Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GlaDOS
    Není to zrovna nejoriginálnější skákačka, ale i tak je hodně solidní a zábavná. Když vidím, jaké tituly tu často doporučujete, nebál bych se ohodnotit Apotheon mnohem lépe
  • Taky se to někomu tak neuvěřitelně kouše jako mně? To jsem si zas jednou koupil originálku a mám s ní víc problémů než když bych to upirátil. :(
    • se vsadim ze piratska verze by ti jela lip leckdy je za problemama jen a jen nejaka nesmyslna DMR
  • Revoluční grafika jak koukám :D :D
    • Revoluční není. Je nádherná.
      • Je je :D :D
  • a hele, černofigurová keramika, to jsem se teď učil na zkoušky *1*
    • z neceho takoveho se delaji zkousky... kam ten svet speje *11*
    • copak roky ses ucil nazpamet veci co se daj vygooglit za par vterin? DMNC
      • x_ander
        Proto lidi jako ty zůstanou bez vzdělání.
  • Mnoo, asi jsem si nasadil latku ponekud vysoko s Rogue legacy co se obtiznosti tyce. Na Apotheona jsem se hrozne tesil, protoze antiku mam rad. Chapu zdejsi konzolisty, ze se rozplyvaji blahem, ale dat bosse tim, ze se jen kreju za stit, pak zautocim kopim a hodim reckej vohen a tohle stale dokola...Pripadne povrazdim v klidu cely trziste, resp. vsechnu jeho vojenskou ochranu...Vizual je moc peknej, o tom neni sporu, hudba a zvuk taky prima. Suma sumarum, pro konzoloidy fajn, HC PC gamers ruce pryc.
    • Keyz
      Jestli znáš základy a držíš se toho tak, to není na normal obtížné.
      Obtížnost si lze zvednou a poté každá rána více bolí.

      Bossů je několik. Ale není to tak obtížné jako Rogue legacy, kde byly šílené potvory atd. Zde se to negeneruje.
  • kde neni skill ani smrt nebere... tuhle hru by mel recenzovat aspon nekdo jako olejnik, kdyz vidim tyhle dva v retro, tak je videt, kdo je vetsi kopyto, ze to pak nakonec promita do hodnoceni hry je skoda
  • This is SPARTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Tak po dvou odehranych misich bych k recenzi dodal, ze to ovladani a ruzne zbrane nejsou problem. Kazda zbran je trochu jina a je to fakt o tom, jak se je clovek nauci vyuzivat. Ovladani K+M luxus, trosku mi to pripomina stare Abuse, i kdyz to byla freneticka strilecka, tak casto o presnosti a rychlych presunu mysi. Navic nepratele maji hitzony velice dobre udelane a uz se docela tesim na pvp :) Takovy turnajek v Apotheonu na lan party s kamosama, beckou pivka a dobrym kourenim, to bude neco :)
    • Keyz
      Navíc protivníci jsou různě chytří. Někteří dělají kotouly a jsou vůbec více agresivní a to je pak celkem obtížně je nějak lehce sundat, když se borec vyhne šípu kotoulem a najednou je u hráče :)

      Opravu mě tohle potěšilo.
  • Tanatonaut
    S Pavlem souhlasím. Grafika nebo ovládání je věc vkusu nebo přístupu, to bych tolik neřešil, ale dobrou hru s nádherným světem kazí nefunkční zbraňový arzenál, na který je navázána celá hratelnost. Místo strategizování s různorodými zbraněmi, na dálku, blízko, rychlé, pomalé, házecí apod. si prostě vyberete tu nejlepší a až se rozbije tak tu druhou nejlepší. A bez něčeho navíc jsou boje za chvíli těžce nudné.
  • flash789
    před deseti lety by si hraci mysleli ze si z nich z takovouhle hrou delaji legraci, dnes zaplnuji predni stranky casaku a webu..divna doba..
    • Před 10ti lety by takový vizuál v "obyčejné rubačce" hráči vynášeli do nebes. Dnes mají ale akorát blbé kecy. Divná doba.
    • Dogkiller
      Přitom by stačilo dát tam pár pokémonů a už by sis chrochtal blahem... *4*
      • flash789
        nestacilo.
        • stačilo! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit