Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mnoo, asi jsem si nasadil latku ponekud vysoko s Rogue legacy co se obtiznosti tyce. Na Apotheona jsem se hrozne tesil, protoze antiku mam rad. Chapu zdejsi konzolisty, ze se rozplyvaji blahem, ale dat bosse tim, ze se jen kreju za stit, pak zautocim kopim a hodim reckej vohen a tohle stale dokola...Pripadne povrazdim v klidu cely trziste, resp. vsechnu jeho vojenskou ochranu...Vizual je moc peknej, o tom neni sporu, hudba a zvuk taky prima. Suma sumarum, pro konzoloidy fajn, HC PC gamers ruce pryc.
    • Keyz
      Jestli znáš základy a držíš se toho tak, to není na normal obtížné.
      Obtížnost si lze zvednou a poté každá rána více bolí.

      Bossů je několik. Ale není to tak obtížné jako Rogue legacy, kde byly šílené potvory atd. Zde se to negeneruje.
  • Taky se to někomu tak neuvěřitelně kouše jako mně? To jsem si zas jednou koupil originálku a mám s ní víc problémů než když bych to upirátil. :(
    • se vsadim ze piratska verze by ti jela lip leckdy je za problemama jen a jen nejaka nesmyslna DMR
  • A není teda lepší devítková hra s grafikou k zblití (pixel art, chcete-li) než šestková hra s grafikou, na kterou je radost pohledět? Já teda myslím, že jo *3*
    • Za predpokladu, že jediným hodnotiacim kritériom na hodnotenie hry by bola grafika. A aj vtedy by sa dalo o estetikých kvalitách polemizovať.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit