Přejít na výpis diskuzí

Paddy Kelly

OSOBNOST 31.12.2006 
398 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paddy ženatý muž

    Paddy Kelly je ženatý muž co Vi na to?
    • TAK UŽ JE TO VÁŽNĚ TAK! JE ženatý ;-) 13.4. se oženil. http://www.klatsch-tratsch.de/2013/04/14/paddy-kelly-hochzeit-in-der-irischen-heimat-des-musikers-die-bilder/158617
    • Re: Paddy ženatý muž

      ??????????????????????????????????? ?????
    • Re: Paddy ženatý muž

      cococococo?to jako fakt?kde?s kým?proč?co?
  • fandíme kellys

    jinak klikáme pro kellys. *3*
    http://www.ujdeto.cz/qcharts.php?sid=984&q=e35bea07fae8682c367db9487e902b78
  • Paddy

    Paddy je supr a teď mu to taky sluší jako dříve a kdo říká že ne tak aď jde někam *10* *3*
    • Re: Paddy

      a kam? *7*
  • Paddy is the best
  • Paddy

    popravdě se mu ani nedivím že šel do kláštera a že je tam šťstaný, já mám taky školu spojenou s kláštrem a některé ty jeptišky jsou fakt kundy, asi o tom taky začnu přemýšlet. Ale nemusel kvůli tomu přece přestat zpívat proč to dnes nemůže být jako v antice tenkrát to ještě nebyla žádná vyhraněná skupina byl to uředník jako každý jiný *14*
  • Tak dámy a máme po ptákách.Paddy má přítelkyni,zmínil se o ní v dokumentu 16 května,který běžel na RTL.Halleluja! *1*
    • http://de.gloria.tv/?media=290523

      Steffen Hallaschka, Stern TV: "Už nejste sám, protože si uvědomujete Boží přítomnost...ale musím se indiskrétně zeptat, jak to vypadá po jiné stránce? Jste pořád ještě single, nebo se mezitím objevila nějaká žena...plánujete už svou vlastní malou Kelly Family?"
      Paddy (smích): "Takové otázky bych očekával spíš v Bravo TV, ale fajn, klidně se můžete ptát..." (smích)
      Steffen Hallaschka, Stern TV: "Ale dosud mi to šlo dobře, ne?" (smích)
      Paddy: "Nebylo to špatný!" (smích) "Je to skutečně tak, že mě už před delším časem uchvátila jedna výjimečná žena...jinými slovy, že jsem zamilovaný...a jsme velmi šťastní, ale kdo to je, to říkat nebudu."
      Steffen Hallaschka, Stern TV: "To jsem ani nemyslel, že bych to konkrétně chtěl vědět, takhle mi to úplně stačí, vidět vás dnes večer šťastného. A ve skutečnosti se ve vašem novém životě stalo ještě mnohem víc, než šestiletý pobyt v klášteře a tajemná žena - cestoval jste po Africe, mnoho jste tam zažil, o čem bych rád ještě mluvil, když budete mít chuť se tady příští středu znovu setkat...?"

      Paddy: "Moc rád."
    • na jednu stranu škoda, na druhou stranu mu to moc přeju. Hlavně, aby byl šťastný a spokojený. *14*
  • Zdravíííím

    Zdravím vás všechny stavte se někdy na Lidé na Kelly Foru...kellys...Paddy,Angelo,Patricia:)
  • PADDY

    Jste vsechny zakomplexovane krávy *3* *13* *5*
    • Re: PADDY

      NEVÍM KDO JE TADY ZAKOMPLEXOVANEJ *1* TY KRÁVO....BY MĚ ZAJÍMALO PODLE ČEHO JSI TAKHLE POSOUDILA *15*
  • Ahojky

    Pre všetkých fandov Kelly Family pozrite na www.simone-kellyfamily.blog.cz
  • Teda, sice Paddy je uzasnej, ale vubec se mi nehodi, ze by se dal na mnicha. Neni to skoda, takovej hezkej chlap a svuj zivot zasvetit tomuhle?!
    • ywettelove

      Re:

      každej má svojí víru...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit