Přejít na výpis diskuzí

Paddy Kelly

OSOBNOST 31.12.2006 
398 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mniši jsou tiší...

    Ať se Paddy stane mnichem,psychiatrem,lyberalistou,radikálním extrémistou,bezdomovcem,či bílou paní,věřím že jeho duchovnímu vývoji to jedině prospěje a třeba nám časem zmoudří...
  • vite teda kdy dojede??

    mužu se zeptat kdy dojede??jestli teda vubec :-))) na tom blogu nic neni :) diky
    • sanninka

      Re: vite teda kdy dojede??

      Vystupovat prý začne snad zase až v březnu, teď si dává pauzu a navíc má tu anémii..tak doufejme, že co nejdřív potom:)
      • Re: Re: vite teda kdy dojede??

        jj,děkuju moc *4*
  • Paddy je nej

  • Paddy je super, jako celá rodina. Slyšela jsem bohužel jen ukázky z jeho alba a bylo to skvělý. Kelly´s poslouchám už 9 let.
  • JSOU NAPROSTO SKVĚLÍ DOUFAM ŽE O NICH EŠTĚ USLIŠIM (ASPOŇ O PADDYM) JESTLI JE MÁTE RÁDI FANDĚTE A POSLOUCHEJTE JE DÁL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
  • kellíííci

    ahoj gabi psala jsem ti mejlíka ale asinedošel vit?nemáš ještě jeden mejlík?jinak ten angelo je 23.9 v Praze klub Mlejn víceje na www.angelokelly.com tam kliknina odkaz a ukáže se ti tam ta česká stránka a tam si obědnej lístky ju?jinak stránkyjsoudpbry www.mypaddykelly.de tak zatim zdarec:) *14* a ozvi semi ju pak pa apro všechny Kellys jsounej a nenahraditelný protobychom měli stát vždy při nich *1* jájim děkujiza moc díky nim mám super friends který bych beznich nikdy nepoznala tak už ahojec:)
  • Ahoj lidicky,uplnou nahodou jsem ted zjistila ze tu ma byt angelo,jsem z toho sokovana,pisnete mi prosim nekdo nejakou adresu kde se o tech lidech muzu jeste neco dozvedet.Me samotny je 26 a clovek to vsechno bere jinak a moc rada bych se o nich dozvedela neco aktualniho.prosim dekuji moc...
  • Páťa

    Souhlasim, byla by škoda, kdyby se z tak úžasnýho chlapa stal mnich...
  • Nazdárek, taky je zbožňujete jako já? Hlavně Paddy... Jednou si ho poslechnete a už nemůžete přestat. A nezapomeňte 24.9. se přijít podívat na Angela!
  • Paddy Kelly

    Pro mě byl Paddy v pubertě vzorem, naučil jsem se základně na kytaru abych si mohl hrát jejich písně i ty vlasy sem si nechal narůst, narozdíl od Paddyho je mám ale stále :-). Má můj obdiv za to že odešel ze šoubyznysu a dal se duchovní cestou, většina volí spíš drogy apod. Jeho duchovní cestu celkem chápu, pač je mi z lidí občas taky zle a trpím depresemi, ale asi na klášter nebudu :-). Každopádně jeho písně mám stále rád a jeho taky.
    • millagros115

      Re: Paddy Kelly

      Hezky.. tak to jsi asi jeden z mála chlapů, co Kelláče neodsuzují.. máš můj velký obdiv :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit