Přejít na výpis diskuzí

Louis Tomlinson

OSOBNOST 23.12.2011 
961 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já One Direction prostě miluju,ale nejvíc Louise :*****************
  • Louis je nejlepší fotbalista na světě je nejlepší v fotbale
    • máš pravdu. už zase vyhráli.
  • nejhezci sexy ja ho proste zerrrrru *14* *14* *14* *14* *14*
  • Mně přijde, že už jste všichni mrdlý na hlavu. Tak strašně věříte v Larryho, že vás ani nenapadne to, že vlastně věříte v naprostou blbost. Jednou nějaká holka řekne, že si myslí, že Harry a Louis jsou gayové a několik holčiček se toho chytí a věří v to. Nechápete, že vy LS, jste oddělily 2 nejlepší kamarády? Vy jste fakt dementní. Už nemám slov... Už mi to leze krkem jak všude cpete Larryho. Pod Eleanor nebo Elounor video, fotky, odkazy, všude úplně. Je to otravný. Cpěte si to na ty vaše stránky, které jsou od toho aby jste podporovaly to největší bullshit a neserte to úplně všude. Nedidím se, že pak Louis odepisuje LS fanynkám tak jak odepisuje. Reagovala bych úplně stejně. Za všechno zase může modest a vy už taky nevíte na co to svést. Vy jste úplně mimo realitu. Harry se podívá na Louise a hned "LARRY JE REAL!!! ÁÁ<3". Miliony srdíček a pusinek. Opravdu se chováte jako krávy a vaše vyjadřování je spíše k 10ti letem nehledě na to, že polovině LS fanouškům 10 let je. Kdyby jste je raději podporovali a byli rádi, že se pořád snaží dělat pro nás to nejlepší, tak všude samý LS a ES. SEE YA
    • Tak nebudeme si nic namlouvat protože podle toho co tady píšeš ti není víc než 13 :DDDDD Jo aha...A ES tohle nedělaj?:DDDD Hele,meleš tady hrozný sračky..všechno akorát házíte na LS..a říkáte jak oni pourají tu vaší Velikánskou rodinku..Přitom jsou to i ESíčka co píšou n att aby LS chcípli..-,- Tak bud tak laskavá a nehazej to jenom na LS..Protože tím si fakt nepomůžeš... *3*
      • hele nemusis nekoho urazet kdyz nejses directioners tak vypadni pisou tu jen holky co 1D maji radi tak prosim vypadni a uz sem nepis
    • Přesně tak. Pořád LS a ES..věčný dohady. Neni to jedno. LS klidně si v Larryho věřte, ale akceptujte, že oficiálně je Lou s El. Ať je to jak chce, kluky to musí strašně trápit. Jsou pořád na cestách, bez rodin, obětují velkou část svého soukromí..a ještě do toho řeší spory mezi vlastními fanouškami..neměli by jsme jim to spíše ulehčit, přestat se ve všech těch vztazích šťourat a podporovat je v tom co pro nás dělají?
  • Odendejte Harryho ze vztahu s Louím. Prosím. Vždyť to je blbost, on není gay! Jsou to jen nejlepší kamarádi! Jeho přítelkyně je Eleanor a nikdo jiný! Promiňte milé LS ale přála bych vám aby jste narazily do tvrdého sloupu možná byste si pak uvědomily že Louis El miluje a chtěl by s ní být bez vašich blbých řečí o Larrym!! Ničíte mu život:(( a to ho máte rády?
  • Louis je nejlepší z 1D *14* *14* *14*
  • Si sexyyyyyyy Louis.
  • Ahoj holky.Nevím jestli to víte nebo nevíte ale kluci vytvořili noví parfém který se jmenuje 1D That Moment voní po zelených jablkách po fialkáca a po ovoci.Je to už jejich druhý parfén ten první se jnenoval 1D Our Moment a ten druhý se jmenuje 1D That Moment..
    • Seš chytráááááááááááááááá NE *12* *12* *12* *12* *12* *12* *10* *16*
    • já už to vím.
  • Niall Horan a Luis Tomlinson sou nej z celých one direction
    • spravne Niallerka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* ale i ostatni jsou bezva *4* *4* *4* *3* *3* *3*
      • To jo ale mně se prostě nejvíc líbí tyto 2 ale z one direction jsou všichni bezva kdiby se mi nelíbily všicni tak bych přece nebila Directionerka
        • jo jasne ja te chapu ja je mam taky nejradsi *14* *14* *4* *3*
          • sou vážně úžasný Nijlečku Horánečku a Lusíčku Tomlinsonku
            • ssspppravněě *14* *14* *14* *14* *14* *14*
              • Reakce na příspěvek:

                Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooddd*1*
          • Dobrý
  • Ahoj Directioners.Dneska naši chlapci v Kolumbii odstartují svoje celosvětové turné Where We Are...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit