Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem kupříkladu vždycky byl hráč her typu: CS, BC2, BF3 a CoD do MW2ek. Armu jsem žádnou nikdy nehrál a OF jen když mi bylo asi 9 let a to asi jen 2 hoďky. Ovšem tuto Armu jsem po shlédnutí 2 videek koupil a musím říct, že ačkoliv je to zatím Alpha verze, tak utracených peněz nelituji a mohu všem jen doporučit. :)
  • No jo no, i mistr tesař se někdy utne. :D
  • Ne, nikomu neudělali lobotomii. Školství upadá. Armáda je pro všecky zlo. Jakmile narazí lidi na problém hned prskají. Slep to dohromady s leností a máš dnešní manstream. Hordy jednoduchejch lidí co držej v ruce těch pár papírovek z brigád nebo mizerný práce a je jim jedno za co je utratěj.
    To vede ke zjednodušování.
    Samozřejmě chápu že někteří lidé se chitějí odpočinout, pak ale simulátor válčení není pro ně pravá volba.
  • Škoda že lidí co objednávají nebude tolik co stáhnou. Jinak čest tobě za podporu vývojářů.
  • Strašně se mi líbí poslední odstavec:
    "Arma 3 zjevně nehodlá lízat nohy arkádovým střílečkám, nekopíruje jejich styl a neustupuje zbaběle davům. Těším se na komplexní vojenskou akci v neobvyklém prostředí, kde se budu bát o svůj virtuální život. Tak to má přeci ve vojenských simulacích být."
    To je přesně to, proč série od Bohemky miluju.
  • MidnighT91
    Je mi blbý to zase rozhlšovat ale zjistil jsem že je alfa na warezech, asi chápete že se mi do patnáctého na light verzi čekat nechtělo tak jsem to stáhl. Je to naprostá BOMBA, navíc warez verze není light a jede i mulťák. Zahrál jsem si ve třech jednu noční přepadovku a fakt z toho padám, naplno mi to jede asi 3x líp než dvojka a má to krásnou grafiku. Když jsem pak lehnul na jednu ránu která přiletěla kdoví odkud tak mě to zahřálo u srdce, kam se hrabe techdemo Crysis 3. Tohle bude FPS roku! Objednávám.
  • tvoj tato
  • ArmA hra nemá nastavitelný ovládání?
  • Jo když se zvyku jen zmáčkneš G aka "Gear" tak dáš hodu granátem malou sílu a on pak padá přímo k nohám
  • Ty jo, pošli jim tam životopis. Mohl by si jim dělat PR. *14*

    Jo, Arma 2 se velmi osvědčila. *1*
  • Objednano *4*
  • Ber to tak, ze fandove si zvyknou a novacci to oceni. Me uz u prvni army stvalo, ze prehodili pohled pres miridla z klavesy "V" na klasicke prave tlacitko mysi :)
  • smejki
    - ovládácí schema je nemlich stejné
    - granáty přesunuty z listu munice do samostatného chlívku, navíc se hází pomocí G
    - inventář je po I
    - inventář je překopanej. Je dobrej a sakramentsky vylepšenej ale intuitivitou taky neoplývá
    - trochu smysluplnější HUD ve vztahu ke zbraním
    - nový crosshair (nevím jestli jde změnit)
    - za každých okolností svižná mapa (ale v alphě je malá, tak je to možná tím)
    Víc mě nenapadá. Všechno ostatní jsem buď zapomněl zmínit, nebo (a to spíš) je to zcela totožné s Armou 2. Například tutoriálové okno je pořád stejně vymleté, ovládání helikoptér je totožné (model se zdá taky stejný). Sakum prdum. Hráči Army 2 se musí vyrovnat jen se dvěma věcmi - nabindování granátů na G a nový systém postojů. Všechno ostatní tak nějak je furt stejný nebo vychází se stejnýho designu (i to plavání např.).
  • smejki
    - překopané animace (uvěřitelnější, plynulejší chod, bohatší animační strom)
    - plynulejší rádiové hlášky
    - vylepšený zvuk (echo!)
    - ragdoll
    - vylepšený jízdní model (fest lepší)
    - na vybrané objekty (kontejnery, bedny) přidána fyzika (PhysX)
    - kolize vozidel jsou taktéž poháněny novou fyzikou
    - boj pod vodou
    - normálnější přechody mezi plaváním a chozením po souši
  • smejki
    to už je na svědomí autorově, ptej se jeho.

    Za mě stručně, po čtyřech hodinách strávených ve všech scénářích:
    Arma 3 alpha = Arma 2 s pár změnami a obrovskou porcí nového obsahu, čili principiálně stále totožná hra s totožnými subsystémy, takže akorát zmíním ty změny (bez ohledu na kvalitu jejich zpracování - např. fyzika je, prozatím, směšná):
    - je to už v alpha stavu zhruba stejně zavšivené jako arma2 po všech patchích
    - je notně vylepšená grafika
    - engine je efektivnější (i výkonný sestavy se sakra zapotí, ale při stejných nárocích to vypadá líp než dvojka)
    - správně fungující kolimátory!
    - nový systém poloh (stání, skrčení atd.), k čemuž se váže i jeho lehce překopaný ovládání (starý systém vyhozen, a na uvloněné klávesy vlámán systém nový)
  • jendabek
    Vzhledem k tomu, že se jedná o několikátý produkt této firmy, tak hráči ví, proč jim dávají peníze, nemyslíš? A první reakce na youtube jsou v podstatě všechny jen pozitivní, takže v tomto případě myslím ani nikdo nelituje.
    Až se dlouhodobě osvědčíš jako Bohemia Interactive se svými produkty, vztahem ke komunitě a neutuchající pracovitostí, pak ti myslím budou lidi taky klidně dávat peníze předem.
    A jak psal kolega - je to předobjednávka, tedy tvá volba ... klidně si hru můžeš koupit, až bude hotová a žádné peníze předem posílat nemusíš.
  • Jistě, žij dále ve světě plný víl a skřítků...

    Hráči dají vývojářům peníze předem za velmi nejistý produkt. Sakra, tohle bych bral i já! Dejte prachy předem a já vám pak možná udělám produkt určité kvality.. ale jen možná.

    Hráči, nebuďte hlupáci a nedívejte se pořád na hry těma fanouškovskýma očima. Doby, kdy hry byly čistě věco pár fanoušků jsou dávno pryč. Dneska je to tvrdý Business a tak se na to proboha dívejte! *7*

    Mimochodem, je to vstřícný krok hráčů a nikoli vývojářů. To hráči jsou tak vstřícní, že zaplatí předem za nejistotu.
  • kapalka
    Fair enough. Tak proc se hodnoti kladne moznosti, ktere nemaji s konceptem nic spolecneho?

    Ale i tak tam chybi kritika konceptualnich veci, jako napriklad stare mp lobby nepodporujici vymozenosti jez i daleko starsi hry podporuji.

    Chapu, ze je to alpha nicmene i DayZ byla alpha a hodnotily se chyby stejne jako kvality. Nechapu, proc je to tady jinak...
  • smejki
    je to alpha člověče. na alphě se nehodnotí chyby, ale konceptuální věci. *7*
  • to jo, nebo kdyz si muj kapitan americke specialni jednotky pri prelezani metr vysokeho plotu zlomil vaz *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit