Přejít na výpis diskuzí

Mika

OSOBNOST 29.11.2008 
100 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MIka

    Mě se zase písničky od Miky líbí. A chtěla bych poradit těm co mají noční můry z jeho hlasu aby ho neposlouchaly, nikdo Vás nenutí. *3*
    • Re: MIka

      jj přesně nezpívá špatně a písnička lolipop se mi líbí *3*
  • venedeta

    Mika :)

    Je úúplně úžasný... nejenom , že je uplně krásný ale navíc perfektní hudebník.. což se nevidí tak často *3*
  • ...

    škoda, že toho o něm tady není víc *9* ale jinak dobrý *1*
  • lucka

    mika neni muj typ ale on zato nemůže že takle vypadá a má docela hezký písničky *3*
  • luluhaj

    Mikovo CD

    Ahoj, kamaradka nasla a stahla Mikovo nove CD!!! Tady je odkaz ke stazeni http://mika-online.blog.cz/0909/dow nload-mika-the-boy-who-knew-too-muc h-full-album *14* *3*
  • Mika

    Někdo říká,že Mika je gay...já si to nemyslím...a ikdyby je to jedno,nezáleží na tom jakou má člověk orientaci!!!Jeho písničky miluju....Lollipop a Grace Kelly jsou ty nejlepší,který jsem kdy slyšela!A jestli ho někdo uráží...tak je podpruměrnej debil,kdyby Vám to někdo řekl taky by se Vám to nelíbilo...tak si laskavě uvědomte!!!Miluju Miku...a ty jeho vlasy...sou užasný a ten jeho sladkej úsměv a ty jeho zuby....je k sežrání *14* *14* *14*
    • sophiekarblova

      Re: Mika

      JOJO, jasně že je jedno jestli je gay nebo ne. Jeho písničky jsou podle mě (a asi mnoha fandů) pohodový. A ti so o něm říkaj hnusný věci jenom závidí jeho talent a krásu *14* *3*
    • kajis

      Re: Mika

      Přesně tak Mika je best . . . *14*
  • Mika is golden!

    nechápu, že si někteří, co slyšeli možná jenom song Relax, který je pořád dokola přehrávaný v rádiích, můžou vůbec vytvořit názor a ještě ho takhle prezentovat. Mika je jeden z mála zpěváků, který má opravdu velký rozsah hlasu a přesto, že se to často nevidí (spíš neslyší) se nebojí pracovat s falsetem a tím pádem "ječet". ale stylově a krásně! *1* doporučuju všem poslechnout si víc songů, protože jsem zažila nejednu situaci, kdy jsem pustila písničku a po chvilce se na mě někdo obrátil s dotazem kdo že to je, a když jsem odpověděla, že Mika, tak nevěřili, protože znali prostě jenom jeden "typ" jeho hlasu.
    btw, někdo tady psal, že "Mika nemůže za to, že takhle vypadá". tak to vážně nechápu. *1* podle mě je to ten typ chlapa, který se líbí valné většině žen. *1*
    Mika je prostě originál! *3*
    • Re: Mika is golden!

      me se mika vzhledove moc nelibi teda vlastne se mi nelibi vubec proste to neni muj typ ale zalezi na tom? samozrejme ze nezalezi uplne staci ze hezky spiva *13* *15*
    • Re: Mika is golden!

      uplně s tebou souhlasím *3*
      • Re: Re: Mika is golden!

        neda se rict nic ineho nez... spapala bych hoo a jedine co mi zvedne naladku jsou jeho songy... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
        MIKA FOREVER
        • vali99

          Re: Re: Re: Mika is golden!

          Já ho začala milovat, dyž ruml zpíval jeho song v x-factoru, a teď je to můj 2. nejoblíbenější zpěvák, i když mám někdy pocit že upe nejoblibenejsi. Doma mam 3 samy plakaty na jeho nove album, krasně to zvýraznilo mou zeď plakátů.
          Chtěla bych k naozkam nebo k vanocum BWKTM. a to cu ještě let it roll xD. MIKA je proste bestovní *14* *14* *14* *14*
  • Jestli je gay tak at' si je stejně je božííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *3* *4* *1* *15* *2*
  • sheerness

    :(

    nechapu,co tady delaj lidi,kteri ho nemaj radi.proc ho urazite?kdyz se vam nelibi,budte od ty dobroty a nekomentujte to TADY!nikdo vam neprikazuje,at ho poslouchate,ani to,aby se vam libil.Je to vase vec a nikdo vam ho nevnucuje,takze vy nam (fandum) nevnucujte zase svoje trapny kecy,na ktery tady stejne neni nikdo zvedavej.pokud mate chut se hadat,bezte si ji vybijet nekam jinam!!!:(
  • Už jste slyšeli novou(skoro novou) písen' od MIKA a Ariana Grande POPULAR SONG?Je fakt ůžasná! *3*
    • Je moc bezvadná a poslouchám ji pořád *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit