Přejít na výpis diskuzí

Paddy Kelly

OSOBNOST 31.12.2006 
398 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • key to my heart

    Jestli se Paddy skutečně stane mnichem,říkám na to pouze - TO JE SRDCE!!!Jestli ne - přeju mu hodnou ženu a hodně dětí.Každopádně - hodně štěstí!Vždycky mě bude zajímat. *4*
  • MNICH

    Porad zije v klastere??
    • Re: MNICH

      ...taky by mě to celkem zajímalo!!?
  • Pro fanoušky Kellys

    Paddy je fakt moc dobrej i s celou jeho rodinou. PO nemoci tatínka co si dali pauzu se vrátí!!! Uvidíte, lidé na ně zapomněli ale stačí když jim je připomeneme a Kellymánie začne znova!!!
  • Prosba

    Prosím Vás, nemáte někdo nejnovější foto Paddyho? Co momentálně dělá? Jako mnich je jen v klášteře nebo je i venku? Přijel někdy za sourozenci? Nemáte také někdo foto malé Emmy? Nemohu jí najít. Pokud něco víte nebo dokonce někdo máte ty fota pošlete mě to prosím na e-mail a to na rits@seznam.cz Děkuji předem. Uděláte mě tím velkou radost. *4*
  • luna

    no jo on je takový chudáček někdy bych chtěla být takový chudáček jako on taky si jezdit ve stříbrné audince *1*
  • ahojky lidi,od svých 14 ti let jsem byla fanynkou Kelly´s a milovala jsem Paddyho.Byla jsem asi na 4 koncertech.Můj poslední koncert byl v roce 1998,chtěla bych vědět jestli nebude vystupovat v ČR.Nevíte to někdo??Dnes je mi 28 let a po té dlouhé době jsem si pustila jeho písničky,četla jsem si životopis,dívala jsem se na fotky a neudržela jsem se slzám.Je to neuvěřitelné ačkoliv mám už svou rodinu Paddymu stále patří velký kus mého srdce.Myslela jsem si,že už je to za mnou.Ale když slyším jeho hlas svírá se mi žaludek jako tenkrát co mi bylo 15 let.Nejsem blázen,on je prostě kouzelný a neodolatelný a tak dokonalý.Tak strašně moc si přeji,aby byl v pohodě a šťastný.
    • Paddy má Prahu ve svých plánech s turném Eurosárium, podle informací po vystoupení v Paříži v březnu, by to mělo být v tomto roce, ale je to nejisté, spíše se bude muset za ním cestovat, např. v dubnu, kdy bude vystupovat ve Francii. V jeho životě došlo za poslední rok k velkým změnám, je plně oddán Bohu, Ježíši Kristu a Panně Marii a v tomto duchu si plánuje svoje vystoupení, a zatím se objevuje v místech, kde je víra mezi lidmi silná, Česko je nejvíce ateisticky založená země v Evropě a těžko říct jestli opravdu ji navštíví. Velký vliv na jeho akce má církev, kterou Paddy pro kterou v jejím zájmu pracuje, jako je šíření víry a získání nových věřících, tomu podřídil celý svůj život a k běžnému životu smrtelníka má velmi daleko. Tráví hodiny v modlitbách a v rozjímání, praktikuje různé náboženské rituály, jako půsty, trvale se stal vegetariánem, jí velmi skromně a málo, což je důvodem zřejmě jeho anémie, kvůli které musel údajně odejít z kláštera, také jeho hubenost je připisovaná těmto půstům a stravě. Oddal se zcela lásce Boha a je přesvědčen, že Bůh ho miluje a proto netouží po lidské lásce a běžném životě, tvrdí že s Boží přítomností má život nejvíce naplněný a věří, že nic jiného v životě nepotřebuje, s tímto myšlením je zřejmě dalek tomu aby navázal vztah se ženou. Dobře se cítí jen ve společnosti věřících lidí a fans se vyhýbá, v prosinci při Vánočních koncertech nelibě nesl chování fans, jako za dob slávy KF a po koncertech okamžitě odjíždí a vyhýbá se jakémukoliv kontaktu a veřejně prohlásil, že již nikdy nebude dávat autogramy, fans tedy zatím moc nadějí nemají. Tvrdí, že je za svým životem spokojený a velmi šťastný, tak nezbývá než věřit, že říká pravdu, navíc se dává za příklad jiným a nabádá lidi, aby ho následovali a přijali Boží lásku.
      • Ahoj Magdo, tak napiš, kdyby jsi věděla něco o koncertě v ČR.ahoj *3*
  • KF 4ever

    KF su uzasni,mam ich velmi rada(o trochu viac ako ostatnych mam rada Paddyho)a velmi mi chybaju.Ja som nikdy nemala to stastie byt na kellyovskom koncertiku,bola som vtedy mala.Teraz mam 16 rokov a stale ich zeriem.Napiste mi na mail budem rada.A mozete sa tiez prihlasit do kf fanclubu KELLY FAMILY FOREVER na www.quick.cz KF are the best
  • sluníčko

    Paddy is the best man on the world!He is the angel *4* I love you forever!!! *14*
  • Není ani nikdy nebude

    Paddy není ani nikdy nebude mnichem spíš vůbec to nehrozí možná někdy v příštím životě hahaha *15* . Pěkné drby se o něm akurát šíří!!! Je pravda že má svoji holku je strašně do ní zamilovanej až po uši mu to kouká z očí. Chce mít rodinu a byt šťastnej a najednou Paddy klášter to snad né! to je pěkná blbost! Přejisi aby se brzo oženil a měl super rodinu a měl vše po všem touží hlavně svoji lásku.
  • *7* Člobrdíčkové mí milí, kam chodíte na všechny ty informace o Paddym? A vůbec o Kellys? Já kdybych sem nejukla, tak vůbec nevím, že Angelo bude ve Mlejně a co se týká Paddyho klášterní kariéry, nebo blondýnky po jeho pravo či levoboku, tak to vůbec...písněte mi na mejlík prosím pár adres, kde se dají o Kellyovcích sehnat aktuální informace. KUJUUUU!Vaše svoje Jožule

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit