Přejít na výpis diskuzí

Mika

OSOBNOST 29.11.2008 
100 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sophiekarblova

    Re: Re: Re: Re: Re: suss

    Dobře :) Je to jen muj názor
  • Re: Re: Re: Re: Re: suss

    Bisexualita existuje, sám jsem Bisexuál přitahují mě obě pohlaví, nevím proč by neměla existovat. ;)
  • sophiekarblova

    CD Life in Cartoon Motion

    Jen bych se chtěla zeptat fanoušků, kteří mají Mikovo 1. CD, jestli taky mají po skončení poslední písničky Happy Ending asi tak 2 minuty pauzu a pak začne hrát ještě jedna píseň. Je smutná, ale nevím jak se jmenuje. Na obalu od tohoto CD napsaná není. Prosím, kdybyste někdo věděl, jaký je její název, byla bych vám vděčná. Dík, Alice. *3*
  • sophiekarblova

    Re: Re: Re: Re: suss

    Bisexualita neexistuje, prý to jen tak někdo říká, že je bi. Může spát třeba s oběma pohlaví, ale přitahujou ho buď jen muži nebo jen ženy. A taky to tvrdí známí osobnosti, aby se zviditelnily. Ale snad tomu u Miky tak neni!!!!!!!!! :-))
  • sophiekarblova

    Re: suss

    S tim se člověk narodí, a ne že se gayem stane ;-)
  • sophiekarblova

    Re: Mika

    JOJO, jasně že je jedno jestli je gay nebo ne. Jeho písničky jsou podle mě (a asi mnoha fandů) pohodový. A ti so o něm říkaj hnusný věci jenom závidí jeho talent a krásu *14* *3*
  • sophiekarblova

    Re: Re: Re: Jděte někam...

    Souhlas, nikdo přece nemůže jinýmu nakazovat co NE a co JO *3*
  • sophiekarblova

    Re: mika je čech

    Zda se mi to jako drb. Ať byl nerozenej v Česku nebo v Libanonu, umělecký jméno MIKA určitě nemá od narození. Studoval školu někde v Americe, nebo kde a až když začal pracovat s hudbou tak si dal tuhle "přezdívku"
  • KOncert

    Škoda,že ten koncert v Praze byl zrušenej..:((
  • sophiekarblova

    Re: dobrej zpevak

    Máš úplnou pravdu ;-) Ale musim se přiznat, že i vzhledem by stál za hřích *1*
  • pan.uzasnak

    dobrej zpevak

    tak jsem cetl nektery prispevky a nebudu tady rozebirat jak vypada nebo jestli to nebo vono,ale musim uznat ze jako zpevak ma neco do sebe (mam obe jeho cd rad si poslechnu neco novyho co zni zajimave)a taky kdyz se podivame co se dneska hraje za sracky.Treba pisnicka i klip Big Girl nebo Blame It on the Girls jsou aspon zabavny.Rozhodne je dobre ze jeho pisnicky jsou pohodovy a hravy.Nebal bych se rict ze trochu me pripomina Freddiho Mercuryho takze mu drzim palce at vyda dalsi cd a hlavne at si nejak neposere ,protoze ma naslapnuto dobre *3* *3*
  • mileycyruska

    MIKA-KICK ASS

    Ten song k filmu Kick ass je sptě uoa supeer..♥ *14* miluju ho(ten song)..:) a MIKA je super..:)
  • Re: Re: Re: suss

    Není homosexuál, je bi.
  • ...

    škoda, že toho o něm tady není víc *9* ale jinak dobrý *1*
  • venousek24

    nejkwásnější!!!

    áááá je tak boží!!!!ten jeho kukuč,úsměv,oči,hlas.......bylo by to na dlouho!!! *14* *3* plostě nejfíííc pecka!!!když si pustim jeho videoklip,můžu serozplynout!!!A na koncert určo pudu!!! *14* *14* *14* *14*
    LOVE YOU MIKA!!! *14*
  • Re: koncert v ČR!

    koukala sem na tu stránku si sem napsal/a a nwm kde to mam najít...pls poraď *3*
  • Re: Re: Koncert v Praze

    kolikátýho je ten koncert??
  • Mika

    Zajímalo by mě jestli má Mika opravdu rád baculky, když o tom zpívá *4* Co myslíte??? *3*
  • Re: Re: Re: Koncert v Praze

    No právě...:(...sme na tom stejně,strašně bych tam chtěla,povolený to mám,ale nemám nikoho kdo by šel s emnou..:'(
  • Re: Re: Koncert v Praze

    ahoj, tak to sme na tom podobne, kamaratkat mi to nakoniec idriekla a sama no..sama to nebude ono

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit