.

    Nikdy nepochopím lidí, co se ohánějí termínem SJW jen proto že všichni postavy nejsou bíle... neříkej mi, že jsi jeden z těch lidí, kteří považují to, že si ve hře můžeš nastavit nebinární zájmeno, za strašlivou vadu a důkaz toho, že ti rvou SJ do chřtánu.
  • Castecne musim s recenzi souhlasit. Ta hra proste ma svoje chyby a preckat tahy nepratel kdyz jich proti sobe mate 12 je nekdy opravdu o nervy ale pres to vsechno musim rict ze me ta hra neskutecne bavi. Nevim presne cim to je ale opravdu dlouho me zadna hra tak moc nechytla.
  • Uhýbání mi místy přijde dost random. S rychlým mechem dám sprint, mám asi 6 úhybů a schytám hned první PPC od enemy robota. A to dost často. Radši si znovu dám MW Mercenaries.
  • Mě to náhodou docela baví :-) Hodně věcí v recenzi je pravda, ale kupodivu mi tenhle systém z Xcomu pro Mechy sedí líp tady. Xcom jsem hrál několik hodin a pak jsem se nasral a smazal to... očekával jsem něco ve stylu UFO nebo Jagged Alliance a byla to velká chyba. Co je na tomhle Battletechu trošku debilní je, že je opravdu poznat, že hru dělala banda SJW. Jedna z hlavních postav nosí hidžáb a u popisu planet je vždycky nejdůležitějším jak jsou strašně multikulturní. A jakože nejhorší je Draconis Combine, kterej vychází z Japonců, kteří si chtějí zachovat čistou kulturu. Vtipný. Ale když člověk nevnímá politické školení mužstva, tak to má spád a člověk se těší na dalšího mecha a zajímavou misi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit