Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A pomůcky jsi měl vyplé? Doporučuju ti do hudu přidat ukazatel zakázaných pomocníků- tak nebo tak jedeš hezky :-)
  • Lukass
    Mas Project Cars
  • Ještě na to koukám, zkusím zjistit, za kolik to dává on :-)
    A je to tak nějak podobně - manželka i dítě musí občas počkat, když tátové sednou za volant :-)
    BTW: Kvůli Assetě jsem si koupil i Oculus Developers Kit 2 cca před rokem. Ale není to úplně ono. Ještě tam jde vidět mřížka displayů :-) Daleko lepší využití pro něj mám u DCS World. Ano i letadel jsem fanda :-)
  • Mimochodem, tady je moje Nordschleife. 6:24 ve Ferrari. Není to uplně top, ale já jsem jen ten "Logitecháč"....
    https://youtu.be/d12tfL0Q9Aw
  • No, to bude jeden z těch, kteří oznámí své manželce, že "o víkendu mají závody"....
    Což znamená, že někde na nějakým serveru je naplánovanej závod na víkend, už 3 měsíce dopředu, na kterej se musel probojovat přes 3 kvalifikace... A ten víkend se - bohužel - bez něj jeho manželka opět bude muset naprosto a úplně obejít. *3* *14* heh... známe... už mě taky lákají... :)
    To musí být potom teprv extáze... a ten tep při startu... *3*
    Ale pojďme si dát radši kolečko v Need for Speed a odemčít si nový úsek trati a odemčít nový vzhled křídla a kol... heh
  • Svatá pravda.
    Kolega má v Assetě ve steamu najeto přes 400 hodin, má na to sestavu od Fanatecu za 70tis. a jeho slovy: "Pořád si připadám že to neumím, ta hra mě každou jízdu školí" :-) Je to prostě luxusní simulace a koho nebaví to ostatní okolo - právě třeba nastavení vozu před jízdou, tak by si měl zapnout Dirt Rallye ;-)
  • Já vím, že autor psal o verzi na konzole a já sám hraju na PC... Pokud je to tak, že ten stáhnutelnej obsah je pouze na PC, tak ten bod beru zpět. - nemám tušení, jestli to jde. Konzole jdou mimo mě.
  • Pravda iRacing jsem zapomněl, ale to je na předplatné a dá se to hrát jen on-line? Takže cenově to vyjde daleko hůře, než Asseto. Ale simulace je to dobrá, to máš pravdu.
    Rfactor 2 ujde, jízdní model mne ale tolik nepřesvědčil - a také odezva do volantu a pedálů je tam velmi špatná. To samé platí u SCE.
  • Jak navštěvuju a pročítám tenhle web rád, tak ale teď musím zareagovat...
    Autor zjevně poněkud ustřelil v tomhle případě. Už to bylo asi řečeno všechno v jiných komentářích, ale přece. Uvědomuje si autor vůbec, co recenzoval? připadá mi to, jako kdyby očekával Need for Speed a dostal do ruky AC.
    Jen letmo...
    - MENU - ano, stojí za velký prd (po změnách/updatech za trošku menší prd..), ale to v téhle hře vůbec nemá smysl komentovat. Existuje dokonce "manager" - stáhnutelnej program, se kterým se ta hra jako taková už vůbec nespouští. Člověk si to nakonfiguruje ve windows, a ten manager ho prdne přímo na trať...
    - OBSAH - ano, a opět - stojí za velký prd... pár tratí a pár aut... JENŽE - má autor páru o komunitě?? Díval se někdy na stránky napč. racedepartment.com ???
    Mě taky s*re jejich cenová politika... Koupil jsem pouze Red Pack (Dream packy jsem měl už v bundlu na steamu) - ale!!!! - za toho půl roku už jsem si postahoval toliko věcí, že teď moje složka s tratěma obsahuje asi 120 položek a aut mám taky mraky. Těch modu je spousta, zdarma, a pokud se člověk trošku začte a stáhne ty správný, tak jsou víceméně strvnatelný s původním obsahem. A zcela zdarma (pokud teda nehcete posleat autorovi "na pívo")
    - Co mě zarazilo, tak ta autorova fráze "občas musí dokonce člověk sáhnout na nastavení auta"....... S promínutím, ale tohle je NAPROSTO úsměvné.... Jelikož se jená o simulátor, člověk musí sáhnout do nastavení auta pokaždé, a to před tím než vůbec vyjede. Rozdíl v nastavení např. na Monzu vs. na Hungaroring je ABSOLUTNĚ odlišný, a pokud autor sahá do nastavení "jen občas", tak se nedivím, že nepociťuje satisfakci - a tady k poslední minikapitole...
    - HERNÍ SATISFAKCE - autor by si měl uvědomit, že to, o co v téhle hře jde, je jezdit jezdit jezdit a ještě jednou jezdit... A po hodinách testování, a upravování car setupu, ve finále stáhne svůj čas o jednu blbou desetinu vteřiny. A ta hra je udělaná tak, že tohohle člověk může dosahovat. Už to tu taky bylo řečeno. Autor tady píše o "jakýchsi majitelích volantu od Logitechu"... hahaha... Ano, já jsem jeden z nich. Ale autor by si - opět - měl uvědomit, že tuhle hru hrajou chlapci s nářadím za deseti až statisíce Kč... Doporučuju navštívit stránky ricmotech.com anebo další.. Těch výrobců je v dnešní době už mraky.
    ... takže shrnuto - Ať se na mě nikdo nezlobí, ale tady hmátl autor naprosto vedle, a hry tohohle typu bych doporučoval zadávat fanatikům, a ne "hráčům PC her"...
  • ad 4) iRacing, Rfactor 2, Stock Car Extreme?
  • Pravda. A o tratích ani nemluvě. Která hra je má vymodelované s milimetrovou přesností? Každá trať ve hře je modelována pomocí laserové technologie a přesně odpovídá realitě. To také stojí dost peněz.

    Her s auty mám spoustu. Žádná ale nemá dobrý jízdní model a zvuky stojí za starou belu...
  • Jen pár poznámek:
    1) Assetto Corsa je simulátor tělem i duší, konzole je na arkády...
    2) Assetto Corsa na volantu od Logitechu? Možná na G27 pro začátečníky. Zkuste to někdo s Fanatecem a pak uvidíte...
    3) Single player? V simulaci? Vážně? Ta hra je o autech, ne o příběhu...
    4) Napište mi o jiném automobilovém simulátoru. Dirt Rallye? Vždyť tam projedu pravoúhlou zatáčku ve 250km/h... Ze starých her se dá mluvit o LFS a o Richard Burns Rally. Z moderních her nelze jmenovat žádnou...
    5) Málo aut? Assettu mám koupenou od jejícho umístění na Steamu + všechny DLC a ještě pořád neumím jezdit se všemi auty a k některým jsem se ještě ani nedostal :-)
  • Sorry, ale já nechápu, jak tu někdo může brečet nad cenami DLC, vždyť oproti iRacingu nebo Raceroomu, je to skoro zadarmo. Musíte počítat s tím, že oni si většinu těch aut opravdu osahají ve skutečnosti, mají je na okruhu, nahrávají k nim nové zvuky a komunikují s výrobcem, aby všechny fičury fungovaly tak, jak mají. Není to jako ve Forze, kde jen koupí 3d model, fyziku tam naťukají za 20 sekund a dají tam nějaký random zvuk podle toho, kolik válců má motor.

    Ty auta v AC se chovají opravdu realisticky a není to jen dobrou fyzikou, ale hlavně tím, jak si vyhrají s každým autem po technické stránce
  • SugarCoffeeTeaRumBoom
    Tu je to v príspevkoch zas kvalitný cancer
  • SugarCoffeeTeaRumBoom
    Ukazuje sa, že ani imbecila naučiť písať nebolo najlepšie riešenie. Tieto cancer príspevky proste milujem...
  • autor k tomu v prvé přistupuje v kontextu dvouletého zkoumání. V tom AC zkrátka zklamala.
    V druhé řadě pak autor předpokládá dvě věci: 1) že konzole jsou mainstreamové (a to má pravdu); 2) že milovníci simulací radši utratí méně peněz za konzoli, než za PC, z důvodu vysokých FPS (a to se mi zdá taky jako správná úvaha). V tom AC opět zklamala.
  • autor k tomu v prvé přistupuje v kontextu dvouletého zkoumání. V tom AC zkrátka zklamala.
    V druhé řadě pak autor předpokládá dvě věci: 1) že konzole jsou mainstreamové (a to má pravdu); 2) že milovníci simulací radši utratí méně peněz za konzoli, než za PC, z důvodu vysokých FPS (a to se mi zdá taky jako správná úvaha). V tom AC opět zklamala.
  • dotaz pro autora rec.:
    za předpokladu, že mám doma PS3 i PS4, bez volantu (ano, neprahnu po dokonalé simulaci; ano, nemám rád arkády), nemám PC, je lepší jít do AC, nebo do Gran Turismo 6? *4*
  • jde o to, ze autor k tomu pristupuje podobne, jako by sel do kina na Conjuring a potom v recenzi na film celou dobu brecel, ze to neni rodinny animak urceny i pro male deti.
  • Jo a které? Mimo to je toto srovnání dost mimo mísu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit