Přejít na výpis diskuzí

Mika

OSOBNOST 29.11.2008 
100 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • souhlasím.....je nádhernej :D.... *14*
  • martiiisek
    Všechno nejlepšííííííííí!!!! *14* Mikovi je 28!! http://www.youtube.com/watch?v=HHjYAs_oeB4 video k jeho narozkám a ta jeho nová písnička elle me dit je super a těším se na jeho nové album The Origin Of Love *14* *1* OMG on je boží!!! http://www.youtube.com/watch?v=nGM8BkiffHQ tady máte písničku elle me dit zrychleně
  • Re: Re: Re: Re: Re: mika

    vi všichni co píšete tidle kraviny o něm jste pěkně hnusní.nemate to v těch sprostích hlavach v pořadku. jak vapada je jeho věc zpíva nadherně a mam jeho písničky rada.je simpatickej a ma krasne kudrnate vlasy.
  • Re: Re: Re: Re: Re: mika

    idiote blbej
  • Re: MIKA-KICK ASS

    ja miluju oba :-D
  • Re: Je nebo ne?

    prý je bi, naznačil to v nějakém rozhovoru. ne že bych měla něco proti gayum, ale doufám, že Mika neni *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: mika

    jo von to musi psat trikrat protoze von ani nevi co to vlastne pise pe Mika je nej a krasne spiva a je i hezkej *5* *4* *1*
  • Re: Re: Re: KOncert

    ahoj..tak já byla na koncertě ve Vídnia bylo to užasné..opravdu efekty vypracované a po koncertě autogramiáda....bylo tam plno a i do Prahy jsem chtěla jet ještě jednoumale to už nevyšlo..nemyslím si,že by ale bylo málo obdivovatelů Miky,protože na Vídeň to bylo zcela vyprodané a čachů tam bylo dost.. *1*
  • barnajka

    Re: Re: KOncert

    Ahojky,
    vím, že už je trošku pozdě to tady řešit, ale až teď jsem se začetla do vaší diskuze a nedá mi to nereagovat. Já taky plánovala na Miku jet - nemůžu si pomoct, podle mě je to jeden z nejtalentovanějších zpěváků dneška. To, co dovede dělat s hlasem, jak si hraje se styly a žánry...no u každýho druhýho by to působilo směšně, ale Mika válí :-) Je fakt, že než jsem si stihla lístek koupit, četla jsem, že se koncert ruší. A nechápala jsem proč. Pak jsem četla cosi o špatným prodeji lístků a taky že za tím byly "organizační a technické nedostatky". Ty tady píšeš, že si myslíš, že v ČR není moc lidí, co by na jeho koncert šlo. Proč?! Já totiž právě vůbec netuším, kolik fanoušků tady v ČR Mika může mít, ale myslela jsem, že docela dost. *7* Dokonce jsem měla strach, že než se rozhoupám vstupenku koupit, budou beznadějně vyprodaný. Takže ne?! To nechápu... Myslím, že jeho koncert by si užili i ti, co nejsou vyloženě fanoušci - Mika dělá show, plnou efektů, do detailu promyšlenou, přitom zůstává spontánní a improvizuje. Všechno je to takový veselý, hravý,...myslím, že tam musí být skvělá atmosféra.
    Aaaach jo, po tom, co jsme ho tak zklamali, tak už sem nepřijede, i kdyby milion lidí slíbilo, že na koncert natuty přijde... Stydím se za nás - tfuj, tfuj, hanba nám *1*
  • Je nebo ne?

    Miku mám ráda a jeho písničky maj šmrnc ;) Jen se chci zeptat: je gay nebo ne? někde čtu že jo, někde že ne, tak fakt newim :(
    Btw. ti co ho schazujou, at si mislí co chtěj, ale....Mika je Mika *14*
  • sophiekarblova

    Re: Re: Re: Re: Re: mika

    musíš to psát třikrát????? *8* *8* *16* *16* *10* *10*
  • sophiekarblova

    Re: Re: Re: Re: Re: mika

    musíš to psát třikrát????? *8* *8* *16* *16*
  • sophiekarblova

    Re: Re: Re: Re: Re: mika

    *16* *16* *16* *16* *8* *8* *8* *16* *16* *16* *5* *5* ???????????????????????????????????????????????????????????????? A co si pak ty, když to o ňom takhle mluvíš?
  • Re: Re: KOncert

    No oni psali že byl problém v Tesla A réně...oni totiž zrušili ještě jeden koncert nějkaý skupiny,ale netušim už jak se jemonovala...
  • Re: KOncert

    Souhlasím.
    Docela by mě zajímalo proč...Myslím si, že bylo málo prodanejch vstupenek...Taky si myslím, že až tak moc lidí v ČR není, kteří by šli na jeho koncert, a on si vybral zrovna Tesla arenu...
  • sophiekarblova

    narozky

    Opožděně taky všechno nej nej :-) *3*
  • vse nej

    Vse nejlepší :)
  • Re: CD Life in Cartoon Motion

    Over my shoulder *3*

    a jinak... vsechno nejlepsi Mikovi :)
  • Re: Re: Re: Re: mika

    mika je hnusny a sfetovany neumí se chovat na veřejnosti hraje si že zpíva jak kral ale zpíva jak hnusna skurvena nula .ooo počkat on je nula
  • Re: Re: Re: Re: mika

    mika je hnusny a sfetovany neumí se chovat na veřejnosti hraje si že zpíva jak kral ale zpíva jak hnusna skurvena nula .ooo počkat on je nula

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit