Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doplním: Checkpointy jsou dobře rozvžené. Dohráno na klávesnici na první obtížnost.
    • Keyz
      Lze to navíc ručně ukládat.
      • Což se dost hodilo, když jsem např. zjistil, že mi chybí sekera, kterou jsem měl trefit terč. Vrátil jsem se do obchodu a zbraň koupil
  • GlaDOS
    Není to zrovna nejoriginálnější skákačka, ale i tak je hodně solidní a zábavná. Když vidím, jaké tituly tu často doporučujete, nebál bych se ohodnotit Apotheon mnohem lépe
  • kde neni skill ani smrt nebere... tuhle hru by mel recenzovat aspon nekdo jako olejnik, kdyz vidim tyhle dva v retro, tak je videt, kdo je vetsi kopyto, ze to pak nakonec promita do hodnoceni hry je skoda
  • a hele, černofigurová keramika, to jsem se teď učil na zkoušky *1*
    • z neceho takoveho se delaji zkousky... kam ten svet speje *11*
    • copak roky ses ucil nazpamet veci co se daj vygooglit za par vterin? DMNC
      • x_ander
        Proto lidi jako ty zůstanou bez vzdělání.
  • This is SPARTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • firebug
    Je tam co-op multiplayer?
    • Keyz
      Vypadá to, že ne. Pouze lokální pvp

      -Challenge your friends to single combat! In one versus one local multiplayer, pit your skills against other would-be heroes of Greece.

      Ale podle někoho ze studia se to může změnit:
      "There is local 1 on 1 fighting (with two gamepads). We experimented with local coop and it was fun, but weren't able to finish it in time for release (we got it working, but actual polishing is a lot more work)
      We spent a long time on making a online deathmatch mode - so I hope we can finish that for a future release."
      http://steamcommunity.com/app/208750/discussions/0/616199347855216418/
  • Revoluční grafika jak koukám :D :D
    • Revoluční není. Je nádherná.
      • Je je :D :D
  • flash789
    před deseti lety by si hraci mysleli ze si z nich z takovouhle hrou delaji legraci, dnes zaplnuji predni stranky casaku a webu..divna doba..
    • Před 10ti lety by takový vizuál v "obyčejné rubačce" hráči vynášeli do nebes. Dnes mají ale akorát blbé kecy. Divná doba.
    • Dogkiller
      Přitom by stačilo dát tam pár pokémonů a už by sis chrochtal blahem... *4*
      • flash789
        nestacilo.
        • stačilo! *16*
  • Tanatonaut
    S Pavlem souhlasím. Grafika nebo ovládání je věc vkusu nebo přístupu, to bych tolik neřešil, ale dobrou hru s nádherným světem kazí nefunkční zbraňový arzenál, na který je navázána celá hratelnost. Místo strategizování s různorodými zbraněmi, na dálku, blízko, rychlé, pomalé, házecí apod. si prostě vyberete tu nejlepší a až se rozbije tak tu druhou nejlepší. A bez něčeho navíc jsou boje za chvíli těžce nudné.
  • Jack1947
    Konečně něco co pixelartem není a dostane to šestku... tak co ted? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit