Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Můžeš poděkovat tomu kdo vynalezl atomovku.
    I když to je drsné tak je to fakt.
    Protože USA i Čína mají hodně atomovek a nikdy nemá 100% fungující systém jak se sestřelit (co víme) tak je strašně malá šance,že bude válka. Možná bude lokální konflikt ale ne válka. Jaký blbec by útočil na stát aby ho zabral když ví,že mohou použít atomovky. Pak ten kdy by vyhrál by byl tak zničen,že by byl stejně v pr... Ani šílenci za studené války je nepožily protože by stejně prohráli. Než by zničili protivníka tak by stihl odpálit rakety zase by to bylo to samé.
    - Kdyby atomovka nebyla co jím braní? Aliance a zapojení dalších států. To není moc kdyby měli vlastní alianci.
  • a jak je na tom optimalizace ? mj. vsiml jsem si, ze textury lehce porad doskakuji... mohl recenzent hrat na high a na jake sestave ? kolik prumerne FPS - je citit porad lehky lag v pohybu mysi ? je tohle podstatne info vynechano zamerne ?
  • Keyz
    V ARMA hrách bylo vždy skvělé ten boj na dálku. Konečně to nebylo na 60 metrů jako je v každé FPS.
    Ten pocit když jdu a slyším jak sviští projektily z kulometu je strašný. Hlavně když nevím kde přesně protivník je.
    Taky se to dalo krásně pokazit. Když jsem se prozradil tak mně hledala pěchota i vozidla (když se někde nezasekla).
    Doufám, že se poučí a zase lépe vychytají AI a příkazy pro AI. To byla komedie když jsem někomu zadal aby raketometem zničil vozidlo. Blbec vylez tak debilně tak nenápadně,že ho viděl protivník a přitom jako hráč jsem byl schopen vystřelit z lepší pozice.
  • to je pravda... otazka je jak by takovy konflikt usa cina vypadal
  • lama
  • Sem zvědavej jeslti mi to vubec pude spustit když i arma 2 se občas sekala :D
  • Keyz
    Jo tohle mně taky vadí. Ale chápu to u stříleček pro masy kde taktika a logika ustupuje ve prospěch akce.
    Zde by to mohlo být lepší.

    Například kdyby měla parta zničit radar tak klidně bych to viděl bez letecké podpory. To se stává,že ne vždy si mohou zavolat letadlo. Zase by to ale nebylo divoká rubačka jako COD ale záleželo by kdo by co jak vymyslel.
  • jindra.veliky
    v poslednich par konfliktech nebyly nikdy vyrovnany sily. Kdyby se do valky pustila Cina s USA tak by to nebylo asi jenom o nadvlady ze vzduchu jako v konfliktech s muslimy co sestrelujou a-10 s ak-47 *4*
  • davidBray
    tvoje starosti na moji hlavu! (:
  • Keyz
    Sice se to v článku nepíše ale vypadá to,že by mělo být jednoduché něco sebrat atd..
    Pohyb těla by mně také zajímal ten se mně celkem líbil.
  • kolik zemre za den v nejakem konfliktu vojaku asi moc ne co? tak mi nerikejte jake to bude realisticke protože hrat multi player kde bude za 2 hodiny 0 mrtvych by asi nikoho nebavilo.
    taky by me seriozne zajimal nazor nejakeho odbornika na herni ukoly at uz singleplayerove nebo v multi.
    Neumim si dost dobre predstavit valcit o nejaky radar, k čemu je to dobre kdyz se da odstrelit na dalku a dnes ma armada dokonaly intel? posledni konflikty co jsem sledoval byli jenom o ziskani letecke nadvlady, pak zničení par obrnenych vozidel a pak už jen čistení mest nebo jeskyni od povstalcu.

    Nebo to je simulace obcanske valky v kosovu kde se masakrovalo civilni obyvatelstvo nebo co? *8*
  • Akcelerace myši se dala vypnout a když člověk neni jelito, nastavil si vše tak aby to fungovalo dobře, nikdy sem neměl problemy trefit človíčka i na značnou dálku, natož se trefit do dveří
  • Kein
    To nejdůležitější co mě zajímá a asi nejen mě - ovládání, jak se změnilo oproti ARMA2? Pohyb hlavy, zbraně, akcelerace myši, budeme se pořád strefovat hodinu do dveří a zasekávat o branku a itemy ze země brát na 5 pokusů? Pořád je každá klávesa jen pro jednu akci? To v tomhle článku nenajdu...ale alespoň za těch pár vět o HUDu a inventáři jsem rád...ale rád bych kdyby recenze hotové hry tohle zohlednila ve svém obsahu + výskyt bugů samozřejmě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit