Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • z neceho takoveho se delaji zkousky... kam ten svet speje *11*
  • x_ander
    Proto lidi jako ty zůstanou bez vzdělání.
  • copak roky ses ucil nazpamet veci co se daj vygooglit za par vterin? DMNC
  • se vsadim ze piratska verze by ti jela lip leckdy je za problemama jen a jen nejaka nesmyslna DMR
  • GlaDOS
    Není to zrovna nejoriginálnější skákačka, ale i tak je hodně solidní a zábavná. Když vidím, jaké tituly tu často doporučujete, nebál bych se ohodnotit Apotheon mnohem lépe
  • Je je :D :D
  • Revoluční není. Je nádherná.
  • Taky se to někomu tak neuvěřitelně kouše jako mně? To jsem si zas jednou koupil originálku a mám s ní víc problémů než když bych to upirátil. :(
  • Keyz
    Jestli znáš základy a držíš se toho tak, to není na normal obtížné.
    Obtížnost si lze zvednou a poté každá rána více bolí.

    Bossů je několik. Ale není to tak obtížné jako Rogue legacy, kde byly šílené potvory atd. Zde se to negeneruje.
  • Revoluční grafika jak koukám :D :D
  • Za predpokladu, že jediným hodnotiacim kritériom na hodnotenie hry by bola grafika. A aj vtedy by sa dalo o estetikých kvalitách polemizovať.
  • a hele, černofigurová keramika, to jsem se teď učil na zkoušky *1*
  • Mnoo, asi jsem si nasadil latku ponekud vysoko s Rogue legacy co se obtiznosti tyce. Na Apotheona jsem se hrozne tesil, protoze antiku mam rad. Chapu zdejsi konzolisty, ze se rozplyvaji blahem, ale dat bosse tim, ze se jen kreju za stit, pak zautocim kopim a hodim reckej vohen a tohle stale dokola...Pripadne povrazdim v klidu cely trziste, resp. vsechnu jeho vojenskou ochranu...Vizual je moc peknej, o tom neni sporu, hudba a zvuk taky prima. Suma sumarum, pro konzoloidy fajn, HC PC gamers ruce pryc.
  • kde neni skill ani smrt nebere... tuhle hru by mel recenzovat aspon nekdo jako olejnik, kdyz vidim tyhle dva v retro, tak je videt, kdo je vetsi kopyto, ze to pak nakonec promita do hodnoceni hry je skoda
  • Před 10ti lety by takový vizuál v "obyčejné rubačce" hráči vynášeli do nebes. Dnes mají ale akorát blbé kecy. Divná doba.
  • stačilo! *16*
  • This is SPARTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • flash789
    nestacilo.
  • Dogkiller
    Tomu věřím, viděl jsem vysoké hodnocení na Metacritic a velmi kladné ohlasy na Steamu, takže tato recenze bude asi trochu mimo. Hru si koupím. *4*
  • Keyz
    Navíc protivníci jsou různě chytří. Někteří dělají kotouly a jsou vůbec více agresivní a to je pak celkem obtížně je nějak lehce sundat, když se borec vyhne šípu kotoulem a najednou je u hráče :)

    Opravu mě tohle potěšilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit