Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tady nikdo neprodává alfa verzi, ale je nabízena možnost si ji zahrát, pokud si předobjednáš plnohodnotnou hru, což dřív nešlo... toto je naopak vštřícný krok.
  • Celý tenhle článek je absolutně k ničemu, protože neříká vůbec nic o plynulosti hry, což byl jeden ze zásadních problémů A2. Vím, že je to alfa verze, ale když se dneska vývojáři už chystaj prodávat dokonce alfa verze (podle mě je to trestuhodná drzost, akorát pitomí hráči jim na tohle skočili), pak by se měla hodnotit i technická stránka hry.

    Pamatuju si ty časy, kdy se prezentovala A2. Vypadala skvěle! Poté jsem si jí tedy sehnal a zkusil rovněž a po grafické stránce to bylo úplně něco jiného, než se prezentovalo ve videích a když člověk zkusil i na tehdy nadprůměrné sestavě vyšší nastavení, škubání hru dělalo naprosto nehratelnou.
  • Sakra alfa verze.A to si vzpomínam jak po zavření 2 vývojařů na "dovolené" v Řecku vykřikovali diskutéři a ne jen oni jak je hra těsně před vydáním, že se už v ní nic nezmění, že tam byli na opravdové dovolené (ne fotit a vyrábět materialý pro hru) a tak :)
  • filias
    Afghánistán i Irák dobyli Američani rychle. Jen nebyli schopní a ochotní zabít každého muslima s AK-47.
    Dnes se nepoužívají brutální metody na potlačení odporu, které prováděli Japonci/Němci za 2. světové války.
  • Jak píšeš dobře - v recenzi hry se tohle propere. Ale každopádně ve zmíněných směrech jsem už teď cítil zlepšení.
  • Na čem jsem hrál, je napsáno výše v diskuzi, FPS jsem neměřil, ale po letech praxe mohu říci, že to šlapalo plynule. Ostatní hodnocení si ponechám na plnou verzi, tohle je apha
  • Hrál jsem to na počítači, dejme tomu nazvaném podle výkonu jako střední s I5 procesorem a že bych viděl rozdíl, to nemohu říci. Běželo to na High detaily.
  • Konečně normální pohyb, to se mi líbí. Ikdyž ty dřepy a mezidřepy mi připadají až příliš stožité. Myslím, že by líp fungovala interakce s překážkou podobně jako ve Far Cry 3, kdy je postava normálně skrytá, ale po zamíření vykoukne a lze ovlávat úhel výhledu.
  • bacha tohle je nejvetsi simulace a nejlepší hra na svete a kdo nesouhlasí není čech
  • bav se se mnou až vyrosteš, že ti dala nejaka trapna nana a ze to povazujes za vrchol svyho zivota na me dojem neudela
  • tim jsem myslel "fluf a"
  • Ghost47
    Všechny datadisky jsou v placené verzi tj. s texturami v plném rozlišení, takže budou.
  • proč degen? zase jenom dalsi blbej trol co nema nic rict k veci
  • tak to mě docela překvapilo, dík za info a ta full Arma 2 compelt edice za 15 eur budou v tom i ty lepší textury pro DAY Z?
  • Ghost47
    Kompletní vydání dvojky se všema datadiskama (takže vše, co je potřeba pro DayZ) je teď na steamu za 15 euro... než někdo napíše zombíky pro trojku, tak to bude ještě nějakou dobu trvat...
  • smejki
    "fiktivní podmořskou puškou"
    Co jsem se naposled koukal, tak se ve hře používá http://en.wikipedia.org/wiki/APS_underwater_rifle Ale je možný, že je tam ještě něco navíc
  • aha, tak to si počkám, na DAY Z 2 by Arma 3. V Day Z vidím o něco větší zábavu než v klasické armě
  • Podle me ne, protoze DayZ je modifikace pro Armu 2, takze nevidim duvod, proc by jsi ji mel dostat zadarmo :)
  • dotaz, když si koupim teď na steamu Arma 3 Alpha za 24 ojru, budu mít k dispozici přístup do DAY Z?
  • Pete.palis
    aha, teď koukám že nic u mě *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit