Přejít na výpis diskuzí

Mika

OSOBNOST 29.11.2008 
100 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Mika is golden!

    uplně s tebou souhlasím *3*
  • Mika is golden!

    nechápu, že si někteří, co slyšeli možná jenom song Relax, který je pořád dokola přehrávaný v rádiích, můžou vůbec vytvořit názor a ještě ho takhle prezentovat. Mika je jeden z mála zpěváků, který má opravdu velký rozsah hlasu a přesto, že se to často nevidí (spíš neslyší) se nebojí pracovat s falsetem a tím pádem "ječet". ale stylově a krásně! *1* doporučuju všem poslechnout si víc songů, protože jsem zažila nejednu situaci, kdy jsem pustila písničku a po chvilce se na mě někdo obrátil s dotazem kdo že to je, a když jsem odpověděla, že Mika, tak nevěřili, protože znali prostě jenom jeden "typ" jeho hlasu.
    btw, někdo tady psal, že "Mika nemůže za to, že takhle vypadá". tak to vážně nechápu. *1* podle mě je to ten typ chlapa, který se líbí valné většině žen. *1*
    Mika je prostě originál! *3*
  • venedeta

    Mika :)

    Je úúplně úžasný... nejenom , že je uplně krásný ale navíc perfektní hudebník.. což se nevidí tak často *3*
  • ania06

    Re: Re: Jděte někam...

    *14* je uzasnyy!! a mam strasne rada jeho pisnicky!!! zvlast ty mene zname jako sally nedo im falling... *14* *14* *14* *14*
  • ania06

    Re: Re: Re: Re: mika

    ach jo... takle chapavy lidi by meli byt vsichni!!! *9*
    mimo, bulvaru se neda verit a kdo veri ten je ***
  • luluhaj

    Mika je nej

    presne tak komu se nelibi at sem neleze taky nenadavame na nekoho kdo se nam nelibi je to kazdeho vec! *13* *5*
  • kajis

    Re: Jděte někam...

    Komu se Mika nelíbí at mi p r d e l políbí!.. Mika je super a nechápu proč se někomu nelíbí je prostě úžasnej *14* *14*
  • kajis

    Re: Mika

    Přesně tak Mika je best . . . *14*
  • lucka

    mika neni muj typ ale on zato nemůže že takle vypadá a má docela hezký písničky *3*
  • Mika

    Někdo říká,že Mika je gay...já si to nemyslím...a ikdyby je to jedno,nezáleží na tom jakou má člověk orientaci!!!Jeho písničky miluju....Lollipop a Grace Kelly jsou ty nejlepší,který jsem kdy slyšela!A jestli ho někdo uráží...tak je podpruměrnej debil,kdyby Vám to někdo řekl taky by se Vám to nelíbilo...tak si laskavě uvědomte!!!Miluju Miku...a ty jeho vlasy...sou užasný a ten jeho sladkej úsměv a ty jeho zuby....je k sežrání *14* *14* *14*
  • Mika

    Říkejte si co chcete,Mka je SUPER....zpiiváá nádherně...úúplne ho zbožnuju *14* *14*
  • sheerness

    :(

    nechapu,co tady delaj lidi,kteri ho nemaj radi.proc ho urazite?kdyz se vam nelibi,budte od ty dobroty a nekomentujte to TADY!nikdo vam neprikazuje,at ho poslouchate,ani to,aby se vam libil.Je to vase vec a nikdo vam ho nevnucuje,takze vy nam (fandum) nevnucujte zase svoje trapny kecy,na ktery tady stejne neni nikdo zvedavej.pokud mate chut se hadat,bezte si ji vybijet nekam jinam!!!:(
  • Re: Re: Re: mika

    no nevím jestli je vykastrovaný každopádně tak zpívá.....tím ale nemyslím nic zlího....příšera...no neni můj typ...jestli se někomu líbí tak je to jen jeho věc
  • ania06

    Re: Re: Re: mika

    tak todle o nem psali v ednom bulvarnem deniku!! neny to pravda *8* *8* *8* *8*
  • ania06

    Re: Re: mika

    je to vykastrovana prisera!!! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • ania06

    Jděte někam...

    Mika je best *14* a i když se každemu nemusi libit, neznamena to ze se tady budete vybíjet!!! Rikejte si to někde doma a ne tady tady maj být fanoušci a ne blbečci!!! *8* *16* *13*
    Takze i kdyz mozna tech fanousku neny moc, naci tu sou a tohleto je uráziii *8* !!!
  • Re: MIka

    jj přesně nezpívá špatně a písnička lolipop se mi líbí *3*
  • MIka

    Mě se zase písničky od Miky líbí. A chtěla bych poradit těm co mají noční můry z jeho hlasu aby ho neposlouchaly, nikdo Vás nenutí. *3*
  • katyka

    Re: mika

    ja taky *1*
  • mika

    z jeho hlasu mám noční moorey *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit