Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak k Assettu. Rad si zajezdim jakoukoliv zavodni hru. At je to Need for Speed nebo Assetto. Clovek si jen musi v hlave predem urovnat do ceho jde a pak si to uzije. V clanku souhlasim s par vecma, ze ta hra nenabizi takovy obsah .ano, to je na Assettu spatne a kdyz pak vydaji season pass, kterej ma 5mb, takze vsechen obsah uz je davno od vydani ve hre, jen holt musite vysolit dalsich 8 stovek, tak bych blil.

    Ok, ale co me vzdycky vytoci, je recenze samotna. Me prijde, ze recenzi na zavodni hru pro jistotu vzdycky dela nekdo, kdo k zavodeni nema absolutne vztah. Uz jen to, ze si na konzole dovolili vydat zavodni hru bez Private Lobby a ze recenzentovi na zavodeni s cizincema neprijde nic divnyho, tak uz podle toho si dokazu predstavit styl jeho jizdy...Jezis, kritizovat hru za to, ze je to tezky? Pane boze, takhle se ty auta chovaj, konecne mate moznost si zajezdit hru, kde se auta chovaj tak, jak by mely a ono je to najednou moc tezky. Tohle je hra pro ty, kdo maji radi zavody a simulatory. A kdyz uz si na obalu clovek precte SIMULATOR, tak si tu hru koupi s tim, ze je to simulator. Kazdej, i vyjezdenej hrac potrebuje x hodin treninku s kazdym autem, aby se szil, udelal spravny setup....Tohle je proste hra, ktery musite venovat cas a musite pochopit, ze hra obsahuje zavodni specialy ve vsi surovosti a to, ze se s tim clovek pere, to je ta nejvetsi vyzva a pozitek. Bohuzel uz jsem presvedcen, ze krize zavodnich recenzi na ceskych webech bude donekonecna pokracovat, ale stejne se u kazde nove recenze nastvu a ztratim 20 minut psanim zbytecneho komentare, ktery nic nezmeni. no nic...
  • Tahle hra je fakt demo.
    Koupil jsem si ji už před časem.
    Dneska (pod vlivem článku) jsem se zase připojil a:
    jestli něco trpí DLC morem je to Asseto Corsa.
    Porsche - DLC Auta - Ferrari FXX, PRAGA (!!!!) a mnohá další atd. DLC Nürmburgring Nordschleife - DLCMám i Project Cars a tam mi příjde že je teda víc aut, tratí a tak - a nedokupuje se nic.
    Nemám problém s daťáky nebo DLC - ale musí to stát za to. Tady dáte sedm euro za každý další pack s autíčkama nebo tratěmi. Takže je to fakt spíš demo...
    Grafika je taková divná (dneska jsem jel novou trať někde v Itálii, plnou serpentin, na skalách textura jak z roku 1999), auta pěkná ale....
    Na Asseto Corsu jsem se těšil, ale prostě.... ty DLC jsou mor....
    Kde jsou ty doby kdy jste si koupili hru měli v ní několik stovek nebo desítek aut, spoustu tratí a byla to zábava... Naposled mě z těch echt závodních bavil první shift, myslel jsem že Asseto i Project Cars budou podobné...no nevím....
  • Jack1947
    Kdo čekal že simulátor ( no dobře více simulátor) na konzoli bude taky hratelný ten se jak se zdá mýlil až moc. To je pomalu jako říct že konzole sice by utáhli ARMU jenže hrála by se dost blbě... tak to tam radši ani nemaj vlastně nemají ani nic podobného *3*
  • Jack1947
    Aha, no ale to se dá vypnout ne?
  • Další důkaz, že gamepad není ideální pro všechny hry. Ale strhávat za to hodnocení je trošku úlet...
  • Draken69CZ
    The Crew byl/je/bude absolutně super, dyk LV tam má přes 500+ hodina a ten nehraje jen tak něco a už vůbec ne konzolové blbosti.
  • Veskoslav
    A na čem to autor hrál? Takto to vypadá, že "typický" arkádový pařan, co teče z jízdního modelu v poslední Forze, dostal do ruky simulátor a přistoupil k tomu jako k arkádě a hře vyčítá takové blbosti jako vzhled menu. Jo na co je mít skvělé menu, když hra je pak o ho*ně viz poslední The Crew. Asi málo světlišek, twítečků a málo fejsbučku, hvězdiček za vítězství a pomocné čáry na to, jak projet zatáčku:) Recenze mi přijde jako příliš kritická. Kdyby se hodnotili stejným stylem i arkádové hry, tak polovina by musela mít horší skóre a odpovídající text k tomu.
  • Já s textem recenze vcelku souhlasim.
    Vzdy jsem hral jen arkadove zavody - ruzne dily NfS, DriveClub, Forzu. Dokud byl obsah a dobra grafika, tak me to nejakou dobu bavilo. Nicmene Assetto Corsa me bavi uz pres tri roky jen svym jizdnim modelem a ne a ne prestat ...
  • Já taky nevím kdo to je a ani to nechci vědět, protože kvalitu článku to nezmění.
  • Příšerný článek. Assetto Corsa je především o požitku z jízdy a pokud to někdo hraje na čemkoliv jiném, než kvalitním volantu, tak je padlý na hlavu. Ze všech současných simů, má tato hra podle mě nejrealističtější fyziku a o ní to prostě je.
    Ve které jiné hře si můžete užít dokonale zpracované Porsche 917 na dokonale laserově scanovaném Nurburgringu a chvíli se cítit jako Steve McQueen?

    Kdo chce zábavau, vyhrávat bonusové auta a hnát se za nějakýma nesmyslnýma statistikama a dostávat za to zlaté hvězdičky, tak ať hraje Forzu *3*
  • Hanzales
    Právě... těch aut je mraky, spíše tratí je málo, ale dost jich je super od komunity.
    A ty oficiální auta, to je něco jako ty vymazlené v GT5/6, ale tak 3x tolik. Oficiální data, vytváření dalších komponent v engine, aby to umělo simulovat různé nové technologie a požitek z jízdy na laserově nascanovaném Nordu je pak s jakýmkoliv Porsche k nezaplacení.
    No a teď si vem k tomu píchnout ten PSVR, pustit do něj regulérních (nedopočítávaných) 120fps - tady se to teprve LV opravdu hodí ;) - a zážitek ultimátní. Pak už nějaké jeté accutatory z ebaye a maximální entertainment aniž by to stálo majland zaručen :)
    Taky věřím, že spousty lidí co mají konzoli a volant (mají co znám většinou i sedačku) si AC užijí a na PS s tím PSVR jestli je/bude? tím spíš!
  • Ja mel k obedu housky.
  • Hanzales
    Tak to jsem rád že to valím na kompu od toho tech preview :) Pravda, AC jezdím hlavně online, ale dám si i randoom závod (kombinace tratí a aut je i s těma lepšíma modama obrovská). Nebo zdolávat nějakou A-B trať. S AI mám poslední dobou zkušenosti lepší a s online protivníky na serverech typu ALOOG taky :)
    Takovým tím immersion mně v tuto chvíli ale bere nejvíce asi Automobilista. V závěsu zase R3E, bo zvuky a taky docela fajn jízdní model a prostor je i pro PCars, Dirt rally atp.
    Nicméně docela jsem zvědavý na GT Sport, což bude asi kopanec do koupě PS4 (her už je konečně taky dost) a co jsem zkoušel u kámoše PSVR, tak to není vůbec marný a podle všeho to jde (a půjde líp) používat na PC https://www.youtube.com/watch?v=fSFkU2Ep7S4
    No a Xbox... vzhledem k tomu že Forza se dá pořídit i na PC tak mně pardon nechává stále chladným :)
    PS: Assetto budou stále vylepšovat samo i na konzole a určitě opravy, úpravy a přidávání funkcí jen tak ještě nezabalí... Taky koupit se to dá i za rok ;o) Ale mně už to třeba bavilo i před třemi lety.
    Edit: Bobe, co jsi měl dnes k obědu?
  • Holt ukazuje se ze srandakrabicka (lowzole) a packovac neni pro hrani to nejlepsi reseni. Peasanti se probudili do reality...
  • "Rubber band" je to nejhorsi co muze v zavodnich hrach byt. (V zasade jde o to ze svym protivnikum nemuzete ujet ani oni nemuzou ujet vam, protoze je AI udrzuje kolem vas, pokud jste jim ujeli tak je teleportne za vas a pokud treba havarujete, tak je zabrzdi :) taky se tomu rikalo catch up. Zvlastni ze z recenze absence rubber bandu vyzniva jakoby slo o nedostatek
    Jinak usmevne ze projednou si na spatny port stezuji konzolisti, dosud tomu bylo naopak. Alespon vite jak to chutna:)
  • Tak trochu si vybavuji, ale co z toho když recenze je psaná ve stylu, která nehodnotí moc samotný simulátor, ale spíše to jak se hra liší od mainstreamu.
  • já to taky nevim, osviť nás *1*
  • Alex81
    :-) Asi nevíš kdo je Vašek Rybář, a jeho vztah k autům;-)
  • To je tak když mainstreamový hráč se snaží "objektivně" recenzovat automobilový simulátor. Je to stejně nefér, jako kdyby profesionální automobilový závodník shazoval jízdní model v jakékoli Forze,Gran Turismu...Ano je to pro úplně jinou klientelu, než je běžný hráč. Kariera? haha, vzhled menu? haha no tak.. Akorát mě vždy trochu rozčílí to, že je kritika k počtu nabízených aut. Tohle není jeden výchozí model 20x přeskinovaný jako u arkád, kde se dají také vytvářet jako DLC relativně rychle (jenom ta licence). Vůbec mi nevadí, když půl roku například spolupracujou z automobilkou Porsche a potom vydají tři DLC s 20+ špičkově zpracovanými auty se záběrem několika desetiletí historie automobilky. O tom to je. Ano, kdo nechápe bude zklamán, tak to prosím je. Škoda, že o tom je skoro celá recenze a přitom hra je hodnocena jako od mainstreamera s gamepedem přirostlém k ruce. Jinak mám zkušenosti z PC verzí, přeci jenom tady je potřeba 144 FPS :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit