Přejít na výpis diskuzí

Paddy Kelly

OSOBNOST 31.12.2006 
398 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jjannissekk

    Ach

    Já ho prostě MILUJU!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Dotaz

    Ahojte lidičky, jsem zde poprvé, ale měla bych dotaz. Nemáte někdo CD od Johna a Maite TALES FROM THE SECRET FOREST? Z Německa mi ho poslat nechtějí. Moc se mi líbí. Nebo mi dejte alespoň někdo typ jak jste ho sehnali. Moc díky.
    Jinak mě za týden čeká první koncert Kellys. Sice pouze Angela ale moc se těším. Zdravím všechny, hlavně ty z té starší generace *3*
  • Jel by někdo na koncert do Německa - Potsdam 10.7.?
  • Paddymu

    Pšechno nej nej k narozkám !!!!!!!!!!!!
  • ?

    Taky by mě zajímalo,co se stalo s Paddym *9*
  • pro slečnu slovenku

    Řeknu ti, že jsi opravdu hodně vytrvalá, ale pořád nerozumím tomu, proč denně přispíváš na fórum, které je o někom, koho ráda nemáš. Ty se asi musíš doma hodně nudit...
    • Re: pro slečnu slovenku

      hehe no v tom máš trochu pravdu:-) vieš, mne to pripadá dosť zábavné; ale ok už prestanem:-)
      • Re: Re: pro slečnu slovenku

        A proč si vůbec začala narážet?! Někdo z nich ti snad zlomil srdce, že si začal s nějakou jinou?
        • Re: Re: Re: pro slečnu slovenku

          *1* nie nie..no ty si dobrá :-D *1* och jasné že nie!!! :-)
          to ja som len tak zo srandy...čo ti hrabe?!? :-D
  • cd

    ahoj, nevíte, kde se dá sehnat Paddyho nové cd? vůbec ho nemůžu nikde sehnat, ani na netu jsem nic neobjevila. dík
    • Re: cd

      Ja ho taky nemohla koupit, tak jsem si ho stahla z internetu na MP3. Mozna se ti to taky povede *3*
      • Re: cd

        lentylko kde?kdes prosím tě stáhla paddyho cd?mám adresu na které se dá objednat,ale momentálně jsem švorc a spíš bych potřebovala ty mp3ky....takže tě moooc prosím,pošli mi odkaz té stránky(kdyžtak i na mail) díky :-D
        • Re: Re: cd

          Nany, a kde se dá objednat?
          • Re:cd

            no,tu adresu mám,a kdyžtak ti ji pošlu mailem,ale pořád čekám,že se třeba někdo ozve(na vzkaz z 17.1.)a nebo ti ji pošlu a ty mi pak můžeš poslat ty písničky......já vím,už moc kombinuju,ale jsem zoufalá moc bych je chtěla,ale nechci si kupovat to cd,chjo
            takže se ozvi na mail:o)
            • Re: Re:cd

              No pres BearShare, program na stahovani hudby a filmu a pod. Je jich i vice. Proste jsem si ho nainstalovala, zadala Paddy Kelly a dostala jsem nekolik pisnicek ktere jsem si mohla stahnout. Ale jestly chces mohla bych ti je i poslat. Nemam je vsechny ale Hope, Blessed Marry a jeste nekolik ano.
      • Re: Re: cd

        Lentylko a kde?nikde jsem nic na stáhnutí nenašla.předem děkuji
  • in exile

    všem fanouchům,mám adresu internetového obchodu,kde mají paddyho cd in exile,já si ho momentálně koupit nechci,ale ráda bych někde stáhla ty písničky,věřím,že je tu někdo má adresu na stahnutí nebo mi je nějaká dobrá duše pošle mailem,za odměnu dostane adresu :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit